Şimdi Ara

İHLAS AURA CLEANMAX VE DİGER SAGLIK ROBOTLARI HAKINDA GÖRÜŞLERİNİZ ACİİİİLLL GEREKLİ!!! (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
592
Cevap
5
Favori
462.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu ihlas temizlik robotunu kullanıyorum daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum.bir sürü ıvır zıvırı gereksiz apataratı , çok ağır çok gürültücü.

Israrla tanıtıma gelen arkadaş her şekilde her sorunda ulaşabileceğimi söylemişti bir şey danışmak için aradığımda telefonlar açılmadı ne yazıkki..üç yıl garantisi vardı aldığımdan 1 yıl sonra bakıma gelicekti arkadaşlar üstünden 2 yıl geçtiği halde gelen giden olmamıştı.o süre içinde tabiki aradılar su arıtma cihazını tanıtalım hemde bakımını yapalım dediler tanıtım istemiyorum bakımını yapın, aşırı ses yapıyor gelip bi bakın demiştim. o zaman daha sonra ararız deyip kapandı telefonlar belirli aralıklarla yine tanıtım ve aynı anda bakım için arandım tanıtım istemedim.öyle böyle derken 3. yıla doğru bakıma gelindi aşırı ses var dedim komşular şikayetçi Allah aşkına neyle süpürüyorsun senden hava alanı gibi ses geliyor diyorlardı...
    bakıma gelen şahıs bakımını yaptı ve içinden bi şeyin değişmesi gerektiğini söyledi ama elimizde şu an ondan yok gelmesi 1 ay sürermiş siz beni arayın gelip gelmediğini sorun dedi (ayrıca bir 10 kişinin adını daha istedi geçen seferde zaten papaz olmuştum arkadaş akraba vs. neden veriyorsun diye yok dedim, masa üzerinde duran telefonumu gösterip eminim o telefondan çok 10 lar çıkar dedi) şimdi alıp gidersem bir ay süpürgesiz kalmış olursunuz arayıp sorarsınız fakat o zamanda sizin getirmeniz gerekiyor dedi.elimde koca robotu sürüklemeye bile razı oldum kabul ettim.. 1 ay sonra aradım orda olmadığını dışarda olduğunu söylediler sorunumu anlattım hanfendiye beni araması için not bıraktım iki hafta geçtiği halde aranmadım tekrar aradım arkadaş ya toplantıda ya dışarda dediler kendilerine ulaşamadım. sekreter hanıma söyledim parça değişicekti ne zamandır arıyorum ulaşamadım arkadaşı o zaman siz gelip alın dedim oda bana hanfendi biz kapı kapı dolaşıp süpürge toplayamayız evden dedi getirecekseniz siz getirin .(valla tanıtırken kapı kapı dolaşmayı ve ısrarla yüzsüzlük yaparak mallarını kakalamaya hiç üşenmiyorlar) haftalar sonra tekrar aradım parça geldimi diye sekreter harici kimseye ulaşamadım hanımın bilgiside yoktu bu konuda bana geri dönen kimsede olmadı zaten.aylar sonra bir tanıdık vasıtasıyla başka şubedekiler geldi tanıdık olmasaydı oda olmazdı zaten...
    bu süre içinde çok sinirlendim dünya para verip alıyorsunuz ama sorun olduğunda tanıdığınız olmazsa kimseyi bulamıyorsunuz.üstelik o kadarda etkili bir süpürge değil ,arkanızda çok ağır bişeyi çekeleyip duruyorsunuz insanı yoruyor (bakıma gelen arkadaşa söylemiştim biraz yorucu diye o zaman siz kullanmayı bilmiyorsunuz demişti) sanırım profosyonel bir ev hanımına söylenecek bir söz değildi bu :)
    uğraşacak gücünüz sabrınız varsa alın birde telefon rehberinizde çok arkadaşlarınız varsa :)

• İHLAS AURA CLEANMAX TANITIM

İHLAS AURA CLEANMAX Toz torbasız, özel tasarım seperatörü ile 0 tozu tutan sulu filtrasyon sistemi ile çalışmaktadır. 1000 Waat gücü ile kesintisiz emiş gücünü ortaya çıkarıyor. 115 Waat motor gücü ile çalışan, fırçalı merdaneye sahip ve özel derintemizleme aparatına sahiptir.Özellikler 1) TOZ AYIRICI ihlas temizlik robotu güclü yapan en büyük özelliği, çalıştığı sürede çok az enerji harcaması. Toz ayırıcının iç ve dış kısmında oluşan merkez-kaç kuvveti ile milyonlarca toz parçasını Suyun İçine Hapseder.2) ÜÇ HüCRELi KAPALI MOTOR Yüksek performanslı, üç bölümlü moturu küçük bir teknoloji harikasıdır. 850 W lık bir güç üretir (27.000 devir). Dış yüzeyi mükemmel bir izalosyan sağlarken motoru korur.Kendi Kendini Sogutma Sistemi Vardır.3) GiRDAP ODASI Son aşamadaki bu minik oda, arındırılmış havanın dışarı çıktığı ve motorun hava aldığı kısımdır. 4) SES iZOLE ODASI Güçlü motorun çalışma esnasında çıkardığı sesi hapsederek izole eden özel kısmı, elektronik cihazları ile dahada güçlendirilmiştir. 5) SEPERATORMotor performansını otomatik olarak düzenler. Motorun uzun süreli çalışmasını, performansını ve sesini düzenleyen özel bir sensör. Gelen pislikleri ayırır ayrıştırır.İHLAS TEMİZLİK ROBOTUNUN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ ÇOK PRATİK OLMASIDIR. SAĞLIK Evimizdeki hava sagligimiz için cok önemlidir normalde insanlarin en fazla vakti evde gecer evde uyuruz evde kahvalti ederiz evde aksam yemegi yeriz ve tv nin karsinda zaman harcariz yani acikcasi hayatimizin yarisi evimizde gecer .yapilan arastirmya gore dogada yasiyan insan ile kapali ortamlarda yasiyan insan arsinda oldukca fazla omur farki oldugu ortaya cikiyor.simdi biz dogada yasiyamiyacagimiza gore evimizi dogalllastiralim bunu nasil yapariz insanlarin yasamasi icin üç maddeye ihtiyaci vardir iyi ve saglikli yiyecek içmek için temiz sutemiz hava Bu maddelerin ikisini herzaman tamamliyoruz fakat 24 saat soludugumuz hava için hicbirsey yapmiyoruz iste ihlastemizlik robotu bunu bize yapiyor evimize yagmur yagdiriyor fakat hicbir yeri islatmiyor..Geleneksel Elektrikli süpürgeler toz ve kirleri dagitirlar.ince tozlar toz torbalarinin gözeneklerinden geçerek havaya geri verirler. insanlar bu toz tanelerini solurlar. Tozlar nefes borusudan geçerek akcigerlere ulasir ve ceperlerine yapisirlar.Alerjik kisiler bu tozlara karsi cok hassas olurlar ve basagrisi, bulanti gibi alerjik belirtilere maruz kalabilirler.Süpürme sirasinda etrafa bakteri kokusu yayilir. Genellikle insanlara elektrik süpürgesinden çikan kokunun toz kokusu oldugu söylenir. Oysaki toz kokusuzdur. Evinizin penceresinden gün isigi girerken milyonlarca toz görürsünüz. eger toz kokuyor olsa idi evinizde oturamazdiniz. Elektrik süpürgesinin içerisinde karanlik sicak ve pis bir ortam vardir. Bakteriler sicak, karanlik ve kirli ortamlarda hizla ürediklerinden, bu tür cihazlar bakterilerin yasayabilecekleri ortamlari yaratirlar ve bu bakteriler elektrik süpürgelerinin arkasindan hava vasitasi ile disari atilirlar. Burnunuza gelen koku bu bakterilerin kokusudur. Astım Alerji Allerjik hastalıklar, genetik özelliklerin çevresel faktörlerle birleşmesi ile ortaya çıkmaktadır. En önemli çevresel faktörler allerjenler, hava kirliliği ve sigara dumanına maruziyettir. Günümüzde allerjik şikayetleri kontrol altına alan birçok ilaç geliştirilmiştir. Ancak allerji tedavisi sadece ilaçlara bağımlı değildir. Allerjenlerden sakınmak ilaç tedavileri kadar önemlidir. Çünkü allerjik nezle ve allerjik astım gibi hastalıklarda şikayetlerini artıran en önemli faktör allerjenlerdir. Kuşkusuz tüm allerjenlerden korunmak mümkün değildir. Bu nedenle allerjenden korunma denildiğinde, ilk akla gelen ev tozu içinde bulunan allerjenler olmalıdır.Ev tozunda pamuk ve diğer lifler, akarlar, ev hayvanı artıkları, bakteriler, çeşitli bitki ve böcek artıkları bulunmaktadır. Bunların içinde en önemli olanı ise ev tozu akarlarıdır.Akar allerjenlerinden korunmak mümkündür !Akar allerjenleri kumaş gözeneklerinden geçebilir. Çarşaf ve yastık kılıflarımız özel anti-allerjik kumaşlardan yapılmamış ise, uyuduğumuz sürece yatağımızdaki akar allerjenleri solunum yollarımıza geçer. Özel yatak takımlarının kullanılması akar temasını önemli ölçüde azaltmaktadır.Yatakların zaman zaman havlandırılması ve yüksek vakumlu süpürgelerle temizlenmesi faydalıdır. Yataklar içinde biriken akarları ve her türlü ev tozu allerjenini temizleyen teknolojiler de geliştirilmiştir.Yastık kılıfı, çarşaf ve nevresimleri 55 ºC?nin üzerinde ısılarda yıkamak hem allerjenleri uzaklaştırır, hem de akarları öldürür.Halılar akarlar için en uygun barınma ve çoğalma ortamlarındandır. Yatak odasındaki halı mutlaka kaldırılmalıdır. Daha az toz tutan, kolay temizlenebilen ve yıkanabilen, yer örtüleri ya da sentetik yer döşemeleri tercih edilmelidir.İçi doldurulmuş ve tüylü oyuncaklar çocuk odalarından uzaklaştırılmalıdır. Giysiler elbise dolabında muhafaza edilmeli ve dolap kapakları kapalı tutulmalıdır. Kısaca yatak odaları toz tutan eşyalardan arındırılmalıdır.Kirli HavaPekçok evde ve diger kapali alanlardaki hava disaridaki havadan cok daha zararli... fakat ne yazikki enerji tasarrufu pahasina bu kirli havayi icerde hapsedip disari ile temasini kesiyoruz. Evinizin icinde sizin farkinizda olmadan yasadiginiz canlilardan veya "benim evimde asla olamaz" dediginiz neler olabilir hic düsündünüzmü? iste size birkac örnek. Akarlar Güve Pire Kene Karinca Hayvan Tüyü Polen Küf Sporlari Böcek Deri ParcalariSömenie AtiklariSivrisinekBoyaPlastikKaucukNaylonTahta ParcaciklariCam elyafiSigara Dumani insan Artiklari vs..Evinizi saglikli bir ortam haline getirmeniz ve tozlardan arindirmaniz icin tabii ki yapacaginiz tek sey temizlige daha cok zaman ayirmanizdir. Burada sizlere birkac önerimiz var:Toz bezlerini, paspaslari ve normal süpürgeleri tozlari dagittiklari icin kullanmayin, Temizlik sirasinda köselere daha kolay ulasabilmek icin mobilyalariniz odanin ortasina cikin ve nemli bir bezle mobilyalarinizi, kapilarinizi ve camlarinizi temizleyin. Alerjik kisilerin yatak odalari titizlikle temizlenmeli, sürekli olarak yerler, duvarlar, tavanlar yikanmali ve yatak temiz tutulmalidir. Eger alerjen cocuk ise, disariya temiz hava almasi icin yollanmalidir. Temizlik sirasinda da özellikle elektrikli süpürge kullanirken pencere acilmali ve oda havalandirilmalidir. Elektrikli süpürgeler ise ayri bir sorundur. Her ne kadar toz yok etmede etkili olarak bilinselerde pekcogu temizlenmekten ziyade kirletirler. Yerden aldiklari tozlarin büyük bir kismini toz torbasindan gecirdikten sonra havaya geri verirler. Disariya birakilan bu kücük toz zerreleri insan vucuduna girerek cigerelere yerlesirler. Bir evde kurulabilecek en iyi vakum sistemi ana gövde tarafindan tum tozlarin emilip toplanmasi ve bunlari direkt olarak disariye atilmamasi olacaktir

NOT : DEĞERLİ FORUM ZİYARETÇİLERİ ÜRÜN TANITIM VE DEMO UYGULAMARI MESAJ BIRAKABİRSİNİZ

• Bu çok pratik çok kullanışlı teknoloji harikası özel tasarım (tank gibi) dediğiniz ürüne teknoloji harikası destek verilmesi gerekmez mi ? Ses izole odası neden bende yok neden helikopter gibi ses çıkartıyor bu alet ? 27.000 devirde çalışan (öyle diyorsunuz) bir makineyi ne kadar izole ederseniz edin çıkardığı ses korkunç...
    Ve...
    Satandan çok bu ürünü kullanan kişilerin yorumları dikkate alınmaz mı ?
  • KULLANDIĞINIZ ÜRÜN YENİ TASARIM BİR ÜRÜN MÜ EN SON VERSİYONU İKİ YIL ÖNCE GELİŞTİRİLDİ AŞIRI SES ÇIKARMA DURUMU MAKİNENİN BAKIMIYLA İLGİLİ OLABİLİR SEPERATÖR KISMI EĞER TEMİZLENMEZSE AŞIRI DEĞİL AMA TEMİZ OLMAYAN HALİNE ORANLA BİRAZ DAHA FAZLA GÜRÜLTÜ YAPABİLİR
  • AURA CLEANMAX İÇİN aura-clenmax@hotmail.com adresinden ULAŞBİLİRSİNİZ ÜRÜN TANITIM VE SORUNLARINIZ İÇİN GEREKLİ ÖZVERİ İLE YARDIMCI OLUNMAYA ÇALIŞILACAKTIR.
    SAYGILARIMLA
  • Olaya bakın:

Mart ayında İhlas Aqua Temizlik Robotu satın aldım. Ama 3-4 sene önceki gri renkli modelini. Çünkü sadece 600 YTL verdim. İhlas'tan gelen satıcı, bir kadının çeyizinde fazladan bir tane bulunduğunu hatırladı. Ondan aldı, bana sattı. Ürün sıfır, 3 yıl garantili, faturalı.

15 gün önce makinenin halı dövücüsü bozuldu. Dövücüye giden kablo bozulmuş.

Servis geldi, kabloyu değişti, sorun giderildi.

Sürpriz de bundan sonra geldi.

Onarım için 35 YTL ücret istedi servis elemanı.

E hani garantiliydi?

Bana satılan ürünün teknik servis bilgisayarlarına girişi yapılmamış. Yani ürünün bana resmen satıldığı görülmüyor. Bunun için satıcının bir kayıt açması lazımmış. Şu ürün şu tarihte şu kişiye satılmıştır diye. Tam 13 gündür, satıcının bu işlemi yapması için uğraşıyorum. Tamam abi, hemen abi diye sallayıp duruyor.

Canım fena halde sıkılmaya başladı.

Hem de çok fena.

• Arkadaslar diger konuda da sormustum, burada da tekrarlayayim sorumu. Yorum lutfen..

Burada Arnica tartisiliyor ama bilgi sahibi olan varsa yardimci olsun lutfen.

Ailemde alerjik cocugum var ve o nedenle Thomas Twin T2 Aquafilter Temizlik Robotu almayi planliyorum. Fiyati hepsiburada da 1274 ytl ve oldukca pahali. Ozelliklerini okudum cok iyi gorunuyor. Bu fiyata degermi. Almisken iyi ve kaliteli bir supurge olsun istiyorum.

Ozellikleri:
    Avrupa''nın en önemli ve etkin Alerji otoritesi olan İngiltere Alerji Kurumu Tarafından, Alerji hastalarının yaşam alanlarını Toz, Mite (Toz Akarı), Polen, Kedi-Köpek Tüyü ve Alerjenlerinden %100 e varan oranda emerek arındırdığı ve onları içerisinde hapsettiği, dışarıya aynı oranda temiz hava verdiği, bilimsel olarak test edilip onaylanarak, Alerji Hastalarına Tavsiye Edilebilir Sertifikasını almıştır.
    %100 Alman yapımı olan ve 42 ülkeye ihraç edilen THOMAS Ürünleri, Ürün kalitesinde ''TARTIŞILMAZ MÜKEMMELLİK'' ilkesi ile Yenilikte, teknolojide, Tasarımda ve Üretimde Yeni Nesil Temizlik Teknolojisini yarattı.Injection-Aqua-Cyclonfilter ( Patentli Mükemmel Emiş Filtre Sistemi)
    THOMAS Temizlik Robotları, SLG CHEMNITS Germany Kurumundan, Tozları %99.999 oranında su içerisinde hapsettiği bilimsel olarak test edilip onaylanmış ve 5 yıldızlı ürün Sertifikası almıştır
    THOMAS Temizlik Robotları, Avrupa tasarım dünyasının önde gelen isimlerinin düzenlediği PLUSxAWARD mükemmel ve yenilikçi ürün yarışmasında, Kuru ve Islak zemin temizleme alanında ''Teknolojik ve Yenilikçi Mükemmel Ürün Ödülü'' ile ödüllendirilmiştir.
    Derinlemesine Hassas Temizlik.
    Su Filtre Teknolojisi - Ödüllü ve Patentli
    Tek Cihazla Kuru, Su filtreli, Halı Yıkama.
    Mikro, Su, HEPA (Yıkanabilir)ve Karbon Filtreler.
    Alerjiye Geçit Yok! 100% e varan Hijyen Temizlik.
    Evcil hayvan besleyenler için ideal
    Toz Torbasız. Kolay Kullanım.
    1700 watt güçlü motor.
    Yüksek emiş Gücü. 2300 mmSS
    %99.999 oranında toz tutma
    %100 e Varan Temiz ve Hijyen Hava
    Kolay Ayarlanabilir Dokunmatik Emiş Kontrolü
    Pratik Temizleme Kabı
    2 Kademeli Yüksek Performanslı Güç Türibini
    Derinlemesine Temizlik için 4 Bar Özel Basınç Pompası
    Zeminde Nem Bırakmayan iVac Teknolojisi (%99.6)
    El Sapında Yıkama Suyu Miktarı Ayarı
    Otomatik Kablo Sarımı
    Paslanmaz Teleskopik Boru
    2 tip park pozisyonu
    Emme Hortumu İle Bütünleşik, Yıkama Hortumu INCORD
    Koruyucu Çarpma Tamponu
    Islak Alanlarda Sudan Etkilenmeyen Gövde
    Ekipmanlar;Halı + parke başlığı, döşeme başlığı, kenar başlığı, halı püskürtme başlığı, döşme püskürtme başlığı, sert zemin adaptörü,pencere başlığı

Bilgi sahibi arkadaslar ne dersiniz..

• "trabzon99" değerli hemşehrim auro cleanmax hakkında ne düşünüyorsunuz! bahsettiğiniz ürün tam anlamıyla temizlik ve sağlık ürünü mü bilemiyorum seperatör sistemi olmayan temizlik robotlarına tam anlamıyla temizlik robotu denemez bunu testlerle gösterme imkanınız var aura cleanmax satış temsilcisi olarak bu konuda size birkaç öneride bulunmak istiyorum eğer ürün hakkında ücretsiz tanıtım isterseniz bu konuda size yardımcı olabiliriz evinizde robotu test etme ve 1-2 saatinizi ayırarak görme şansınız olur. aura cleanmaxın astım hastaları için uygulanan indirimden yararlanma imkanınız olur bir şey kaybetmezsiniz tanıtımcı arkadaşlar evinize 1-2 saatliğine misafir olurlar ürünü yerinde görün tanıyın uygulayın ihtiyaç hissederseniz alırsınız bahsettiğim ürün ayrıca ocak ayından itibaren yeni fiyatlarla satışa sunulacaktır. bu ay sona ermeden tanıtım için randevü verirseniz size yardımcı olmak isterim.

• Aura arkadasim,

Yanitin icin tesekkur ederim ama bu urun icin ihlas markasi dusunmuyorum.
  • trabzon99 değerli hemşehrim temizlik robotları alternatifleri var size tavsiyem ürünler hakkında detaylı araştırma ve inceleme yaparak karar verin kendi gözlem uygulama ve değerlendirmeleriniz neticesinde karar vermeniz daha isabetli olur evinizde bizzat deneyerek uygulayarakürünü görmeniz bahsettiğiniz THOMAS TEMİZLİK ROBOTU için böyle bir şansınzı varmı bilemiyorum. aura cleanmax ve doğrudan satış ve tanıtım yöntemiyle yapılan ürün tanıtımı hakkında genel ve yanlış bir kanıda tantım için gelinen ürünün satın alınma gibi bir zorunluğunun asla olmaması aura cleanmax tanıtımı için alınan randevüler tanıtım amaçlı olup toz mıte ve temizlik hakkında yanlış bilinen yöntemler hakkında bilgi vermek bu tanıtım ve uygulamalar neticesinde ürün satın alma isteği ve gerekliliği duyulursa ürünün satışını gerçekleştirmektir.HİÇ BİR ÜRÜN SATILMAZ SATIN ALINIR.

• İhlas'ın bana attığı kazık nedeniyle hiçbir şekilde bundan sonra bu markayı taşıyan bir ürün almayı düşünmem. İsterse ürünü uzaya götürsün getirsin. İhlas=üç kağıt olmuş. 17 gündür, satılan bir ürünün bilgisayara kaydedilmesi için bana ürün satan sahtekarla uğraşıyorum! Kaydedilmediği için ürün, garantisiz görünüyor!
  • "lektam" ben bu konuyla özel ilgilenmek istiyorum eğer istanbulda ikamet ediyorsanız, satış temsilcisi olarak sorununuz çözümü için elimden gelen yardımı sizden esirgemem müşteri sorunlarına çözüm bulmak ta bizim işimizin bir parçası
  • ben thomas t2 yi yaklaşık 15 gündür kullanıyorum memnunum demek için çok erken ama en azından temizliğinden memnunum. yıkamasıda gayet güzel. yalnız eksilerinden bi tanesi temiz su haznesi 2,5 lt kirli su hazneside birazdaha ufak , dikkat etmesseniz suyun taşma ihtimali var , ancak temiz su haznesine daha az su koyduğunuzda zaten bunun önüne basit bi şekilde geçiyosunuz. bunun haricinde emiş gücü gayet iyi ve yıkamadan sonra aynı anda püskürt çek yaptığı için gerçekten ıslaklık çok çok az kalıyo oda kısa sürede kuruyo ,hantal bi makine değil , ses düzeyi eski kullandığım süpürge ile neredeyse aynı hatta daha az , rahatsız edecek düzeyde olmadığı kanısındayım. mobilya fırçası çok iyi çok güzel toz alıyor , ve evinizi süpürdüğünüzde bir süre mobilyaların hemen tozlanmadıını görüyosunuz yani gerçekten tozu hapsediyor ve dışarı tekrar vermiyor. makineyi temizlemek basit , kovasını çıkarıp , kovayı ve içideki bi kaç aparatı yıkamak en fazla 10 dk sürüyo. şuan için gayet memnunum , ama tavsiye konusunda bu makineyi daha uzun süre kullanmış birinin tavsiye etmesinin daha uygun olduğu düşüncesindeyim. zira 15 günlük kullanıcı olan benim bu ürünü çok iyi süper hemen alın falan gibi tavsiye etmem saçma olur.
    birde şöyle bir durum var , hem aura hem thomas hem libelle ve rainbowun tüm bu özelliklere ve yaptığı temizliğe karşın yinede pahalı olduğu düşüncesindeyim. alanların çoğu çocukların alerjik astım durumları olduğu için mecburiyetten alıyor , ve 2009 la berber ürünlere zam gelmesi de çok saçma bence tam tersi ucuzlaması gerek.
    kullandıkça ürün hakkındaki görüşlerimi aktarmaya devam edicem , ama son kez şunu belirteyim sulu süpürgeler susuz süpürgelerle BENCE karşılaştırılamaz. suyun nasıl renk değiştirdiğini gördüğünüzde gerçkten pislik içinde yaşıyomuşuz diyosunuz. herkese saygılar...

• quote:

Orjinalden alıntı: trabzon99

Arkadaslar diger konuda da sormustum, burada da tekrarlayayim sorumu. Yorum lutfen..

Burada Arnica tartisiliyor ama bilgi sahibi olan varsa yardimci olsun lutfen.

Ailemde alerjik cocugum var ve o nedenle Thomas Twin T2 Aquafilter Temizlik Robotu almayi planliyorum. Fiyati hepsiburada da 1274 ytl ve oldukca pahali. Ozelliklerini okudum cok iyi gorunuyor. Bu fiyata degermi. Almisken iyi ve kaliteli bir supurge olsun istiyorum.

Ozellikleri:
    Avrupa''nın en önemli ve etkin Alerji otoritesi olan İngiltere Alerji Kurumu Tarafından, Alerji hastalarının yaşam alanlarını Toz, Mite (Toz Akarı), Polen, Kedi-Köpek Tüyü ve Alerjenlerinden %100 e varan oranda emerek arındırdığı ve onları içerisinde hapsettiği, dışarıya aynı oranda temiz hava verdiği, bilimsel olarak test edilip onaylanarak, Alerji Hastalarına Tavsiye Edilebilir Sertifikasını almıştır.
    %100 Alman yapımı olan ve 42 ülkeye ihraç edilen THOMAS Ürünleri, Ürün kalitesinde ''TARTIŞILMAZ MÜKEMMELLİK'' ilkesi ile Yenilikte, teknolojide, Tasarımda ve Üretimde Yeni Nesil Temizlik Teknolojisini yarattı.Injection-Aqua-Cyclonfilter ( Patentli Mükemmel Emiş Filtre Sistemi)
    THOMAS Temizlik Robotları, SLG CHEMNITS Germany Kurumundan, Tozları %99.999 oranında su içerisinde hapsettiği bilimsel olarak test edilip onaylanmış ve 5 yıldızlı ürün Sertifikası almıştır
    THOMAS Temizlik Robotları, Avrupa tasarım dünyasının önde gelen isimlerinin düzenlediği PLUSxAWARD mükemmel ve yenilikçi ürün yarışmasında, Kuru ve Islak zemin temizleme alanında ''Teknolojik ve Yenilikçi Mükemmel Ürün Ödülü'' ile ödüllendirilmiştir.
    Derinlemesine Hassas Temizlik.
    Su Filtre Teknolojisi - Ödüllü ve Patentli
    Tek Cihazla Kuru, Su filtreli, Halı Yıkama.
    Mikro, Su, HEPA (Yıkanabilir)ve Karbon Filtreler.
    Alerjiye Geçit Yok! 100% e varan Hijyen Temizlik.
    Evcil hayvan besleyenler için ideal
    Toz Torbasız. Kolay Kullanım.
    1700 watt güçlü motor.
    Yüksek emiş Gücü. 2300 mmSS
    %99.999 oranında toz tutma
    %100 e Varan Temiz ve Hijyen Hava
    Kolay Ayarlanabilir Dokunmatik Emiş Kontrolü
    Pratik Temizleme Kabı
    Derinlemesine Temizlik için 4 Bar Özel Basınç Pompası
    Zeminde Nem Bırakmayan iVac Teknolojisi (%99.6)
    El Sapında Yıkama Suyu Miktarı Ayarı
    Otomatik Kablo Sarımı
    Paslanmaz Teleskopik Boru
    2 tip park pozisyonu
    Emme Hortumu İle Bütünleşik, Yıkama Hortumu INCORD
    Koruyucu Çarpma Tamponu
    Islak Alanlarda Sudan Etkilenmeyen Gövde
    Ekipmanlar;Halı + parke başlığı, döşeme başlığı, kenar başlığı, halı püskürtme başlığı, döşme püskürtme başlığı, sert zemin adaptörü,pencere başlığı

Bilgi sahibi arkadaslar ne dersiniz..

şikayetvar.com gibi şikayet sitelerini inceleyin bayağı bir yorum var zannımca,yalnız gerçekten fiyatları çok yüksek

hani ikisinin fiyatına,adam idare edecek bir otomobil alır biner diyesim geliyor.

tohmasın haznesinin küçük olması dezavantaj,

sonra içindeki suyun koku yayma problemi vesaire

servis meseleleri çoğunun problemli

arnicanın benzer ürün varsa fiyatı uygundur.

• quote:

Orjinalden alıntı: albars

ben thomas t2 yi yaklaşık 15 gündür kullanıyorum memnunum demek için çok erken ama en azından temizliğinden memnunum. yıkamasıda gayet güzel. yalnız eksilerinden bi tanesi temiz su haznesi 2,5 lt kirli su hazneside birazdaha ufak , dikkat etmesseniz suyun taşma ihtimali var , ancak temiz su haznesine daha az su koyduğunuzda zaten bunun önüne basit bi şekilde geçiyosunuz. bunun haricinde emiş gücü gayet iyi ve yıkamadan sonra aynı anda püskürt çek yaptığı için gerçekten ıslaklık çok çok az kalıyo oda kısa sürede kuruyo ,hantal bi makine değil , ses düzeyi eski kullandığım süpürge ile neredeyse aynı hatta daha az , rahatsız edecek düzeyde olmadığı kanısındayım. mobilya fırçası çok iyi çok güzel toz alıyor , ve evinizi süpürdüğünüzde bir süre mobilyaların hemen tozlanmadıını görüyosunuz yani gerçekten tozu hapsediyor ve dışarı tekrar vermiyor. makineyi temizlemek basit , kovasını çıkarıp , kovayı ve içideki bi kaç aparatı yıkamak en fazla 10 dk sürüyo. şuan için gayet memnunum , ama tavsiye konusunda bu makineyi daha uzun süre kullanmış birinin tavsiye etmesinin daha uygun olduğu düşüncesindeyim. zira 15 günlük kullanıcı olan benim bu ürünü çok iyi süper hemen alın falan gibi tavsiye etmem saçma olur.
    birde şöyle bir durum var , hem aura hem thomas hem libelle ve rainbowun tüm bu özelliklere ve yaptığı temizliğe karşın yinede pahalı olduğu düşüncesindeyim. alanların çoğu çocukların alerjik astım durumları olduğu için mecburiyetten alıyor , ve 2009 la berber ürünlere zam gelmesi de çok saçma bence tam tersi ucuzlaması gerek.
    kullandıkça ürün hakkındaki görüşlerimi aktarmaya devam edicem , ama son kez şunu belirteyim sulu süpürgeler susuz süpürgelerle BENCE karşılaştırılamaz. suyun nasıl renk değiştirdiğini gördüğünüzde gerçkten pislik içinde yaşıyomuşuz diyosunuz. herkese saygılar...

albars dostum, bilgiler icin cok tesekkurler.

Tam benim almayi dusundugum T2 yi almissin. Mahzuru yoksa nereden ve ne kadara aldin yazar misin. benim kizimda biraz alerjik ve bu urunu almayi dusunuyom denyecegim bakalim.

• Candoğan kimseden pazarlama dersi yada konuşma dersi almama ihtiyacım yok ama senin mantığını kullanmaya çok ihtiyacın var :) arkadaşlar yeter diyom artık ürün satıyoz sizin yazdıklarınız yüzünden sattığımız ürünü ikinci gün geri alıyoruz ne yapmamızı istiyorsunuz satmayalımmı tanıtalım satmadan çıkalım para kazanmayalım bunumu istiyorsunuz biz ürümüze güveniyoruz bunu herkes bilsin bizi burda yazılan hiç bir şey yıldıramaz cleanmax satıcılarına başarılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagdass_

Candoğan kimseden pazarlama dersi yada konuşma dersi almama ihtiyacım yok ama senin mantığını kullanmaya çok ihtiyacın var :) arkadaşlar yeter diyom artık ürün satıyoz sizin yazdıklarınız yüzünden sattığımız ürünü ikinci gün geri alıyoruz ne yapmamızı istiyorsunuz satmayalımmı tanıtalım satmadan çıkalım para kazanmayalım bunumu istiyorsunuz biz ürümüze güveniyoruz bunu herkes bilsin bizi burda yazılan hiç bir şey yıldıramaz cleanmax satıcılarına başarılar

kalite ve hizmetin olduğu yerden kimse şikayet etmez.
    ürününe güvenenler bu gibi serzenişte bulunmamalı!!!
  • evde bu ürün çalıştığında kaçacak delik arıyorsunuz.ben böyle gürültülü bir süpürge görmedim.dışardan duyanlar mini bir uçak kaldırdığımızı sanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rap_üstad -- 6 Ocak 2009; 3:58:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagdass_

Candoğan kimseden pazarlama dersi yada konuşma dersi almama ihtiyacım yok ama senin mantığını kullanmaya çok ihtiyacın var :) arkadaşlar yeter diyom artık ürün satıyoz sizin yazdıklarınız yüzünden sattığımız ürünü ikinci gün geri alıyoruz ne yapmamızı istiyorsunuz satmayalımmı tanıtalım satmadan çıkalım para kazanmayalım bunumu istiyorsunuz biz ürümüze güveniyoruz bunu herkes bilsin bizi burda yazılan hiç bir şey yıldıramaz cleanmax satıcılarına başarılar

Yorum yapmama gerek yok, okuyan anlar zaten.
  • SLMLAR ONCELIKLE ALDIGIM CLEANMAX AURA SAGLIK TEMIZLIK ROBOTUM HIC KULLANISLI DEGIL HIC CEKMIYOR ICININ TIKANMA YERLERI TEMIZ OLDUGU HALDE VERIM ALAMIYORUM ALIRKEN COK IYI DUSUNUN COK PARA COKK.... BU KIRIZDE
    DIKKATE ALMANIZI RICA EDIYORUM GÜLAY KERE tunayy_28@hotmail.com
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.