Şimdi Ara

İKİLER HONDA ÖZEL SERVİS - İSTANBUL (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
112
Cevap
9
Favori
38.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dogukan21

Hatır için istemem ama exper ücretinde belki bir indirim yaparlar.

Burdan samimi olan arkadaş varmı ücret bir yana ilgi alaka daha fazla gösterirler belki.

İzmir çamkıran servisten kendime araç aldıktan sonra 1 yıl içinde 5 yakınımı götürdüm
    biri city diğerleri civic aldılar, genede expertiz gerektiğinde 250 tl yi söke söke aldılar malesef
  • Yok baba kendi aracımın bakımlarını orda yaptırıyorum, beğenmediğim ekspertizi. @dogukan21

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah kardeş.Konuyu açan kişi bayağı methetmiş, nasıl yapacağız şu exper işini.

Birde çevresinde 2008-2009 elegance temiz az km bir araç bilen gören olursa bir haber etsin sevabına arkadaşlar.
  • quote:

Eyvallah kardeş.Konuyu açan kişi bayağı methetmiş, nasıl yapacağız şu exper işini.

Birde çevresinde 2008-2009 elegance temiz az km bir araç bilen gören olursa bir haber etsin sevabına arkadaşlar.

Ben sizin yerinizde olsam iki ayrı yere baktırırdım. Tabi zaman ve satıcının kabul etmesi sorunu var. Önce İkiler'e, sonra da farklı bir yere baktırın. İçiniz rahat olur. Bazen gözden kaçabiliyor bazı şeyler.
  • cem_ari C kullanıcısına yanıt
    Hocam satıcılar yetkili servise gitmek istiyor genelde.Onlarında ilgisi malum.Zaten araba bulmakta zor.Kimse burnundan kıl aldırmıyor
  • quote:

Hocam satıcılar yetkili servise gitmek istiyor genelde.Onlarında ilgisi malum.Zaten araba bulmakta zor.Kimse burnundan kıl aldırmıyor

Hocam sen İkiler'e gideceğin zaman bana haber ver...

• Satıcıya ne....?
    istediğin yere gösteririsin, ona düşmez karışmak
  • spectaküler S kullanıcısına yanıt
    Sağol birader ilgin için P.m den telefonunu verebilirsen daha hızlı ulaşırım sana.Mahsuru yoksa tabi

Kemal abi öyle deme satıcı da haklı sen olsan 2-3 yer gezmek istermisin.Birde geyiğin birine denk geldiysen çık işin içinden.
  • Cumartesi günü İkiler Hondaya gidip 40 bin bakımını yaptırdım ve şanzıman yağı ile birlikte 250 TL tuttu.(280 TL idi ama 250 olsun deyince tamam dediler)İlgi alaka kesinlikle yetkili servisten çok daha iyi.20 bin,30 bin bakımını yetkili serviste yaptırmıştım ve tamponlara da bir el atmalarını rica etmiştim.(Civicciler bilir tamponlar çok hassas ve daha düzgün duran Civic tamponuna denk gelmedim hepsi kayık oluyor genelde) Tamponların komple sökülmesi lazım vs falan derken hiç dokunmamışlardı ama İkiler Honda sağolsunlar 2 tamponu da komple söküp düzelttiler.Tamponda ki ufak tefek yerleri ben söylemeden rütuşladılar.İşlemler sırasında aracın başındaydım ve yapılan herşeyden son derece memnun kaldım.Herkese tavsiye ederim.

Bu arada İkiler Honda artık Bostancı Oto Sanayi içerisinde hizmet vermiyor.Yeni yerlerine taşınmışlar ve iyi ki de taşınmışlar çünkü yeni yerleri çok iyi olmuş.Yeni yerleri Küçükyalı Cihadiye Caddesi diye geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord66 -- 2 Aralık 2013; 11:51:45 >

• Yaza gidip elden getireceğim arabayı.

Hüseyin usta telefonda ilgilenndi.Randevu ile gidip bir günde hallettirmek istiyorum.

• dogukan21 kullanıcısına yanıt
    quote:

Kemal abi öyle deme satıcı da haklı sen olsan 2-3 yer gezmek istermisin.Birde geyiğin birine denk geldiysen çık işin içinden.

o da doğru ya...
  • ikilerin websitesi açılmıyor haberi olan var mı?

Bir de yerleri değişecekti, değişti mi?
  • merm M kullanıcısına yanıt
    Bostancı yan yoldan tünele doğru devam ediyorsunuz. Sporium tesislerini geçince göreceksiniz...

• spectaküler S kullanıcısına yanıt
    teşekkürler,

40bin bakımı için vakit gelmişti
  •  İKİLER HONDA ÖZEL SERVİS - İSTANBUL

Subap ayarı ve diğer yapılması gerekenler için öğlen bırakmıştım arabayı murat ustaya birazdan almaya gideceğim
  • Subap ayarı ve diğer yapılması gerekenler yapıldı

Bakımın içeriği şöyle..
    Sol rot kolu
    Sol rot başı
    Subap ayarı yapıldı
    Rot ayarı
    Arka askı lastiği
    Ön fren balataları
    Subap kapak contası
    Buji keçesi

Haftaya depoyu doldurup tüketimi tekrar ölçmeye başlarım bakalım ayardan sonra ne kadar farkedecek
  • Suan ikiler honda dayim, 2009 jazz aracima subap ayari yapiliyor, 150 lira sizce uygun mu , bana biraz çok gibi geldi.

• S.a.
    Bende aranıza yeni katıldım 2008 model Honda crv aracıma subab ayarı yaptırcam işinin ehli İstanbul halkalı ya yakın özel servis arıyorum tavsiye lütfen acil

• estamemuchoo E kullanıcısına yanıt
    Hocam ikitelli de birinden bahsettiler ama hiç bilmiyorum.Size tavsiyem ikilere gidin.Ben büyükçekmece den gideceğim.Gerisini siz hesap edin.Yerlerine bir kere fiyat almak için gittim.ilgi alaka ve fiyatlarını beğendim.

Honda nın her modelini görmek mümkün,esnaf adamlar
  • quote:

Hocam ikitelli de birinden bahsettiler ama hiç bilmiyorum.Size tavsiyem ikilere gidin.Ben büyükçekmece den gideceğim.Gerisini siz hesap edin.Yerlerine bir kere fiyat almak için gittim.ilgi alaka ve fiyatlarını beğendim.

Honda nın her modelini görmek mümkün,esnaf adamlar

Anadolu tarafında değil mi ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.