Şimdi Ara

iki hdd'den hagisini almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • war (2 mesaj) Somebodysomeone (1 mesaj) Zatara (1 mesaj) ronishark (1 mesaj) supremum (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> iki hdd'den hagisini almalıyım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    337 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    slm 160gb sata2 hdd alıcam seagete barracuda 7200.9 ncq120$+kdv
    samsung 160jj ncq100$+kdv
    bunlardan hangisi daha iyi çok bi fark yoksa 20$ ordan burdan derken ekran kartı parası çıkar

|
    |
  • Yarbay
    2043 Mesaj
    arkadaş seagate al derim,şimdiye kadar 3 bilgisayar değiştirdim hep seagate kullndım,hiçte problem yaşamadım
    |
    |
  • Binbaşı
    1147 Mesaj
    bunlar kafa kafayadır.. Bi testte birinin bi modeli geçer bir testte diğerinin.. Ben samsung kullanıyorum hiç şikayet etmedim ve eden de görmedim.. Seagate için de çok nadir sesinden şikayet edeler gördüm..

Ben samsung derim ama seagate diyene de verilecek cevabım olmaz..
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    9250 Mesaj
    seagate iyidir samsungta iyidir ama seagate biraz daha seslidir. sessizlik önmli ise samsungu al.
    |
    |
  • Binbaşı
    1985 Mesaj
    Evet sessizliğe önem veriyorsan (-ki ben 80 gb ını aldım) SAMSUNG tur tercihim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    337 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    hepinize ayrı ayrı teşekkürler ilk önce seagete almıştım değiştirip samsung yaptım şimdide acaba değişmesemiydim sorusuyla boğuşuyodum ilaç gibi yetiştiniz valla tekrar saolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi war -- 15 Kasım 2005, 5:05:45 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    582 Mesaj
    asagı yukarı hepsi aynıdır (genelde) fakat snn burda GB/fiyat oranına gore alman bence 200GB lik 16mb cachle hdd ler war onlara da bak .....
    ha seagate bozulmuyormu bozuluyor keza samsunga ole ki aynı sekilde maxtor ayni sekilde Westernde bozuluyor yani bozulma ıhtımali hepsinde war ....

Zaten hdd'nin altına bakarsan samsunga seagate cipleri, seagate'de samsung ,maxtorda samsung faln filan ayni model dee bile farklı cipler oluyor

Sonuchda hepsi aynıı ... (cok az fark olsada )
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.