Şimdi Ara

iki oyun bilgisayarı kıyaslama (asus vs. msi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu dellhttp://www.hepsiburada.com/dell-xps-8900-intel-core-i7-6700-4-0ghz-16gb-1tb-masaustu-bilgisayar-b70w161n-p-BD601918

bu msihttp://www.hepsiburada.com/msi-nightblade-mi2-020eu-intel-core-i7-6700-4-0ghz-8gb-1tb-128gb-masaustu-bilgisayar-p-BD602002

msideki kasa çok daha güzel.
    dell'in rami fazla
    mside 128gb ssd var

msidaki ekran kartı NVIDIA GeForce GTX 960M 2GB
    asustaki ekran kartı Nvidia GTX745 4GB

msi en ucuz 4500 lira
    dell en ucuz 3500 lira

msi ekran kartı ve ssd ile öne çıkıyor ama ssdyi sonra da alabilirim. msi kötü yanı 2 ram yuvası olduğu yazılmış ve ayrıca max 16gb ram oluyor (hepsiburadaki bilgiye göre böyle, doğru mudur emin değilim)

dell ise ram daha fazla, 4 yuva var.. ekran kartı beni kaç sene idare eder bilemiyorum.

aradaki 1000 tl civarı.

siz olsaydınız hangisini alırdınız, ekran kartları arasındaki fark 1000 tl eder mi?

• az para da değil ikisi de ama 350 watt güç kaynağı konur mu yani içindeki parçalar sanki şişirilmiş gibi.
    Bilgisayar toplamak istemiyorsun anlasılan. Tavsiyem bilgisayar toplayan siteler var parça fiyatlarıyla toplayıp monte edip gönderiyorlar. (işletim sistemsiz) MSİ olan en fazla 3bin civarı toplanır gibi.
    ekran kartı önemli Bir de ssdyi sonradan eklerim demissin de eskiden kasayı açınca garanti gidiyordu servisine filan mı ekletmeyi düsünüyorsun.

Bu mesaja eklenen görseller:

iki oyun bilgisayarı kıyaslama (asus vs. msi)

• Bu parayı.hiçbiri haketmez. Al kendinw toplama bir pc keyfine bak. Benden söylemesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K120 K kullanıcısına yanıt
    " ... ama 350 watt güç kaynağı konur mu yani içindeki parçalar sanki şişirilmiş gibi. " ne demek istediniz hocam, 350 watt az, 750 watt al mı diyorsunuz anlamadım, oyun oynamayalı 10 sene oldu, çok uzak kaldım piyasadan :(

yakında kendi büromu açacağım, bol bol boş vaktim olacak, onun için oyuna başlayayım diyorum, iyi bir şey almak istiyorum.
    toplama da alabilrim tabi marka olması şart değil.
    toplama hep daha ucuz tabi ama benim verdiğim linkte 6100den 4600e düşünce fiyatta gerçekten indirim var sanıp piyasayı kontrol etmemiştim, önce binidirip sonra indirmişler gene :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.