Şimdi Ara

İKİNCİ EL ARAÇ FİYATLARI NE ZAMAN DÜŞER ( DÜŞERMİ???) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
37.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fiyatlar yavaş yavaş düşmeye başlamış.Opel 7 milyarlık indirimle ilk sırada sanırım.Vay be.Valla 0 araba almak canım çekti varya
    1,3 cdti bile 24 milyara düşmüş.İşin açığı sevindim gece gece
    7milyarlık indirim astra classic ve corsa modellerinde.Diğer modellerin bazılarında 3250 bazılarında 4250 indirim var.

Corsa kasa değiştirdi,düşmesi normal

Mazda 3 de düşürse de alsak

Kampanyalardan ve bayilerin verdiği son fiyatlardan birbirimizi haberdar edelim arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tturke -- 10 Eylül 2006; 12:44:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakanemre34

quote:

Orjinalden alıntı: Gökberg_ß

isarail,işi genişletip İran ve Suriye saldırır,bizde sınır ötesine başlarsak eylülde fiyatlar tavana vurur

VAYBE BU DEDİĞİN DOĞRUYSA BEN HEMEN ALAYIM ARABAYI..

BU ARADA BİŞEY SORCAM..ÖRNEĞİN 01 PLAKALI Bİ İKİNCİ EL ARAÇ ALDINIZ..BUNU 34 YAPMAK İÇİN NE KADAR PARA HARCARIZ

yaklaşık 700-800milyon harcarasın sen uğraşamazsın adanadan fln gidip işlem yaptırmak gerekiomuş galiba muamelecinin dediği o yani

• Yaw bu fiyatlar düşmicekmi yoksa.Güya bizim memlekette ikinci el öldü diyorlar ama hiçde ölü gibi durmuyo valla.Epeydir fiyatları takip ediyorum.Bırak düşmeyi çaktırmadan arada yükseliyor.Ben anlamadım bu işi.Özellikle clio,fiesta,corsa sınıfı araçlar .Opelde sıfır corsalarda 7000 ytl indirimle araçların fiyatı çok düştü ama ikinci el corsaya bakıyorum sıfırdan pahalı.
    Bu konuda sağlıklı bir yorum yapacak olan varmı
  • malesef ikinci el piyasası galericilerin tekeline girmiş tamamen ...Öyle oldukçada fiyatlar belli miktarın altına düşmez...Tamamen onlar belirliyor nerdeyse siz satarken 10 liradan fazla etmez dedikleri malı kendileri satarken 11-12 den aşağı satmıyorlar buda araçların bedelini olması gerekenden %15-%20 arttırıyor.Bana kalırsa en iyisi galericilerin eline geçmemiş araç bulup almak...
  • hakanemre34 hocam ne alırsan al
    komple boyalı aracını çizikten boyattım diyene inanma
    taklalı araba her zaman problem çıkarmaya müsaittir
    kolay gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: SERKAN DENİZ

malesef ikinci el piyasası galericilerin tekeline girmiş tamamen ...Öyle oldukçada fiyatlar belli miktarın altına düşmez...Tamamen onlar belirliyor nerdeyse siz satarken 10 liradan fazla etmez dedikleri malı kendileri satarken 11-12 den aşağı satmıyorlar buda araçların bedelini olması gerekenden %15-%20 arttırıyor.Bana kalırsa en iyisi galericilerin eline geçmemiş araç bulup almak...

Araba pazarları daha uygun o zaman.Birebir sahibiyle görüşmek yani.
    Acaba 2007 modeller çıkınca ve bu iran ve çin arabaları piyasaya girince fiyatlar biraz daha düşermi acaba?
  • Soğuklar başlasın,kar düşsün oda düşer... :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: set

Soğuklar başlasın,kar düşsün oda düşer... :)

• 2.el cok dusmez bilakis artis var. 1 ay oncel 8900 YTL aldigim 99 hyundai accent su an 9750 arasi alici buldu. Sifir otolarda da henuz yeterli ucuzluk olmadi. Belki Kasimda veya Aralikta...

quote:

Orjinalden alıntı: hakanemre34

Merhabalar..Ya bu ikinci el araç fiyatları acaba ne zaman düşecek..Veyahut düşermi..Şu aralar yaz tatil vs diye fiyatlar yüksek diyorlar..Hele bi eylül olsun fiyatlar düşer bekle diyorlar...
  • bende 2001 model nissan primera yı 17000 ytl ye sattım.5400 km çok temizdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zaferce

bende 2001 model nissan primera yı 17000 ytl ye sattım.5400 km çok temizdi.

Neden sattın? Aynı otomobilden almayı düşünüyorum. Bu aracı kullanan biri olarak artıları ve eksilerini anlatırsan çok memnun olurum.
  • Merhaba,

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama internette dolaşırken bu konuya rastladım.
    1993 model toyoya corolla gli ye adamlar 13 ila 14 bin TL para istiyorlar. neden hala pahalı bu ikinci el araçlar.1993 model yahu 2003 değil ki. hayret ettim.
  • Yaz sezonu vs olsa gerek. Bende bakiniyorum ucuz ve temiz bir araca. Tercihen peugeot 307 tüplü yada dizel Ford fiesta 2007 üstü son kasa ucuz yakıt tuketimli güzel bir araç olursa tercihimdir.
  • Evet bı cok arastırmama gore araba fıyatları eylulde dusecek denıor fakat korkuyorum acıkcası 10 mılyar butcem ıle fıat marea alayım derken fıatları bırden 13 mılyar oldu ılgınc
  • 2.el araç almayı planladığımdan konu hakkındaki yorumları öğrenmek benim için önemli.Yeni konu açma gereği duymadım.Düşüncem 2 bayram arası fiyatların pek aşağı yönlü olmayacağı ve satıcıların büyük kısmının ya tutarsa diye ilan verdiği yönünde.Kurbandan sonra bir miktar ineceğini düşünüyorum(enazından umuyorum).Fiyatlar artarsa şimdi almadığıma da pişman olma korkusu var açıkçası.Sizlerin düşüncesi ne yönde,yazarsanız sevinirim.
  • Bende araba alacağım ama aralık yada ocağı bekliyorum. İlçemizdeki araba pazarını da internetide takip ediyorum. Her ikisinde de epey yüksek fiyatlar. Benim iki sene önce ve geçen sene aralıkta sattığım arabalara şuan 2000 tlden fazla fiyat yazıyorlar. Hele ki şu internet fiyatlarına gıcık oluyorum. Bu kadar abartı fiyatlar yazılırmı yav akıl var mantık var. Akıl mantık yoksa haya denen bir şey var o da yoksa vicdan var. Ama nafile sanki enayi avına çıkmışlar. Ben bekle derim.
  • arabayı eskiden kışın alın derlerdi 2. el için ama artık pek kışında fiyatlar düşmüyor.....ama 2. el araç alırken (volkswagen 2. el(sadece vw satmıyorlar))dod'ların fiyatları iyi gibi geliyor bana..bir bakın derim eğer yakınlarda DOD vars
  • Havalar soğumaya başladıkça fiyatlar düşecektir. Sıfırda da aralığa doğru gevşeme olur.
    Biraz daha beklemeniz menfaatinize olacaktır eğer aciliyet yoksa.
  • Doviz kurlari gevsemedigi surece ikinci el fiyatlari da sifir km fiyatlari da belirgin dusmez bence
  • Yok hocam fiyatlar bi enterasan.
    Adam 2001 model Megane'ı sırf kmsi 80k diye 18 19 lira istiyor. Gerçi oda haklı, 100 000 üzeri kmye sahip olanlarda 15000 istiyor.
    Valla çok enterasan.

Bu gidişle ben araba falan alamayacam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.