Şimdi Ara

İkinci el asus rog g751 jl alınırmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar ilan başlığımda belirttiğim modeli yakınımda olması sebebiyle elden alma durumum var modeli nette arattığımda çok fazla birşey çıkmadığı için kronik sorunları varmıdır sizlere sormak istedim.
    Veyahut bunun yerine güncel önerebileceğiniz model varmıdır?
    Oyun çok fazla oynamıyorum belki pubg yüklerim. Genellikle film izlerim.
    Halihazırda masaüstü vardı anakart sizlere ömür diğer parçalarını laptop alınca satarım muhtemelen
    Verebileceğim fiyat 2-2.5 olabilir ikinci el veya sıfır için
    Bilgisayar piyasasını takip edemediğim için tavsiyelerinizi beklemekteyim.
    Yorumda bulunan forumdaşlara şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-asus-g-serisi-rog-gaming-laptop-795942132/detay

Bahsettiğiniz cihaz buysa alınabilir ama baştan söyleyeyim bu cihazın değeri en az 3k , dolayısıyla bu adam havale yoluyla para alan dolandırıcılardan olabilir temkinli olun derim. Bi ayrıntı yakaladım ilk foto her ne kadar tarih gözükmesin diye bulanık dursa da yıl kısmına dikkatli bakınca 2020 gibi yuvarlak rakamlar değilde 2019 veya 2018 gibi ince rakamların durdugu görülüyor ilan dün verilmiş ama bu fotolar başka bir zamanda başka bir yerden alınmış olabilir çok yüksek bir ihtimal dolandırıcı olsa da yine de kesin diyip günahını almak istemem tavsiyem adamı bi yoklayın hangi semtteymiş dağ başındamıymış merkezi bi yere gelirmiymiş falan zaten dolandırıcıysa ufaktan aksilikler başlar.

Olur ki vazgeçersiniz veya aksilik olursa bence 2. el ve nakit almana gerek yok ayrıca o modeller çok ağır ve kaba cihazlar film veya internet gezintilerinde konforlu kullandırtmazlar batarya süreleri kısadır eski cihazdır ilerde sorun yaşatır mı bilinmez, şu modeli tavsiye ederim hem sıfır hem taksitli hemde yeni nesil batarya süreleri uzun oyun yazılım günlük işler için uygun.

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/acer-amd-ryzen-3-3200u-8gb-256gb-ssd-156-full-hd-nxhf9ey001-P405480286?cid=700102&utm_source=aff_go&utm_medium=cpc&utm_term=21

https://www.youtube.com/watch?v=GQp36JDmLA4

• İlginiz için teşekkürler ilandaki adres bana 30 dk uzaklıkta elden alıcağım eğer sorunu yoksa

• Şimdi aradı ilan sahibi sorun yok diyor elden kontrol edip alabilirim sizce 2.el bu cihazımı alıyım yoksa sıfır paylaştığınızı mı alıyım?

• black-man B kullanıcısına yanıt
    o cihazı canlı canlı görürseniz gözü kapalı alın pazarlıga bile gerek yok
  • Ama şunu da belirteyim merkezi bi yerde buluşmayacaksanız ve tek gidecekseniz cihazı görüp anlaşana kadar parayı üzerinizde taşımayın derim belki gereksiz bir kaygı gibi gelebilir ama hemen hemen artık hergün bu olaylar yaşanıyor mümkünse havale ile veya yakındaki bir atm den parayı alıp ödeme yapın derim
  • Linkteki ilana itibar etmeyiniz aradım hat meşguldü tekrar aradım cevap vermiyor tokatçı sanırım ilginiz için teşekkürler

• black-man B kullanıcısına yanıt
    Paralel evrenden gelmiş gibisiniz sanki hiç konuşmadık sağlık olsun bir müsibet bin nasihatten iyidir istanbulda tanıdıgınız varsa şöyle bir makina var tavsiye ederim baktıgınız cihazdan daha iyidir.

https://www.letgo.com/tr-tr/i/nvdia-gtx-960m-4gb-i76700hq-16gbram-256-gb-ssd_7591895d-82de-4351-8a1c-61763cd2aca4
  • 1gh0st 1 kullanıcısına yanıt
    İstanbul bana uzak hocam yakın çevre olursa elden 2.el alıcam biraz bekleyeceğim denk gelmez ise tavsiye ettiğiniz modeli alırım muhtemelen

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.