Şimdi Ara

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi 2015-2016 Girişliler (Ana Konu) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
18
Favori
9.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yani senin cocugun uni okuyacak 1 kurus mu kenara koymaz insan.
    Neyse hayirlisi artik
    İnsaalah bir sekilde okuyabilirim bilkentte
    cok istiyorum.cunku.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mscottoffice -- 15 Ağustos 2015; 13:26:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim tamam bilkent okuyamaman kötü ama ben şahsen parali okumayi yediremem kendime.Ailemi zora sokuyorum diye üni boyunca içime dert ederim.Sen çalış kendi çabanla yap bişeyler(yatay geçiş vardır herhalde).En iyisi kendi yaptiğin.Eminim azcik kasarak geçiş yapabilirsin.Geçemezsen de kendine dert etme belki de hayırlisi budur.Allah hepimize her şeyin hayirlisini nasip etsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yatay geçiş çok zor kardeşim
    http://w3.bilkent.edu.tr/www/lisans-programlarina-yatay-ve-dikey-gecis-yonetmeligi/

kendim çalışıp para biriktiricem zaten aileme yuk olma durumu yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 91 de ütü var mı? Ütü Alani var yazıyor ama gittiğimizde de göstermediler. Masa vardır muhtemelen de ütü var mı?

• hocam bu imza mevzusunu kimse üstüne alınmadı ben de ctis için bi tane yaptım.Sana pm attım çok iyi bişi deil ama idare eder bence
  • Aceleye geldi ama bi imza yaptım koddaki Computer Science and Information Systems kısmını silip kendi bölümünüzü yazabilirsiniz (emeğe saygı + layın bişi yapın)[edit]: mobilden imza ekliyecekseniz [/simage] den sonra en az 1 satir boşluk oldugundan emin olun yoksa resimle yazi yan yana oluyor

[center][image]https://store.donanimhaber.com/9c/f5/83/9cf58346692efd582bfc24a8acfccf7f.jpg[/image]    

[b]"Bilkent University"[/b]
    [b]Computer Technologies and Information Systems[/b]
    [b]2015-2016 Girisliler[b][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meliodastablet -- 20 Mart 2017; 0:13:30 >
  • Elinize emeğinize sağlık hocam gayet yeterli bir imza :) Ayrıca tüm bilkentlilerin kullanabileceği şekilde olmuş buda çok pozitif bir yönü. Şu sözle bitireyim;

-Daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isvicresiz bilim adami

91 de ütü var mı? Ütü Alani var yazıyor ama gittiğimizde de göstermediler. Masa vardır muhtemelen de ütü var mı?

Usta masa görmedim ama 5 10 lira gibi bi mevlaya yurttan çamaşırı alıp yıkayıp ütüleyip getiren bi şirketin afişi vardı. Renklileri bu şekilde halledip, beyazları yurtta halledelirsin. Benim planım bu şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: Çok Düşünen Adam

quote:

91 de ütü var mı? Ütü Alani var yazıyor ama gittiğimizde de göstermediler. Masa vardır muhtemelen de ütü var mı?

Usta masa görmedim ama 5 10 lira gibi bi mevlaya yurttan çamaşırı alıp yıkayıp ütüleyip getiren bi şirketin afişi vardı. Renklileri bu şekilde halledip, beyazları yurtta halledelirsin. Benim planım bu şekilde

Yok en son gittiğimde yıkama 12.5 ütü 3 kurutma 5 gibi bir şeydi. Ütü parça başı fiyat olabilir. Yurtta yıkmanın saati 50 Kuruş

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Çok Düşünen Adam

quote:

Yok en son gittiğimde yıkama 12.5 ütü 3 kurutma 5 gibi bir şeydi. Ütü parça başı fiyat olabilir. Yurtta yıkmanın saati 50 Kuruş

Ütüde var masasıda her şey var hocam saat başı 50 kr gibi bi ücret alıyorlar sadece.
    Zenginsen arkadaşın dediğini yapabilirsin parça başı aldıklarından dolayı servet yağdırmak gerek :)

• Selamlar beyler, bayadır internete giremiyordum da Whatsapp grubu falan kurdunuz mu acaba ? Özelden mesaj atarsanız mutlu olurum
  • Haberiniz vardır belki, yine de ben yazayım: Yurtlara yerleşim yapıldı. Sonuçlarahttps://stars.bilkent.edu.tr/bildorm/login/ adresinden ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oğuzatayy -- 22 Ağustos 2015; 22:38:20 >
  • quote:

Ütü var, ütü masası bulunan özel odalar var. Yurt görevlisine Bilkent ID'nizi bırakıp odanın anahtarını alabilirsiniz.
  • Saat 6 sularında Aşti'de olacak olan varsa mesaj atsın.

• Okulumuza yeni gelen arkadaşlara hoşgeldin diyorum.İstediğiniz ve cevap bulamadığınız soruları bana sorabilirsiniz her soruya açığım.

Ayrıca diğer bilkent konuları ölmüş diye buraya soruyorum acaba kayıtlı öğrencilerin yurtlara yerleşme süresi ne zaman başlıyor bir arkadaştan ek ücret almışlarda erken yerleştiği için
  • Pichie Rich kullanıcısına yanıt
    bazı arkadaşlarım yurtta çoktan yerleşmişler ek ücret filan da demediler başladı herhalde
  • Pichie Rich kullanıcısına yanıt
    Cope1. aşama sonucu Pre. İnt. oldum. Bana süreci anlatır mısın? Bu düzeyde neler olacak? Dönemde 2 kur geçildiğini varsayarsak ben hiçbir kura takılmadan bitirmek zorundayım diyebilir miyim? (Devamsızlık konusunu da açıklayabilir misin? Kur kur mu yoksa dönemlik mi devamsızlık haklarımız? Pre. İnt. bir öğrenci çalışırsa Cope'u (Mayıs'ta olacak bahar dönemindeki Cope) geçebilecek düzeyde İngilizce öğrenebilir mi?)

Ekleme: Yurtlara yerleşim Cope1 sınavından 3 önce başladı. Yani 26 Ağustos...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oğuzatayy -- 29 Ağustos 2015; 19:29:36 >
  • Buralar çok sessizleşti.
  • arkadaşlar cope 2 ye girmeye hak kazandım cope 2 sonucuma göre hangi kurlara yerleştirilebiliyorum?
  • anege A kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumdayım arkadaşlarla whatsapptan cok tartistik anlasamadik ama cope 2 ye gecemeyip intermediate de olan arkadas var mantiken bizim ondan yuksek kurda olmamiz lazim ondan yuksek upper intermediate ve pre faculty kurlari var

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.