Şimdi Ara

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi 2015-2016 Girişliler (Ana Konu) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
18
Favori
9.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya ben inter olan da duydum ama belki çok az yapıp çıkmıştır veya cope 2 ye girmeye hak kazanıp girmemiştir orasını bilmiyorum.
  • Yok ben geçen sene okulda olanlar için sormuştum bu sene kayıt olanları değil @originalwolf

Şimdi 2 ay boyunca PIN okuyacaksın dediğin gibi hiç takılmadan geçersen 1 yılda bitiriyorsun ama son kurun yaz okulu hep açıldığı için 1 kere kalsan bile yaz okuluyla beraber 1 senede bitirme ihtimalin var.Devamsızlık haftada 25 saat olan bir kur için (Normal 8 hafta boyunca devam eden) 20 saattir 21 saat devamsızlık yaptığında kuru tekrar 2 ay okumak zorunda kalırsın.Daha önce cope'a giren biri değilim ama bence kalmadan devam eden biri 1 sene sonunda cope'u da geçebilir.@oğuzatayy
  • Pichie Rich kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolasın.
  • dikdörtgenli kullanıcısına yanıt
    hadi bakalım inşallah sağol
  • dikdörtgenli kullanıcısına yanıt
    4.'yü seçtim. Gel özel mesaja.
  • Pichie Rich kullanıcısına yanıt
    Oryantasyonda nasil gruplara boluyorlar.Fakulte fakulte mi program program mi?Birde kulup tanitimlari olacak mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cennete hosgeldiniz gencler.bu cenneti cehenneme cevirebilecek tek sey hazirlikir arkadaslar cok ciddi calisin cope icin birde bilkentte upper forever haberiniz olmali hadi hayirli olsun

• Bisi sorcam 2. Sinava girmeye hak kazandiysam kesin upperdan mi basliyorum

• Evet.

Ekleme: Upper ya da pre fac. olursun veya hazırlığı geçersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oğuzatayy -- 30 Ağustos 2015; 15:06:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oğuzatayy

Evet.

Ekleme: Upper ya da pre fac. olursun veya hazırlığı geçersin.

Anladim hocam cok tesekkurler ama tamamen atlayabilecegimi sanmiyorum atlasam da derslerden bisey anlamam

• Önemli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.A.Cooper

Oryantasyonda nasil gruplara boluyorlar.Fakulte fakulte mi program program mi?Birde kulup tanitimlari olacak mi?

Belirli seçenekler var onlardan birini seçiyorsun oryantasyonun ilk günü odeon'un önünde tanışma toplatısından sonra seçim yaptıracaklar.Sana bir klavuz verilmiş olması lazım ordan kendine uygun seçeneği seçersin.

Kulüp tanıtımları ODEON'un önünde ilk gün olacak istediğine gidip kayıt olabileceksin.
  • Cope 2.aşama ya girmesek de upper başlıyoruz demi. Hak kazananlar

• arkadaşlar bir şey sorcaktım bugün cope 2 sınavına girdik sınavım çok iyi geçti ilk sınavda 197 doğru yapmıştım ingilizceme gğveniyorum fakat hazırlığı atlamak istemiyorum yani sınav sonucuna göre atlatırlarsa atlamak zorunda mıyım okumak istiyorsam okuyabilir miyim ?
  • Chapter IV C kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey var diye biliyorum dilekçe felan veriyosun ama seni hazırlıktan başlatsalar da prefac olursun yarım dönem okursun.
  • Tanışmak isteyen yok mu gençler?
  • Arkadaslar 9.secenegi secen varsa mesaj atin acilis toreninde bulusalim (benide ctis e ekleyin )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozen125 -- 1 Eylül 2015; 22:55:30 >
  • Merhaba. GE100'de 4. seçeneği alanlar mesaj atarlarsa sevinirim, henüz okulda hiç arkadaşım yok.
    Bu arada bölümüm Uluslararası İlişkiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pentapa -- 1 Eylül 2015; 22:05:46 >
  • pentapa P kullanıcısına yanıt
    Yurtta mı kalıyorsun?
    Yurtsa 91 de mi?
    91 se hangi oda?

• oğuzatayy O kullanıcısına yanıt
    Bana oda no ver doktor.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.