Şimdi Ara

İKİNCİ EL DURDU HEP AYNİ İLANLAR O MESHUR MART AYINIZDA GELDI 🙈🙈☺☺ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.429
Cevap
16
Favori
115.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
153 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: koroglu69

Kardesim sonuna kadar katiliyorum piyasadaki al satcilar halen piyasa. Canli die yazip duruyolar kendilerini kandiriyolar

Alıntıları Göster

piyasa belli modeller için hala canlı ve haftalık değişiyor

örn. egea civic focus astra en çok tutulan belli başlı kompakt sınıflar peynir ekmek hele düşük km kazasız ise 2 gün bile durmuyor emin olun ama tabiki genele yaymamak lazım bu saydığım araçlar hariç dediğiniz kısmen doğru yani atıyorum bravo ya gidip kimse 120 bin lira vermez şu dönemde bunun gibi

• Sarı sitede 5 tane ilan takip ediyorum. Abi bundan daha ucuzunu bulamazsın bak daha çok yükselecek bu ikinci el fiyatları diyip aracı kakalamaya çalişan arkadaşlar 2 haftadir fiyat kırıyorlar . Madem satış var kırmasınlar yükseltsinler. Galecilerle al satçılar bakalım kimde patlayacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bizim de bir arkadaş uyanıklık yapayım dedi ağustosun sonunda toyota 1.33 live aracını 94 e sattı, nasıl olsa eylük-ekim de ötv düşecek diye şimdi kafasını duvarlara vuruyor, aynı araca 120 bin istiyorlar

• en iyi araba altınızdaki araba, ama ihtiyacı olan varsa kimse fiyatların düşmesini beklemesin. hem sıfır araç arzı düşük hem kur yükseliyor.

• Araba alınmaz imkansız

• quote:

Orijinalden alıntı: commandostigre

O ilandaki araçların neredeyse tamamında, fiyat listesinde yazan standart st line'ın üstüne eklenebilecek bütün opsiyonlar var (cam tavan, adaptif led far, b&o ses sistemi vs.)

Bu opsiyonların hepsini ekleyince 326 binlik sıfır araç, mükemmel !!! vergi sistemimiz sayesinde 450 binlerin üstüne çıkıyor.

Bende de bu araçtan olduğu için piyasasını takip ediyorum, hazirana göre 2. eli ortalama 100 bin arttı ne yazık ki...

Bende hep takip ediyorum. Mayıs 'ta 220 civarına satılıyordu. Ama dediğim gibi opsiyonlu, opsiyonsuz liste fiyatı üzerine satılan çok araç vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı araç

İKİNCİ EL DURDU HEP AYNİ İLANLAR O MESHUR MART AYINIZDA GELDI 🙈🙈☺☺

• quote:

Orijinalden alıntı: SARIKIRMIZI 01

Bu mesaj silindi.

Hehe kesin hareketli teller susmuyo ama alan yok

• Ben 2 aydir bazi araclari takip ediyom ama halen satilmadilar bu hareketli digenler al satcilar baskasi degil dir

• koroglu69 kullanıcısına yanıt
    Bugün aracı sattım 240 000 liraya.
    Sanki yalan borcumuz var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SARIKIRMIZI 01

Bugün aracı sattım 240 000 liraya.
    Sanki yalan borcumuz var.

Hayirli olsun yalan soyluyosun demiyoruz zaten piyasanin durdugunu soyluyoruz

• koroglu69 kullanıcısına yanıt
    Piyasa hiç durmadı,ben de 3008 bakıyorum temizler hemen gidiyor.
    Abartı fiyat isteyenler yerinde duruyor.
    Ben aracın noter de devrini verirken bile aramalar susmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SARIKIRMIZI 01 -- 5 Kasım 2020; 14:47:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ilan sahtekar olabilir mi acaba.Dün Muğla da 220000e satılık idi. Tel meşgul sürekli.
    https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-mercedes-benz-c-180-amg-7g-tronic/sahibinden-mercedes-benz-c-180-amg-7g-tronic-2011-model/15897026

• Bakin bu arkadasa 2 kasimda 220 bin hic olurmu demistim oda bana cevap yazmisti 220 binden fiati 200 bine cekmis satilmayinca

https://banaozel.sahibinden.com/mesajlarim/detay/871197245/521036690

İKİNCİ EL DURDU HEP AYNİ İLANLAR O MESHUR MART AYINIZDA GELDI 🙈🙈☺☺

• Piyasa durmuş gerçekten , ilana koydum arabayı 7. Günü 3 favori 290 görüntülenme var , normalde 1000 e yakın görüntülenme 10 favori olurdu. Kendi aracıma yakın araçlara bakıyorum onlarda satılmıyor , alacağım arabanın fiyatı düşerse bende düşürürüm , alacağım araba modelinin satıcıları direndikçe bende direnmeyi düşünüyorum aciliyeti yok. Böyle olacağı belliydi 90 bin bandında ki araç 3 ayda 30 bin koydu bu gidişle seneye 200 bin olacaktı mantıksız. İnşallah düşer piyasa da hem ben arabamı yenilerim hem de ilk defa araç sahibi alacaklara kolaylık olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Freed0mm

Piyasa durmuş gerçekten , ilana koydum arabayı 7. Günü 3 favori 290 görüntülenme var , normalde 1000 e yakın görüntülenme 10 favori olurdu. Kendi aracıma yakın araçlara bakıyorum onlarda satılmıyor , alacağım arabanın fiyatı düşerse bende düşürürüm , alacağım araba modelinin satıcıları direndikçe bende direnmeyi düşünüyorum aciliyeti yok. Böyle olacağı belliydi 90 bin bandında ki araç 3 ayda 30 bin koydu bu gidişle seneye 200 bin olacaktı mantıksız. İnşallah düşer piyasa da hem ben arabamı yenilerim hem de ilk defa araç sahibi alacaklara kolaylık olur

Aynen kardes hayrlisi bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: Freed0mm

Piyasa durmuş gerçekten , ilana koydum arabayı 7. Günü 3 favori 290 görüntülenme var , normalde 1000 e yakın görüntülenme 10 favori olurdu. Kendi aracıma yakın araçlara bakıyorum onlarda satılmıyor , alacağım arabanın fiyatı düşerse bende düşürürüm , alacağım araba modelinin satıcıları direndikçe bende direnmeyi düşünüyorum aciliyeti yok. Böyle olacağı belliydi 90 bin bandında ki araç 3 ayda 30 bin koydu bu gidişle seneye 200 bin olacaktı mantıksız. İnşallah düşer piyasa da hem ben arabamı yenilerim hem de ilk defa araç sahibi alacaklara kolaylık olur

bende aynı durumdayım 2 aydır tutulan model arabamı yükseltmek için ilana koyuyorum geçen ay ilk 2 günde 300 küsür kişi bakıp 5 kişi aramıştı şuan ilk 2 gündür 250 kişi bakmış 4 fav. var fiyat soran dahi yok ciddi ciddi insanların heveside kalmadı alan aldı zaten bakalım hayırlısı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: haykouz

bende aynı durumdayım 2 aydır tutulan model arabamı yükseltmek için ilana koyuyorum geçen ay ilk 2 günde 300 küsür kişi bakıp 5 kişi aramıştı şuan ilk 2 gündür 250 kişi bakmış 4 fav. var fiyat soran dahi yok ciddi ciddi insanların heveside kalmadı alan aldı zaten bakalım hayırlısı olsun

Alıntıları Göster

Hocam bi yerde patliycakdi yukselt yukselt nereye kadar suan iyce durdu piyasa bi kactane takip ettigim ilan vardi 1 ay olmak uzere?duruyo hatta biri 220 bin di ilani baktim 200 bine cekmis fiati

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.