Şimdi Ara

İKİNCİ EL ARAÇ FİYATLARI NE ZAMAN DÜŞER ( DÜŞERMİ???) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
37.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • internet sadece bir gözlem yeri bence.Gazete ilanları ve özellikle pazarlara bak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: etit

internet sadece bir gözlem yeri bence.Gazete ilanları ve özellikle pazarlara bak.

AMA FİYAT OLARAK İNTERNETTEN DAHA UYGUN ARAÇ BULAMIYORSUN O BİR GERÇEK.ZATEN PAZARLAR ÇOĞUNLUKLA GALERİ TEKELİNDE
  • galeri değil de sahibinden ara.arayan mutlaka bulur.2 hatta 3 haftasonunu ayır zamanın varsa.Nette 2 milyar fazlasına alırsın,pazarlar ucuz.Zaman mı para mı mühim kafanda test et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etit -- 1 Ağustos 2006; 15:14:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tgg

quote:

Orjinalden alıntı: kyibe

Arkadaşlar Bende ikinci el clio hatchback almayı düşünüyorum.Şöyle 2004 model bana yeterde artar sanırım.Bu modellerin ikinci el fiyatları konusunda bilgisi olan varmı acaba
    araba.com da bakıyorum
    fiyatlar genelde yüksek.Yukarıda arkadaşların bahsettiği tok satıcılar bu sitede galiba.Konuyu açan arkadaş gibi bende kışı bekliyorum araç almak için ve genelde kışın araç fiyatları düşer,yazın artar düşüncesi hakim

Sayın kyibe.Ben Karayolları Kastamonuda mühendis olarak çalışıyorum. Bizim teknikerlerden biri geçen yıl Clio 2005 model klimalı 1.4 araç aldı.Kooperatife toplu para vermesi gerektiğinden daha 4000 kilometredeki aracını satmak zorunda.Aracın daha motoru bile açılmamış ve sıfırdan farksız tek çiziği yok.Galeriler 17000 YTL veriyor.Sanırım 17500 YTL'YE BIRAKIR. İlgileniyorsan kaçırma derim.
    Tel:0532 224 40 96

Sayın tgg
    İlginiz için çok teşekkür ederim.Aslında tavsiye ettiğiniz araç uygun ama ben dizel bir clio almayı düşünüyorum.Malum devir ekonomi devri,dizel araçlarda yakıt yönünden daha ekonomik olduğu için Clio hb Dizel almayı düşünüyorum
    Tekrar teşekkür ederim

• Rica ederim, benimki sadece tavsiyeydi.Haklısın benzin gerçekten çok pahalı, eğer çok kilometre yapıyorsan dizel araçlar daha uygun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakanemre34

quote:

Orjinalden alıntı: etit

internet sadece bir gözlem yeri bence.Gazete ilanları ve özellikle pazarlara bak.

AMA FİYAT OLARAK İNTERNETTEN DAHA UYGUN ARAÇ BULAMIYORSUN O BİR GERÇEK.ZATEN PAZARLAR ÇOĞUNLUKLA GALERİ TEKELİNDE

bence tam tersi pazarlarda çok uygun fiyatlara araçlar bulaibliyosun ben internete daha kelepir bi araca bile rastlamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakanemre34

DİYELİMKİ BU İKİNCİ EL ARAÇ FİYATLARI DÜŞTÜ VEYA DÜŞMEDİ PEKİ KREDİLER NE ALEMDE OLUR ACABA..ONLARDA BİR DÜŞME GERÇEKLEŞİRMİ?...BEN GEÇENLERDE BİR EKONOMİSTİ DİNLEDİM..ADAM ŞU 1 YILLIK ZAMAN İÇİNDE KREDİLERDE BİR DEĞİŞİKLİK OLMAZ DEDİ..ULAN ZAMANINDA ALMADIK ŞİMDİ HEM FİYATLAR PAHALI HEMDE KREDİLER...BÖYLE ALACAZ BAŞKA ÇARESİ YOK GALİBA

Akbank birkaç ay evvel 2,05'e çıkardığı taşıt kredisi faizini 1,95'e indirdi. Yani küçük de olsa düşme var. İlgilenirsen aşağıdaki link'te kredilerle ilgili faiz oranlarını topluca bulabilirsin.

http://www.enucuzbul.org/tuketicikredi_g.asp

• ya bizde 0 grande punto alıcazda.fiyatı uçmuş.kışın düşer heralde.inş.
    yoksa 2. el golf 5 fln olur.
    yeni civic in de başlangıç fiyatı 34 milyar .
  • dusecek gıbı degıl.
  • ilk ve son sahibi olmayı göze alıyosan hyundai al.

alırkende ucuz satarkende
  • opel bölümüne attımda cevap veren olmadı...

opel astra classic 2001 model araç var 72000 km. de...araç sahibi arabanın ön taraftan hasarlı oldugunu ancak bunun tamir edildigini söyledi..yanlız tamir ve işcilik kötü olmuş..yan taraftan ezikler varmış ve ön camında değişmesi gerekiyormuş...fiyat olarakta 8500 ytl istiyor...
    sizce bu araç nasıldır? bu fiyata bu durumdaki bir araç alınırmı..? yada bu arabayı bu fiyata aldıktan sonra ön kaput ,sag-sol camurluk,ön cam değiştirmek istesem bana nekadara malolur tahmini olarak...
  • yaw daha ne kadar düşcek
    alcak arkadaşlara ayıp olcak ama bizde baya zarar ettik
  • en son olarak anadolu bank taşıt kredilerini 1.74 e düşürdü.bende bu sıralar araba arıyorum ilk önce megane II baktım ama şu sıralar 2004 toyota corolla ya kafam takıldı kayınpederimde var çok hoş araba eğer uygun fiyata denk getirisem alıcam.bu arada geçen gün tv de faiz oranlarının 2 ay içinde 1.35 lere kadar düşeceği söylendi ama kesinlik yok tabi.
  • dediğin gibi birşey olursa fiyatların tavan değil taban olması gerekir.

quote:

Orjinalden alıntı: Gökberg_ß

isarail,işi genişletip İran ve Suriye saldırır,bizde sınır ötesine başlarsak eylülde fiyatlar tavana vurur

• Eeee,ne zaman düşecek bu fiyatlar,yoksa düştüde benimmi haberim yok.Hatta internetteki ikinci el araba sitelerine bakıyom,bırak düşmeyi daha yükseliyor sanki.
    E hani kışa doğru düşmeye başlardı.Benzin düşüyo,mazot düşüyo,dolar euro düşüyo ama ford fiesta düşmüyo.Elinde fiesta olupda satacak arkadaşlar kusura bakmayın,herkes kendine göre haklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyibe -- 9 Eylül 2006; 20:05:10 >
  • alacağın arabayı bilmen lazım.ayrıca tok satıcılardan ve galerilerden uzaaaaaak dur.
    istanbul da 99 tertemiz corona yı 11 e satmış arkadaşım.
    keşke bana satsaydın dedim.tüp takar sorunsuzca binerdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etit -- 9 Eylül 2006; 20:31:31 >
  • Fiyatlar yavaş yavaş düşmeye başlamış.Opel 7 milyarlık indirimle ilk sırada sanırım.Vay be.Valla 0 araba almak canım çekti varya
    1,3 cdti bile 24 milyara düşmüş.İşin açığı sevindim gece gece
    7milyarlık indirim astra classic ve corsa modellerinde.Diğer modellerin bazılarında 3250 bazılarında 4250 indirim var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyibe -- 10 Eylül 2006; 0:06:31 >
  • Düşsün artıkkkkkk.Bende araba almak istiyorum
  • 2.EL PIYASASI COK UCUZ KARDEŞ BENIM TIGRAYI 19,000 YTL YE ZOR SATTIM..
  • Bu arada diğer firmalarda böle bişi sanırım yok henüz.Hani ford böyle güzel bir kampanya yapsada bi fiesta alsam ne güzel olur yaw
    Bilgisi olan varsa bu kampanya konularında,bi paylaşıverse ne güzel olur.Birde bazı yorumlara bakılırsa aralık ayına doğru dahada düşer fiyatlar deniyor,bu ne kadar doğru acaba
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.