Şimdi Ara

İHLAS AURA CLEANMAX VE DİGER SAGLIK ROBOTLARI HAKINDA GÖRÜŞLERİNİZ ACİİİİLLL GEREKLİ!!! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
592
Cevap
5
Favori
462.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ihlas temizlik robotu hakkında bilgi ararken bu foruma rastladım. eşimle bu makineyi almaya karar vermiştik ama şimdi kararsız kaldık. baktık kimi çok memnun kimi şikayetçi. ayrıca su filtreli mi hepa filtreli mi. tamamen kafmız karıştı. philips maraton fena değil.emiş gücü 350 w. ama halı yıkama makinasında bu emiş gücü yok. thomas la ilgilide memnuniyetsizlikler var. hani insanın kurra çekesi geliyor. ne çıkarsa bahtına.
  • http://arama.hurriyet.com.tr/arsivnews.aspx?id=10757333

Ihlas sayesinde "Gelelim size bi tanitim yapalim" lafi yakinda kufur niyetine kullanilabilir.

EDIT:
    Galiba ihlas disindada boyle tanitim yapanlar var ama bu isin erbabi ihlastir yinede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizumur -- 13 Ocak 2009; 11:21:20 >
  • 01ersoy forumdaki görüşler elbette sizin için yol gösterici olabilir fakat kesin karar noktasında kişisel görüşünüz önemli malum insanların birey olarak bakış açıları farklılık arz eder ihlas aura cleanmax doğrudan pazarlama yöntemiyle satışının yapılmasının asıl nedenide burada yatıyor nihai tüketicilerin birebir kendi evlerinde uygulamalı olarak ürünü görmeleri eğer aura cleanmax hakkında detaylı bilgi almak ve ürünü tanımak isterseniz evinizde tanıtımcı arkadaşlar 1 saatliğine misafir olurlar ve ürünü evinizde görme uygulama fırsatınız olur
  • Elimde ihlas hızlı temizlik robotu var 750 ytl ye veriyorum 10 kere kullanılmıs varmı taliplisi
  • ihlas'tan hiçbir şey almayın. çünkü pazarcı mantığıyla bile yönetilmiyor. çok geriler.

bize üçkağıtçı bir satıcıyı yollamışlar. adam ürünün garantisini başlatmamış.

elden satmış gibi görünüyormuş.

ihlas'ın önerisi, o ürüne verdiğiniz parayı iade edelim, ürünü geri alalım.

-garantisini başlatsanız nolur?

-olmaz.

-siz piyasa fiyatından aşağı almışsınız.

-e bu satıcı bu garanti kağıdına kaşe bastı, imza attı.

-evet ama ürünü servisin açması lazımdı.

-allah belanızı versin mi?

-versin.
  • MERHABA SEVGILI ARKADASIM SENIN SORUNUNA NASIL YARDIMCI OLABILIRIM BU ARADA ONCELIKLE KENDIMI SIZE TANITAYIM:
    ADIM HALILIBRAHIM SOYADIM AKGUN IZMIR IHLASHOLDING TEMIZLIK VE SAGLIK ROBOTU TANITIM ELEMANLIGI YAPIYORUM. TELEFON NUMARAM 0554 257 19 12 IZMIR SERVISIMIZIN NUMARASIDA 0232 445 55 02 INANMIYORSANIZ SAYET BU NUMARADANDA ULASABILIRSINIZ... ONCELIKLE SIKAYETINIS NEDIR BANA BIR SEKILDE ULASMAYA CALISIRSANIZ SEVINIRIM

BAKIN SIZE SUNU SOLEMEK ISTIYORUM.. EGER INSANLAR BIRSEYLERIYLE YARGILANACAKSA SAYET YAPTIKLARIYLA YARGILANIRLAR. EGER VICDANLARINDA ALLAH KORKUSU YOKSA O INSANA NE SOLERSENIS SOLEYIN HIC LAF DINLEMESLER TIPKI YUZUNE TUKURULEN BIR INSANIN YARABBI SUKUR DEMESI GIBI...

SAYGILARIMI SUNUYORUM.. IHLAS HOLDING VE KENDI ADIMA TESEKKURLERIMI SUNUYORUM. BU ARADA SORUNUNUZ NEREDE OLURSA OLSUN SORUNUNUSU COZMEYE CALISACAGIMDAN EMIN OLABILIRSINIZ...

• Burada bazı şahıslar bu ürünü kötüleyenlerin kim olduğunu biliyorum demiş.kimmişiz biz ? ürünü kullanan yada kullanmaya çalışan kişileriz.
    Ayrıca görüyorumda ürünü satan arkadaşlar burada yardımcı olmak için can atıyorlar.ah ahh keşke burada sanal olarak yardımcı olacağınıza o defalarca aradığımda yardımcı olsaydınızda bu kadar itibar kaybetmeseydiniz.
    Vallahi billahi yemin ettim eğer beni bir ihlascı daha arasın şikayet edeceğim bu kadarmı sululuk olur.nedir bu yaaa eskiden kapı kapı dolaşan bohçacılar vardı şimdide ihlascılar çıktı başımıza.bütün aile ve dostlarımlada papaz oldum sizin yüzünüzden.çok meraklıysanız ürününüzü tanıtmaya evlere gelmeyin zaten ihtiyacı olan gelir bulur sizi.mağazına bir stand kurun orada biri tanıtsın merak edenlere.
    Rezillik diz boyu...
  • MERHABA SEVGILI ALEL ONCELIKLE SIZE SUNU SOYLEYEBILIRIM İHLAS URUNLERI KULLANICISIMISINIZ BUNU BILMIYORUM FAKAT ONCELIKLE BELIRTMEK ISTERIMKI HERHANGI ALMIS OLDUGUNUS URUNU SIZ SATICI ARKADASDAN ALDINIS DOGRUMUDUR. SAYET SATICI ARKADAS SIZE VERDIGI SOZLERI YERINE GETIRMEDIYSE O ARKADASIN KENDI SORUNUDUR OYLE INSANLAR YUSUNDEN FIRMAMIZIN ADI KOTULENIYOR. HAKSIZMIYIM.

DUSUNUN KI SIZIN BI FIRMANIZ VAR VE SIZIN YANINIZDA CALISAN ARKADASLAR DIYELIMKI BANA GELIYOLAR VE O KADAR SOZ VERIYOLAR BENI INANDIRIYOLAR SIZIN URUNUNUSDEN MEMNUN KALIYOR ALIYORUM AMA SAYET VERDIGI SOZLERDE DURMUYOLAR O HALDE KIMI SUCLAMAM LAZIM.. FIRMAYIMI YOKSA YANINIZDA CALISAN ARKADASINIZIMI?

SORUNUNUZU SOYLEYIN BEN ELIMDEN GELEN BUTUN HERSEYI HALLEDICEGIME DAIR SIZE SOZ VERIRIM... CUNKU VICDANIM ELVERMES EKMEKPARASI KAZANMAK O KADAR KOLAY DEILL SIZDE BU FIRMANIN ICINDE OLABILIRDINIZ SIZDE BU SORUNLARLA KARSILASABILIRDINIS AMA BIZ MILLETIMISE BUNU ANLATMAYA CALISIYORUZ.. BAKIN 0554 257 19 12 BU BENIM CEP NUMARAM 0232 445 55 02 BU NUMARADA IZMIR BOLGE MUDURLUGUNUN SERVIS NMARASIDIR BURDAN ARARSANIZ IDEAL OFIS HALIL IBRAHIM AKGUN DERSENIS ONLAR SIZI BANA ULASTIRIRLAR

GELELIM DIGER SORUNUNUZA DIYORSUNUZ KI NEDEN AILELERE GIDILIYOR... DEMINKI SOLEDIGIM GIBI DUSUNUNKU BU ISI SIZ VEYA COCUGUNUS YAPIYOR. PIYASADA HIC BIR IS BULAMIYOR NE YAPARSINIZ CALISTIRIRMISINIZ YOKSA CALISTIRMASMISINIZ??
    FIYATI YUKSEK OLAN BIR CIHASI MAGZAYA KOYSAN VE DESENKI SU SU SU OZELLIKLERI VAR DIYE SOLESEN SENCE INANIRLARMI? SEN KENDIN INANIRMISIN? ONCELIKLE KENDINISI BIZIM YERIMIZE KOYUN LUTFEN. BIR INSAN GOZLE GOREEMEDIGI HIC BIR SEYE INANMAS O YUZDEN AILELERE TANITILIYOR. VE KIMSE ZORLANMIYOR EGER EVLERINE TANITIMA GIDILEN AILELER REFERANS VERMEK ISTEMIYOR VE ALMAK ISTEMIYORLARSA URUNU HIC BIR ZORLAMA YAPILMIYOR HAKSZMIYIM

SIMDI ALLAH ASKINA ELINIZI VICDANINIZA KOYUN VE KENDINIZI BIZIM YERINIZE KOYUN DIYORUM...
    SIZCE 1 KISININ YAPTIGINI BUTUN FIRMAMI CEKSIN YOKSA O KISI ILGILI BIRIMLERE SIKAYET EDILEREK O KISI HAKKINDA GEREKEN YAPILSINMI. SIZCEDE BIR NEVI INSANLARIN EKMEGIYLE OYNANMASI DEMEK DEILMIDIR BU ELINIZI VICDANINIZA KOYUN VE GERCEKLERI SOLEYIN UZUN UZUN KONUSMAK ISTERSENIZ SAYET TELEFON NUMARALARIMDAN BANA ULASABILIRSINIZ:):):):):)

SAYGILARIMI SUNUYOR OMRUNUZ BOYUNCA SAGLIKLI HUZURLU VE MUTLU BIR GUN DILIYORUM.. SIZLERI RAHMETI VE BAGISLAMASI EN BOL OLAN RABBIME EMANET EDIYORUM....

IHLAS HOLDING SATIS TEMSILCISI
    IZMIR BOLGE MUDURLUGU
    HALIL IBRAHIM AKGUN

• merhaba
    internette auracleanmax ürününü araştımak için gezerken bu foruma rastgeldim ve üye oldum. benim sorum auracleanmax_ibrahim arkadaşıma.ben ankarada yaşıyorum ve bu ürünü nerede bulabileceğimi bilmiyorum. gerçi sen izmirde çalışıyormuşsun ama ankara hakkında mutlaka bilgin vardır. yardımcı olursan sevinirim.
    tabi konu hakkında bilgisi olan başka arkadaşım varsa ve yardımcı olursa çok memnun olurum..
  • merhaba arkadasım ben ızmır bolge mudurlugunden halıl ıbrahım ben sana bılgı verım ama bana 0554 257 19 12 numaralı teefondan ulasırsan daaha ayrıntılı bılgı almıs olursun

urunun hıcbıryerde bulunamamasının tek sebebı aılelere ozel oldugu ıcın hıc bır ıhlas magzasında bulunmuyor sayet benı ararsanız sıze genıs bılgı verebılırım
  • Arkadaşlar hanımın ısrarları ile 2 yıl kadar önce ihlastan cleanmax denen cihazı aldık. Tabi piyasadaki normal elektrik süpürgelerine göre fiyatı pahalı geldi bana. Ancak kullanınca pek memnun kaldık. Arkadaşların şikayetleri gibi hiçbir şikayetim olmadı. Cihaz çok güzel ve yeni aldığımız halıları süpürdüğümüzde rengi açıldı. Evi su bastı halıfleksleri süpürdük kurutmaya bile gerek kalmadı. Yatağımızı süpürüyoruz suya bakınca biz bu yataktamı yatıyoruz diyorsunuz. Geçen gün bi parçasını değiştirmek gerek oldu (motorunun sesi biraz yükselir gibi olmuştu) servisine gittim aynı gün garanti kapsamında değiştirdiler. Herkese tavsiye ederim..
  • bu ürünümüzden almak isteyen kişiler bana ulaşssınlar randevu sistemiyle ürün tanıtılmaya gelinecektir .

herkese iyi günler .
  • ben almak istiyorum ama kimseye ulaşmak kısmet olmadı. bi arkadaş bana ulaşın diye telefon verdi aradım aradım meşgulüm dedi.ürün satmak isteyen bana ulaşsın.ailem ürünü zaten kullanıyor. ürünün ne olduğunu burda anlatmanıza gerek yok.
  • Selamlar
    Ben Eskişehir Ofisinde Tanıtım ve Satış sorumlusuyum.
    Eğer Eskişehir ve civar şehirlerden Aura Cleanmax ın tanıtımını görmek veya ürünü almak isterseniz aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz

Eser Öztürk
    0530 765 33 46
    0555 639 75 42
  • Durum bundan daha güzel bir şekilde özetlenemezdi , bravo.

quote:

Orjinalden alıntı: hakanbehcan

Sanırım yazanların %60 ı ihlasın bu ürününün pazarlayıcılarıdır. Bedava reklam yeri bulunmuş kaçırılmaz elbette.
    Fiyatı neden bu kadar pahalı sorusunu izlenimime göre cevaplayım.
    Evinize tanıtıma geliniyor, 1 ya da 2 saat bir kişi size ürünü anlatıyor. Alsanız da almasanız da bunun bir bedeli var, anlatana anlatma ücreti var.
    Eğer satın alırsanız da satana ciddi primleri var. Tanıtımı yapılanlara bedavaymış gibi verilen ancak aslında satın alandan tahsil edilen dini kitapları var.
    Tüm bunlar fiyatı artıran sebebler.
    Diğer yandan satış politikası tamamen duygu sömürüsüne, psikolojik baskıya dayalı bir sistem. Neden marketlerde, online satış sitelerinde göremiyoruz, çünkü sizin kadar ihlas da biliyor ki diğer ürünler karşısında bu fiyatlarla hiçbir şansı yok. O şekilde yapılırsa da belli bir inanç gurubuna iş sağlanamayacak.

Psikolojik baskı demiştik, bir süre sonra para sağlığınızdan daha mı önemli, çocuklarınızın sağlığı felan filan bu şekilde gidiyor. Ardından da efendim şimdi sizden 10 kişilik bir telefon listesi almamız gerekiyor yoksa işimizi kaybederiz kısmı iyice duygu sömürüsü. Ayrıca bu şekilde adınızı kullanmak istemeleri ve tanıdıklarınıza sizin tavsiyenizle satış yapmak, onları da sömürmeye çalışmak çok alçakça bir tutum. Yanlış ise bu kısmı özellikle eleştirin lütfen.

Ürünler bilmem kaç fonksiyonluymuş. Bu şekildeki bir ürünü süpürmek ya da en fazla halı/koltuk yıkamak için kullanırım, eminim pek çok kişi de bu amaçla kullanıyordur. Halı yıkamayı da senede 2 defa yaparsınız en fazla, bu sebeten o özelliği de pek kullanılıyor denemez. Geri kaldı tek bir süpürme olayı. Ev havasını temizlemek miş. Neden evin havasını bir süpürge ile temizleyim ki, bu amaçla yapılmış ürünler mevcut. Alırım onlardan bir tane ki alacağım, araştırıyorum. Bir tane de dünyada kabul gören, birşeylerin taklidi olmayıp patentine sahip firmaların güvenilir ürünlerinden bir tane alırım, işimi görürüm. İnternette araştırıyorum thomas bu anlamda güvenilir geliyor. 600 YTL ye su filtreli süpürge 200 ytl ye de bir hava temizleyici alırsam, amacına yönelik iki farklı kendini kanıtlamış ürünü ihlasın yarı fiyatına elde ederim.

Durum bundan ibaret. İhlas satıcısı arkadaşların hoşuna gidecek bir durum değil. En az ihlasın bu ürününü almış kişilerin de hoşuna gitmeyecektir. Zira kimse satın aldığı aldığı malı kötülemek istemez. İhlasın elektrikli su filtreli süpürgesini (temizlik robotu demiyorum) satan ve alan arkadaşların kusura bakmayacağını umuyorum.

• ihlas veya başka marka,forumdan foruma gezip savunma vereceğine önce yazılanları okuyup hata ve eksiklerini görsünler,HER ŞEY SATANA KADAR ...! diye düşünüp hareket ederlerse bir gün eve gidip methettikleri cihaz sonra anlattıkları gibi çıkmaz ve daha sonra her konuda malımızın arkasındayız şeklinde açıklamaya riayet edilmez ise,tanıtıma devam ederken bir gün evvelki bir müşteri tarafından yolda bulunabileceklerini unutmasınlar...ADAM GİBİ, SÖYLENEN VAATLER UNUTULMASIN...(ÖZELLİKLE İHLASA;TÜRK MALI SATIYORSUNUZ,BU BİR ŞEREFTİR,ÖVÜNÜLECEK ÜRÜNLERİ MAKUL FİYATA,FAZLA KAR AMACI GÜTMEDEN SATIN,RAİNBOW 7000 YTL DİYE MUKAYESE ETMEYİN,MAALESEF ÖZELLİĞİMİZ BU MİLLET OLARAK,ÇOK KAZANMAK ,VERMEDEN ALMAYA ÇALIŞMAK.DEMİRDÖKÜM İLK TÜRK ÜRETİM KLİMAYI YAPTI BRAVO,BOZÜYÜKTE ÜRETİYORLAR,AMA TAKAN SERVİSLER KUTUDAN ÇIKAN 8 ADET İÇÜNİTE CİVATASININ DÖRDÜYLE MONTAJ YAPIYORLAR,(BU SADECE BİR KISMI) YAZIK DEĞİLMİ...İHLASIN VEYA DİĞER TÜRK MARKALARIN KABAHATI BU RAİNBOWUN FİYATI VE GÖVDE GÖSTERİSİ,SİZDE OTURUP DÜŞÜNÜN BAKALIM NEYİ YANLIŞ YAPIYORSUNUZ...

RAİNBOWUN FİYATIDA ABARTI,ÇÜNKİ TÜRKİYEDE BU ÜRÜNÜ PAZARLAYAN VE ABARTILI KAR PAYINI CEBE İNDİREN YİNE BİZİM İNSANLARIMIZ...!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MURAT4108 -- 15 Şubat 2009; 17:55:36 >

• delikanlı gibi adını yerini yazanlar hariç nette hiçbir memnuniyet ve memnuniyetsizliği ciddiye almayın...bir çok firma normal müşteri gibi yazıp basitleşiyor
  • ben geçen hafta bu ürünün tanıtımı için elemanları eve aldım... zaten kapıya gelmişlerdi anket falan için...

2000 tl fiyat çektiler... yahu bunun nesi 2000 tl eder...

ben bir halı yıkama makinası alsam yanında birde suya çeken elektrikli süperge alsam en fazla vereceğim para 600 tl...

bu nedir ki 2000 tl fiyat çekiliyor... maliyeti en fazla 100 tl olacak bir cihaz için 2000tl fiyat çekiliyor... yazık bu kadar para verilmez bu oyuncak arabaya....

2000 tl ye bir klima , bir halı yıkama makinası ve bir de suya çeken elektrikli süpürge alırsınız...

yinede siz bilirsiniz...
  • arkadaşlar aynı marka ve modelden konuşmayalım artık,alternatif yok mu başka? olsa zaten bu aletler bu kadar pahalı olmaz dı değil mi?

2009 da çektiğimiz sıkıntıya bak,gayet basit bir gecikmeli teknloji=rainbow-ihlas
  • quote:

Orjinalden alıntı: MURAT4108

arkadaşlar aynı marka ve modelden konuşmayalım artık,alternatif yok mu başka? olsa zaten bu aletler bu kadar pahalı olmaz dı değil mi?

2009 da çektiğimiz sıkıntıya bak,gayet basit bir gecikmeli teknloji=rainbow-ihlas

merhaba...

isterseniz diğer yazılarıda takip ediniz...

mesela arnica ile ilgili bir bölüm var...

200 -250 tl ye aynı özelliklere sahip bir alternatif... benim gayet hoşuma gitti...
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.