D

Çavuş
12 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
forumda eşcinsel varsa neden eşcinsellik arkadaşlar merak ediyorum. neden yani neden ? fişe fiş girmez sonuçta degıl mı? güzelim kızlar varken neden eşcinsellik?
evet arkadaşlar soru açık net benim çok beğendiğim bir seri bence bu serinin dizisi çekilse got kadar efsane olabilir siz ne düşünüyorsunuz?

adamlar her sene oyun çıkaracağına dizi yapsalar daha çok kar ederler gibime geliyor
arkadaşlar bakın daha yeni ki konumdan dolayı csb diye bilirsiniz ama bunda ciddiyim. adamların ülkesinde kan gövdeyi götürüyor ciddi ciddi 2 3 günde bir nargile içiyorlar kanalın kenarında. adamlar tam burada bir yerde içiyorlar nargileyi rahatlıya bakar mısınız?

yakında ss te eklecegım
arkadşalar 3 tane sorunum var

1)Arkadaşlar oyunu kurdum. 352 mb bır update yaptı girdim sonra çıktım yenıden update yapıyor hep böyle. Sürekli update yapıyor. Bir türlü çözümünü bulamadım? Napmam gerek ya. Lanet olsun kaç gündür iniyor oyun bir türlü oynamyayım. Oyun Orijinal.

2)Bir diğer sorunda oyun açılırken ses çıkıyor ama oyunda ses yok sonradan.

3)Diğer bir sorun da oyun çok yavaş açılıyor.

Allah için yardım ya sıkıcam kafa en sonunda bı tane
Arkadaşlar merhaba ben 11.sınıf öğrencisiyim. Bu yarıyıl tatilini nasıl değerlendirmeliyim? Açıkçası bu konuda çok kararsızım. Çünkü Ygs mi çalışsam yoksa 1.dönem eksiklerimi mi kapatsam hiç bilmiyorum. Bu dönemde fazla eksiğim olduğunu düşünmüyorum çünkü teşekkür alacağım. Fakat matematik notlarım 95'den 70'e , 70'den 50'ye düştü. 11, Matematik konuları ağırlıklı çalışmayı düşünüyorum fakat ben 9.sınıf bütün konuları neredeyse hiç hatırlamıyorum çok büyük eksiğim var. Bunu doldurmayı istiyorum bir yandan da. Ayrıca bu dönem edebiyatında çok önemli olduğunu biliyorum. Edebiyatı da tekrar etmek istiyorum ama işte sonuç ortada. Ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Bizim yazılılar bitti. Ben pazartesinden itibaren yarıyıla girmeyi düşünüyorum o yüzden bana seri bir şekilde ne yapacağımı söylemenizi istiyorum. Buna ihtiyacım var arkadaşlar, yardımlarınızı ve düşüncelerini esirgemeyin.
Arkadaşlar benim ekran kartım hd 6670 128 bit 2 gb directx 11 destekleniyor fakat ekran kartı şuan 9 directx okuyor yani görüyor nasıl 11e yükseltcem lütfen yardım edin

işletim sistemi windows xp
arkadaşlar ben şu ekran kartını almayı düşünüyorumhttp://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/powercolor-ax66702gbk3-h-hd6670-gddr3-2gb-128bit-amd-radeon-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=62580

Sizce nasıl? alırsam pc ime uyar mı anakartım ms ı - 7267, ram 3gb fakat ramın 1 gblik drr2 ,2 gblik drr3, işlemci intel dual core 2duo 2.13 ghz.

Şuan ki kullandığım ekran kartı atı x1050 ben bu ekran kartını ne kadara satarım acaba bilgisi olan varmı?

arkadaşlar bide o verdiğim linkte ekran kartı hafıza ram kapestesi 2gb diyor yani benim normal 3gb o ekran kartını aldığımda 2 gb mı maks ram takarım?

Birde vista 7 kurmayı düşünüyorum fikirlerinizi bekliyorum

Ek olarak bu ekran kartı shadel kaç destekliyor acaba?

Sorularımı cevaplarsanız teşekür ederim.
arkadaşlar nasıl olduysa pcden 2 dk yenıden baslattım tekrar geldım te eskilere döndü bana Venedik'e geldiğimiz 1481 yılı save dosyası lazım lütfen acil yardım edin minnettar olurum teşekürler
Bir arkadaşımın sistemi böyle : 3 gb ram, ekran kartı atı readon x1050 512 mb, 2.13ghz, Intel core2 CPU 6420, xp, sizce kaldırır mı oyunu assain creed 2 yi arkadaşlar?
Merhaba arkadaşlar. Sorum şu; şimdi ben buhttp://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/asus-eah5450sltdi1gd3lp-hd5450-gddr3-1gb-64bit-ati-radeon-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=54923 ekran kartını alcam ddr3 benim ramlerimde ddr2 ben bu ekran kartını alsam hiç sorun olmadan yenı nesıl oyunları assain creed vb. rahatlıkla kasmadan oynayabilirmiyim. Pc im diğer özellikleri 3 gb ram, intel core 2 duo 2.13 ghz. Cevaplarınızı beklyorum .
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 199
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.902 (Bu ay: 13)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 151 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Geri dönüşüm kutusu
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.