Şimdi Ara

İKİNCİ EL DURDU HEP AYNİ İLANLAR O MESHUR MART AYINIZDA GELDI 🙈🙈☺☺ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.429
Cevap
16
Favori
115.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
153 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimde takip ettiğim 1-2 araç var bir tanesi son 1 haftadır neredeyse her gün 500 er TL indirip duruyor. Ciddi anlamda bir durma noktası yaklaşıyor sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ıkı gun once bı ılan paylaşmıstım ya 220 bınden 2015 i30 sports hata adamla mesajlasmamı paylasmıstım adam 200 bıne dustu dıe aynıkı sahıs sımdı ılanına baktım 181 dusmus

• İlanlara bakıyorum 98 model şahine orjinal değişen yok diyerek 45.000 TL yazan çakallar var, tabiki bu piyasa en sonunda durucak kim alıcak bu paraya bu hurdaları çok merak ediyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: koroglu69

ıkı gun once bı ılan paylaşmıstım ya 220 bınden 2015 i30 sports hata adamla mesajlasmamı paylasmıstım adam 200 bıne dustu dıe aynıkı sahıs sımdı ılanına baktım 181 dusmus

fiyat düşüren satıcıya takip eden alıcı gerçekten samimi olarak almak istermi sizce ? alıcının gözünde durumu pek iyi görünmese gerek

• Evet arkadaşlar 2.el oto alım satım fiyat balonu patlama zamanı gelmiştir, merkez bankası dolar'a hamle yapmaya başlıyacak ve bu ay faiz'leri yükselticek faizler yükselmeye devam edicek kimse kredi ile araba alamayacak kolay kolay 98 99 model arabalar 25 30k yazanları 2021 de nasıl patlıyorlar izleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

Evet arkadaşlar 2.el oto alım satım fiyat balonu patlama zamanı gelmiştir, merkez bankası dolar'a hamle yapmaya başlıyacak ve bu ay faiz'leri yükselticek faizler yükselmeye devam edicek kimse kredi ile araba alamayacak kolay kolay 98 99 model arabalar 25 30k yazanları 2021 de nasıl patlıyorlar izleyin.

Aksine, talep o 98-99 arabalara kayacak. Ongorunuz hatali olmus, o durumda azalan satis sifir arac satisi olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: autindustry

Aksine, talep o 98-99 arabalara kayacak. Ongorunuz hatali olmus, o durumda azalan satis sifir arac satisi olacak

Alıntıları Göster

Evet kardeşim faiz'ler yükselsin sen git 98 model şahin al 30 bin tl'ye, çekeceğin kredi faizinede 1 tanede bankaya alırsın. Ben öyle mal insan tanımıyorum vardır illaki tabi.

Sen aksine talep 98-99 model araç dersen o zaman seneye bu araçlar talep yüzünden daha çok pahalı olacak. Kredi faizleri 1.70'lere yaklaştı 2 üstünüde görecek, sen git al kardeşim 30k çek 60 öde şahin alırsın 60k ya.

• Hele %50 den %80 e çıkacak diye arabaya parayı gömenler

Elinizde patladı İKİNCİ EL DURDU HEP AYNİ İLANLAR O MESHUR MART AYINIZDA GELDI 🙈🙈☺☺ 

Ama size iyi haberim var 1 yıl sonra ötv dilimine girer o zaman satarsınız İKİNCİ EL DURDU HEP AYNİ İLANLAR O MESHUR MART AYINIZDA GELDI 🙈🙈☺☺ 

• quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

Evet kardeşim faiz'ler yükselsin sen git 98 model şahin al 30 bin tl'ye, çekeceğin kredi faizinede 1 tanede bankaya alırsın. Ben öyle mal insan tanımıyorum vardır illaki tabi.

Sen aksine talep 98-99 model araç dersen o zaman seneye bu araçlar talep yüzünden daha çok pahalı olacak. Kredi faizleri 1.70'lere yaklaştı 2 üstünüde görecek, sen git al kardeşim 30k çek 60 öde şahin alırsın 60k ya.

Alıntıları Göster
    30 cekip, 60 odemek mantikli degilse; 200 cekip 700 odemek hic olmayacak

80 bin lira altindaki araclarin fiyatlarinin nasil yukselecegini hep beraber goruruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Passat piyasası bile bitik vaziyette. Fiyat indirmeler başladı.
    MB sağlam faiz arttırırsa ortalık 56 olur yakında.

• quote:

Orijinalden alıntı: autindustry

30 cekip, 60 odemek mantikli degilse; 200 cekip 700 odemek hic olmayacak

80 bin lira altindaki araclarin fiyatlarinin nasil yukselecegini hep beraber goruruz

Alıntıları Göster

O zaman zengin cebinde parası olan 0 otomobilini alacak. tekrar söylüyorum 30k kredi çekip 60k ödeyip hurda alacak zihniyet zaten alsın bozula bozula binsin, en temiz yapılabilecek şey almamak.

• arkadaşlar aralıksız 3 aydır hergün takip ediyorum egea piyasası asla taviz yok hala yüksek fiyat düşende yok ee nasıl olacak bu durma noktası

• türkiyede dolardan ziyade araba ev fiyatların durgunluğunu belirleyen faizlerdir bizim türk halkı aylık kaça geliyor ona bakar toplam fiyata değil faizlerde artışa geçti o yüzden durulması doğal. Eğer nakit paranız varsa faizlerina artması sizin için çok güzel hem fiyatlar düşer nakite ucuza alırsın hemde dilersen faize yatır gelir elde et hayat parası olana güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 13 Kasım 2020; 12:20:14 >
  • Bu fiyatlardan asla araba almam. Sıfır fiyatına 2.el araç satıyorlar. 19 kasımda faiz de artarsa piyasa iyice ölsün de bak fiyatlar nasıl düşüyor. Euro 10.20tl den 9a düştü kimse indirim yapmadı. Hepsi beter olsunn. Aciliyeti yoksa Bu fiyatlardan araç almayın. Tl ile döviz alır 1 sene beklerim daha iyi.

• İKİNCİ EL DURDU HEP AYNİ İLANLAR O MESHUR MART AYINIZDA GELDI 🙈🙈☺☺

Abiii bağk şindi araç fiyatları yühselecek yiienim niye mi çünkü bu verüsün 6. Dalhası falan gelecemiiş araba bi 3 sene üretilmez yeeenim sen en iyisi bendeki 2008 model 150.000 binde vuruk değişenli aracımı 150 bin tlye al hele yeeenim bende gideym kendime 2020 model egea alayım. Ama biliyomusun yeeenim 2008 model araç egeadan daha süper ben deişiklik olsun diye satiyorum.

2. El piyasasının hep yüksek kalacağını zanneden adam artık araba üretilmeyecek zanneden tipler. Ülkeye araç girince o fiyatlar mecbur düşecek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Her gün girdiğim sahibinden.com'a artık 10 günde 1 bile girmiyorum sırf sinirlenmemek için.

• Bnim takip ettigim arabada 220 binden 181 inmis😄

• Bu ara favorilerindeki araçlarda fiyat indirmeler hızlandı. Piyasa şu anda aşağıya doğru gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Misterr

Bu ara favorilerindeki araçlarda fiyat indirmeler hızlandı. Piyasa şu anda aşağıya doğru gidiyor.

Cok dustu satislar indirimler basladi

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.