Teğmen
24 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar, bilgisayar toplamak konusunda hiçbir bilgim yok ve teyzemin oğlu ile birlikte bir sistem toplamak istiyoruz. Bize attığım fotoğraftaki gibi bir sistem önerildi, sizce iyi mi yoksa değil mi nedenleri ile birlikte açıklayabilirseniz çok memnun olurum.
Merhaba. N11 üzerinden Sportcity adlı mağazadan ürün aldım. Bu mağazayı bilenleriniz var mı? Orijinal olmayan ürün gelmesi gibi bir şey mümkün mü ? Teşekkürler.
Merhabalar.2 şirket arasında yapılan bir sözleşmeye X şirketi aykırı davranıyor.Y şirketi sözleşmeyi ihtarname ile feshettiğini belirtiyor.İhtarnamede sözleşmenin hangi maddelerine aykırı davranıldığı yer almıyor,sadece sözleşmeye aykırı davranışlarınız nedeniyle sözleşme feshedilmiştir deniyor.Bu ihtarnamenin geçerliliği var mıdır?Teşekkürler
Merhaba arkadaşlar internete bağlantı hızım çok çok düşük bilgisayarda saniyede girdiğim siteye psde 1dkda zor giriyorum kupaları bile gösteremiyor bunun çözümünü bilen var mı teşekkürler
Merhabalar. Yeni bir düzenlemeyle artık karşılıksız çeklere hapis cezası gelecekmiş. Karşılıksız çeke hapis cezası 2012 de kaldırılmıştı. Bu arada, yani hapis cezasının kaldırıldığı sene ile hapis cezasının tekrar geleceği seneler(2012-2016) için yazılan çekler için hapis cezası mümkün müdür? Teşekkürler.
birlikte 2 kişi oynayabileceğimiz, farklı yerlerden oynayacağımız(yani bilgisayarlar yan yana değil farklı şehirlerde oturuyoruz) bildiğiniz zevkli olan online bir oyun var mıdır? Her türlü tavsiyenize açığım
arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi nickim Darthon RS
Yaklaşık 1500 liraya vatandan pc toplamak istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir teşekkürler
Arkadaşlar yaklaşık 1500 tl civarında bir sistem toplamak istiyorum vatandan toplayacağım tavsiyeleriniz nelerdir teşekkürler
Evet arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi 500 tl bandında bu seviyeye yakın da olabilecek bir meblada kulaklık almak istiyorum tavsiyelerinize açığım
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS4
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 858
İkinci El Bölümü Mesajları: 20
Konularının görüntülenme sayısı: 14.540 (Bu ay: 28)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 730 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.