Şimdi Ara

iki tane gonzales türü yavru hamsterim var. birisi sürekli kafes tellerini kemiriyor ve çarkta koşmuyorlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siyah olan sürekli kafes tellerini kemiriyor. Kafesin kapısını açık bıraktığımda hep çıkıp geziyor veya kafesin üstünü kaldırıp altındaki plastik kap kaldığında hep oradan çıkıp geziyor. Diğeri genelde talaşın altında geziyor veya kafesin içinde takılıyor. Ayrıca çarkta koşmuyorlar. Neden kafes tellerini kemiriyor ve neden çarkta koşmuyorlar?

iki tane gonzales türü yavru hamsterim var. birisi sürekli kafes tellerini kemiriyor ve çarkta koşmuyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• yusufhaha Y kullanıcısına yanıt
    Alalı ne kadar oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende alicam bi tane

• Bende de bir kac ay önce vardı 2 tane bir disi bir erkek. Ilk basta çok tatlilardi ikisi beraber carkta kosuyor taklalar atiyorlardi falan .. sonra bunlari ciftlesirken yakaladim , videoya da cektim :D o günden sonra hayvanlar cok degisti. Durmadan kafesi kemirmeler falan acayip ses yapmaya basladilar evde. Sonra bi baktim fiyk fiyk sesler geliyor , eve bi baktim 7-8 tanr et parcasi hareket ediyor :D gel zaman git zaman yavrular 2 haftalik oldu tuylendi. Sonra beyaz anneleri gözükmemeye basladi. Evin içine baktigimda çok pis bi koku vardi. Talaslari bi kaldirdim ne göreyim .. annelerinin sadece kemikleri ve tüyleri kalmış. Kafatasinin icine kadar yemisler ... o günden sonra direk sattım hayvanlari soğudum yani.

• Syntas kullanıcısına yanıt
    Kötü olmuş. Benimde baba olan ölmüştü.

• Yavrular analarınımı yemişler Hamster almakdan vazgeçtim öyle bir sahneye dayanamam ben 😔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syntas

Bende de bir kac ay önce vardı 2 tane bir disi bir erkek. Ilk basta çok tatlilardi ikisi beraber carkta kosuyor taklalar atiyorlardi falan .. sonra bunlari ciftlesirken yakaladim , videoya da cektim :D o günden sonra hayvanlar cok degisti. Durmadan kafesi kemirmeler falan acayip ses yapmaya basladilar evde. Sonra bi baktim fiyk fiyk sesler geliyor , eve bi baktim 7-8 tanr et parcasi hareket ediyor :D gel zaman git zaman yavrular 2 haftalik oldu tuylendi. Sonra beyaz anneleri gözükmemeye basladi. Evin içine baktigimda çok pis bi koku vardi. Talaslari bi kaldirdim ne göreyim .. annelerinin sadece kemikleri ve tüyleri kalmış. Kafatasinin icine kadar yemisler ... o günden sonra direk sattım hayvanlari soğudum yani.

yavrular anneyi yemezler daha doğrusu öldürmezler,belki anne o kadar yavruya bakamayıp ölmüştür yada doğumda çok sıvı mineral kaybetmiştir ondan sonra ölmüştür, yavrularda protein ihtiyaçları için öyle bişey yapmışlardır. kötü bir tablo yazık olmuş

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.