Şimdi Ara

İkinci Çiftlikbank Vakası - THODEX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kripto para borsası olan Thodex’in kurucusu Fatih Özer’in 2 milyar dolar ile Tayland’a kaçtığı haberlere yansıyor. İnşallah forumda canı yanan yoktur. Geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vladicius -- 22 Nisan 2021; 2:18:2 >

• Borsası derken kripto para mıydı bu? Bitcoin, ripple vb gibi
  • Ne yerli borsa ne Çin borsası bence en güveniliri bitfinex.

Çin'de devlet el koyar bizde ya kaçar ya..
  • Harbiden çiftlik bank vakası 2.
    Ciddi ciddi para yatıran insanlar da aralarında bulunuyor. Yalan oldu

Bu olay yaşadıktan sonra öğrendim böyle bir borsanın varlığını adam ünlü isimlere iyi reklam yaptırmış
  • Sing_a_song kullanıcısına yanıt

Evet hocam coinlerin alınıp satılabildiği Türk tarafından kurulan bi platformdu

• TRI CLICK 0.7 kullanıcısına yanıt

Açıkçası bende ilk defa duydum mağdur sayısı 391 bin kişi deniliyor. Bu miktarı böldüğümüzde kişi başına 5115 Dolar düşüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Vladicius

Evet hocam coinlerin alınıp satılabildiği Türk tarafından kurulan bi platformdu

Anladım teşekkürler. Btcturk dışındakilere güvenemiyorum zaten. O da meçhul ama neyse

• Sing_a_song kullanıcısına yanıt

Hocam ben bizim insanımıza gerçekten güvenemiyorum. Bende binance üzerinden ufak tefek işlem yapıyorum. Aracı kurumu araştırırken Türk platformlarda en çok şikayet coinler düşerken yükselirken satılamaması, sistemin kilitlenmesi vb. bu şikayetleri okuduktan sonra nasıl güvenipte işlem yapayım?

• quote:

Hocam ben bizim insanımıza gerçekten güvenemiyorum. Bende binance üzerinden ufak tefek işlem yapıyorum. Aracı kurumu araştırırken Türk platformlarda en çok şikayet coinler düşerken yükselirken satılamaması, sistemin kilitlenmesi vb. bu şikayetleri okuduktan sonra nasıl güvenipte işlem yapayım?

Haklısınız. Ben hem anlamıyorum hem vaktim yok hem de al sattan ziyade alayım dursun mantığında olduğum için çok etkilemiyor.

• Bu konulardan pek anlamıyorum ama 2 milyar doları bir anda yurt dışına devletten habersiz çıkarabiliniyor mu kolayca?

• Bu konu hakkında benimde bilgim yok hocam ama coinleri istediğin başka platformdaki hesaba transfer edebiliyorsun

• Binance varken btctürk btczonki btcponki saçma sapan yerleri kullanıyorsanız SONUNA KADAR HAK EDİYORSUNUZ üstelik bu çöp borsalar Binanceye göre fazla ücret kesiyor komisyon alıyor ona rağmen ne işiniz var
  • meola147of kullanıcısına yanıt

%100 katılıyorum. Bizim insanımıza güvenmememiz gerektiğini bir kez daha görmüş olduk.

• quote:

%100 katılıyorum. Bizim insanımıza güvenmememiz gerektiğini bir kez daha görmüş olduk.

Geçen Chz al dedi biri hangi ülkenin dedim Türkiye dedi aha o an dedim ölsem almam dediğinde çok haklısın

• Para olarak değil ama bitcoin olarak çıkarır.

• Kripto paraların tümünde (markası ne olursa olsun) her daim kaybetme riski vardır. Bundan dolayıdır ki eğer kaybetmeyi göze alacak kadar paranız yoksa bulaşmayın derim ben.

Mesela ben asla bu kripto paralara elimi dahi sürmem. Zaten 3 kuruş paramız var, onu da niye kaybedeyim ki?
  • Aciklama yapmislar ortaklik teklifini kabul ettik ve devir süreci 4 5 iş günü sürecek diye
    Şaka gibi lan
    Borsanin işleme 4 5 is gunu kapanmasi ne demek
    Adamin aldigi coin bu sürede sert dusus yasarsa ne olacak?
    Milleti oyalama taktigine benziyor mali götürdüler muhtemelen
  • bunu gördüm yaa hayatta koyinlere girmem artık çiğ ködye suratlı ceo kaçmış

• Binance varken ne diye insanlar bu ne olduğu belirsiz yerlere bulaşıyorlar.

• aga gerçekten nasıl bir ülkede yaşıyoruz thodex in kurucusu bir türk yabancılar bunu okudukları zaman zaten türkiyede bir iş yapmazlar aga bizim insanımız gerçekten güven vermiyor hiçbir konuda aga

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.