Şimdi Ara

İKİNCİ EL DURDU HEP AYNİ İLANLAR O MESHUR MART AYINIZDA GELDI 🙈🙈☺☺ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.429
Cevap
16
Favori
115.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
153 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: road35

Bende 508 var 6 7 tane 2020 model. Ilk baktigimda en ucuz arac 336 bin tl idi ve 1 haftada satıldı 2 parca boya vardı. Şuan tum araclar hatasiz 317 321 arasi ve satılmıyor. Hatasız 2019 grandlanx var excl. Paket 325 acık ara en ucuz ilan ve satılmıyor.

aynen kardes resmen durdu her gun fıat ındırımıne gıdılıyo

• Gun yine dususlerle basladi 5 .6. İlanda dususler olmus tarihlere dikat sadece bugunku dususler😄😄😄😄

İKİNCİ EL DURDU HEP AYNİ İLANLAR O MESHUR MART AYINIZDA GELDI 🙈🙈☺☺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimsenin bir şey aldığı yok. Daha çok düşecekler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morenno

Kimsenin bir şey aldığı yok. Daha çok düşecekler

Aynen kardes?oyle 30 40 bin aracin uzerine koymayi anliycaklar

• Düşseler ne olacak, geçen iki ay önce 95 bin temizini sattığım arabayı, boyalı, kazalı filan 120 bin yazmışlar ortalama. Yani bu ay zaten zam yemeyi bırakın fiyatlar düştü. Ben sattıktan sonra ne ara 120 bin oldu ve halen bu fiyatlarda.

• Türkiye'de ikinci el araba alınmaz.

Kredi çekin 0 alın.

Zaten artık kredi borcundan hapse atmıyorlar kimseyi.

• 250 bindeki 10 senelik araclara kimse 100 bin 150 bin vermesin

• adamın osura osura eskittiği 15 yaşındaki arabaya 100 bin lira vermem alın terimle kazandığım kimse kusura bakmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

adamın osura osura eskittiği 15 yaşındaki arabaya 100 bin lira vermem alın terimle kazandığım kimse kusura bakmasın.

Aynen kardesim bekleyelim bnde memurum bekliycsm milletin hurdasina 150 bin veremem adam 2013 cilioya 172 bin tl istiyo 1.2 motor ustelik satilcagida yok bosuna ilanda duruyo

• Sabredin biraz daha. Daha da düşecek. Ekonomi ortada. Dövizin durumu belirsiz. Piyasa şişti zaten
  • Yeni fiat dusumleri 😄😄😄

İKİNCİ EL DURDU HEP AYNİ İLANLAR O MESHUR MART AYINIZDA GELDI 🙈🙈☺☺

• Düşsünde 300 bin TL ye sıfır c180 e binelim.

Çok bekleriz

• Ben bu yaşıma geldim hiç fiyatı çıkan bi şeyin düştüğünü görmedim diye yüzlerce yazdılar. Demek kimse almayınca, mevsim kış olunca fiyatlar tırmandığı yerden düşebiliyormuş, paniğe gerek yokmuş. Tamam fiyatlar iki katına çıktı, artık 2019 fiyatlarına düşmez ama dolar artış bazına fiyatlar gerilemesi lâzım, bunlar iyice azıttıydı, dolar 15 lira gibi fiyat çekiliyordu daha 2 ay önce, insaf yani...

• selamivural kullanıcısına yanıt
    Ya denk gelmemişlerdir ya dikkat etmemişlerdir
    Bir kere sürekli değer kaybeden bir para biriminden hesaplarsak yanlış yaparız
    Mesela son 10 yıla göre döviz cinsinden gayrimenkul fiyatlarında ciddi düşüş var
    10 yıl önce 100 bin usd veya 200 bin Euro yapan bir daire vs şu an mümkün görünmüyor
    Bıraktım 10 yıllık olanı , yanın da yeni yapılmış olan olsun yine mümkün görünmüyor

Stokçuların alıp sattığı 0km araçların fiyatları gerilemeye başladı
    Şimdi terse panik onların arasında başladı elden çıkarmaya çalışıyorlar

0km 300 bin üstünde olan takip ettiğim bir modelin , 0km garaja çekilmişler 260-270 bandına çoktan geldi bile
    Üstelik hazır beklemek yok 😃
  • Kredi vb kullanmadan imkanı olanlar için şu an tam araba alınacak dönem, hatta ev içinde aynı şey kısmen geçerli. Ama arabada daha net görülüyor. Yıllardır takip ederim her sene Kasım ayı itibariyle hafif hafif düşüşler başlar özellikle Aralık ayında hatta ocak sonlarına kadar sürer bu düşme eğilimi ama şubattan sonra tekrar yükselişe geçer. Tek fark geçen sene pandemiden dolayı makas çok fazla açıldı bence de düşmeli ama %100 lük bir artış var son yıl içerisinde %10-20 düşmüş olması pek de bişey fark etmez.

İmkanı olan şu an araba alsın mart ve nisan gibi bu fiyatları tekrar mumla arayacaksınız...

Not: Keşke 2019 ve öncesi seviyeye düşse demek isterdim ama imkansız artık şemsiye açıldı maalesef :(
  • Bu faizlerle hangi çılgın kredi çekecek :)

• quote:

Orijinalden alıntı: road35

Bende 508 var 6 7 tane 2020 model. Ilk baktigimda en ucuz arac 336 bin tl idi ve 1 haftada satıldı 2 parca boya vardı. Şuan tum araclar hatasiz 317 321 arasi ve satılmıyor. Hatasız 2019 grandlanx var excl. Paket 325 acık ara en ucuz ilan ve satılmıyor.
    Galerici misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Galerici misiniz?

Alıntıları Göster
    Yok. Favorilerimde demek istemistim.

• OturanKuş kullanıcısına yanıt

Hocam indirim yapıyorlar evet 300-500tl . Aslında çok ciddi bir indirim falan yok.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.