Şimdi Ara

İiyi bi işim var iyi bi işi olanda kız alırsam mantığı sizce ahlaksızlıkmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hani bi işe girdiğimiz zaman deriz işte 3 bin maaşım var bi o kadarda kız alsa gül gibi yaşarız halbuki kimse karaktere aynı evin içinde neler yaşadığını önemsemiyor ve bunun sonucundada boşanma oranları ortada.Sizce neden bu kadar paragöz bi ırk olduk.

• Kardeşim cidden benim çevremde hiç öyle insanlar yok kusura bakma sadece dizilerde görüyorum öyle şeyleri , tabii ki vardır ama ben görmedim .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde duydugum bildigim esinin maasi seni gecmicek yoksa sıkıntiymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

Arkadaşlar hani bi işe girdiğimiz zaman deriz işte 3 bin maaşım var bi o kadarda kız alsa gül gibi yaşarız halbuki kimse karaktere aynı evin içinde neler yaşadığını önemsemiyor ve bunun sonucundada boşanma oranları ortada.Sizce neden bu kadar paragöz bi ırk olduk.

insanoğlu asla kendine vakit ayırmaz. kendi duyguları önemsemez. sadece çıkarlarını düşünür bu her zaman böyle olmuştur.birde o insan türk insanıysa

• 10 senede yitip gidecek bir güzelliğe inşaa edeceksen evliliği, heba etmişsin demektir 10 seneni.
    Birlikteyken mutlu edecek şey paransa seni, yokluğunda sevmedin demek ki.

Ne güzel oldu yav.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

10 senede yitip gidecek bir güzelliğe inşaa edeceksen evliliği, heba etmişsin demektir 10 seneni.

Ne güzel oldu yav.

Bizi bitirdin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DanceInTheDark

quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

Arkadaşlar hani bi işe girdiğimiz zaman deriz işte 3 bin maaşım var bi o kadarda kız alsa gül gibi yaşarız halbuki kimse karaktere aynı evin içinde neler yaşadığını önemsemiyor ve bunun sonucundada boşanma oranları ortada.Sizce neden bu kadar paragöz bi ırk olduk.

insanoğlu asla kendine vakit ayırmaz. kendi duyguları önemsemez. sadece çıkarlarını düşünür bu her zaman böyle olmuştur.birde o insan türk insanıysa

he he süpersin

• quote:

Orijinalden alıntı: BÖCCÜK ♂

quote:

10 senede yitip gidecek bir güzelliğe inşaa edeceksen evliliği, heba etmişsin demektir 10 seneni.

Ne güzel oldu yav.

Bizi bitirdin...

Yine evlilik konusu, yine biz kaybedenler. Ne olacak böyle.
  • Bence yanlış değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BÖCCÜK ♂

quote:

Ne güzel oldu yav.

Bizi bitirdin...

Yine evlilik konusu, yine biz kaybedenler. Ne olacak böyle.

Bilmem oğlum ölçmedim ki
    Varsın evde kalalım düzgün biri olmadıktan sonra.

• hocam hic evlenmedim ancak eski sevgilimle 1 yil ayni evde yasadim, bu kadin benden 10 yas buyuk ve romen romanyada yasiyorum.

simdi ilk bikac aydaki buyu kesinlikle kalmiyo, seks yapma skligi azaliyo mutlaka o kadar heycanlanmiyosun falan.

mantikli sekilde ayarlamak lazim dengeleri katiliyorum bakin en son geldi yas farki sorun oldu o cocuk istedi ben istemedim. ayni kadin, benim yasimda olsa evlenirdim.

ancak dunyaya bidaha gelsem sevmedigim kadinla evlenmem yada ayni eve cikmam. cok guzel bi tarafi var her gece sarilip yatmak evde oldugunu bilmek birlikte yemek yapmak vs.

o kadindan ayrilinca oyle bir bunalima girdimki bi sure , oyle uzuntu gibi degil 1 yilda 60 kadinla birlikte olmusumdur romanyada netten ayarlayip. toplamiyla yaptigim seksi onun bi bakisina degismem.
  • Evlilik nasip kısmet işi. Aşık olduğun insanda kriter aramazsın ki aşık olursun sadece. Aşık olmadan evleneceksen de o evliliğe yazık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.