Şimdi Ara

iki arada bir derede....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle herkese iyi gunler, arkadaslar macbook almaya karar verdim fakat kafam cok karisik :/ macbook pro 13" ile macbook air 13" arasinda gidip geliyorum. cok bi oyun bagimlisi degilim zaten konsoldan oynuyorum oyunlari ama yinede disarda yada bos kalinca fln can skilinca arada bir oyun atiyorum pc den... bu oyunlarda genelde gta 4 , diablo 3 , nba 2k serisi fln... kullandigim laptop 17" ve hicbir yere sigmiyo :) ve laptop u cok aktif olarak kullaniyorum gittigim yerelere goturmem gerekiyor... hafiza olarak harici hdd kullaniyorum... sizce hangisi kullanim acisindan hada mantikli olur??? surekli yanimda tasicagim icin macbook air 13" aklima yatiyor ama yanlis bilmiyorsam macbook pro 13" in bazi ozellikleri air modeline gore daha iyi , o nedenle macbook pro diyorum ama diyer yonlerden dusununce air diyorum , ne yapsam karar veremedim cok kararsiz kaldim... aralarinda pek bi fiyat farkida yok aslinda ama yinede bir yardim almak istedim... bu iki modelin artisi ,eksisi ne olur??? benden daha iyi bilen arkadaslar yardim edebilirlerse sevinirim , cok arastirma yaptim ama yinede arada kaldim :(

• oyun oynamayı bırak ve kendine bir macbook air al :)
  • pro'nun avantajı işlemcisi, hem air hem pro modelinde harici ekran kartı bulunmuyor 13-inçlerde. ben air tavsiye ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugway

oyun oynamayı bırak ve kendine bir macbook air al :)

oyun oynamayi birak ve ellerini basinin ustune koy , dostum... :)

bugun bakmaya gittim , satici adamda oyle bir konusuyo ki ikisini birden alasim geldi :P heralde air alicam gibi cunku oyun isi fln yalan olur bence en azindan hafifligi ile kalbimi fet etti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercan05

quote:

bugun bakmaya gittim , satici adamda oyle bir konusuyo ki ikisini birden alasim geldi :P heralde air alicam gibi cunku oyun isi fln yalan olur bence en azindan hafifligi ile kalbimi fet etti...

yurt dışında mı yaşıyorsunuz?
  • quote:

quote:

quote:

evet ama ulkemi seviyorum :) neden sordunuz?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

acaba dedim türkiye de buldu mu acaba diye sordum :) yana döne arıyorumda ben :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

acaba dedim türkiye de buldu mu acaba diye sordum :) yana döne arıyorumda ben :)

macbook mu ariyosun??? kisin Ankara ya gelmistim Elektroworld de vardi macbook pro ve air...

• 2011ler zaten heryerde bulunuyor, karar veremediği için henüz almış değil
  • macbook air almaya karar verdim... simdi de nasil alsam ona karar veremedim :)
    bestbuy dan alirsam extra 30$ karsiliginda sigortasi var , urune ne olursa olsun degisim yapiyolar...
    apple store dan alirsam da +100$ karsiliginda apple care yapiyolar , calinsa bile yenisini veriyoruz diyolar... birazda buna kafa yormak lazim simdi :p
  • paran varsa apple storeden al apple care daha avantajlı değilmi
  • Bu retina olani turkiyeye nezaman gelir yav!!.. Youtube da unboxing videolarini izleye izleye ingilizceyi söktüm nerdeyse.:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha yeni duyuruldu zaten, gelmesi 1 yada 2 ayı bulur
  • aslinda apple care ve best buy'in garantisi ayni ama apple calinmaya karsi sigorta veriyor. ama internetten almaya karar verdim , cunku apple.com dan alinca 100$ extra odeyip i7 islemci ve yine 100$ extra daha odeyip 8gb ram li modelini alabiliyorum... ne best buy ne apple store bu islemi yapmiyo ,ellerinde olani satiyolar... urun gelince de her hangi bir apple store a giderek garanti islemini yapabiliyormusum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.