Şimdi Ara

iGO Primo Yazılımlı Cihazlarda (v1.1, v1.2 Ve v2.x) Ayarlar [Resimli Anlatım] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
28
Favori
117.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Buradaki sıralamayı değiştirmek mümkün mü? En alt satıra "Eczane" eklemek istiyorum.

iGO Primo Yazılımlı Cihazlarda (v1.1, v1.2 Ve v2.x) Ayarlar [Resimli Anlatım]

sys.ini düzenleme tecrübesi olan arkadaşlardan yardım lütfen. Teşekkürler
  • Bunu değiştirmek programın data.zip dosyasında bir düzenlemeyle mümkün ben biraz uğraştım eczane yazdırdım orayada ama eczane olarak aratamadım yani beni aşan bi iş olduğunu anlayıp bıraktım.

sys.txt düzenleme ile mümkün değil bu.
  • iGO8'i öyle arıyorum ki böylesi durumlarda
  • arkadaşlar lütfen yardım lütfen sinir krizleri geçiricem bir tamirciye verdim tam 1 sene oldu yapmadı yapamadı çünkü nevşehir ufak bir yer... neyse sorunum şu ki bende yf international marka
    ROM VERSİON : 82A.YF.5.A.0520
    SOFTWARE VERSİON : V3.6.E50.6.1
    OEM İNFO : YFAtlas4

CİHAZIMI AÇIYORUM NAVİGASYONA GİRİYORUM ROTA HEDEF BELİRTİYORUM GİT'E TIKLADIKDAN SONRA CİHAZ UYDU ARIYOR DİYOR FAKAT BİR GÜN BİLE BEKLEDİM AMA BİR TÜRLÜ UYDU BULAMIYOR....LÜTFEN YARDIM EDİN SİNİR OLDUM NE YAPMAM GEREKİYOR.........
    HOTMAİL ADRESİM ZAFER_ERTOSUN@HOTMAİL.COM FACEBOOK ADRESİMDE AYNI RİCA EDİYORUM LÜTFEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorrozafer

arkadaşlar lütfen yardım lütfen sinir krizleri geçiricem bir tamirciye verdim tam 1 sene oldu yapmadı yapamadı çünkü nevşehir ufak bir yer... neyse sorunum şu ki bende yf international marka
    ROM VERSİON : 82A.YF.5.A.0520
    SOFTWARE VERSİON : V3.6.E50.6.1
    OEM İNFO : YFAtlas4

CİHAZIMI AÇIYORUM NAVİGASYONA GİRİYORUM ROTA HEDEF BELİRTİYORUM GİT'E TIKLADIKDAN SONRA CİHAZ UYDU ARIYOR DİYOR FAKAT BİR GÜN BİLE BEKLEDİM AMA BİR TÜRLÜ UYDU BULAMIYOR....LÜTFEN YARDIM EDİN SİNİR OLDUM NE YAPMAM GEREKİYOR.........
    HOTMAİL ADRESİM ZAFER_ERTOSUN@HOTMAİL.COM FACEBOOK ADRESİMDE AYNI RİCA EDİYORUM LÜTFEN

Cihazınızın marka & Modeli nedir?

Not: Büyük harf ile yazmayın, sorununz için elimizden geldiğince yardımcı olalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: osman_goksel

Tüm poi ikonları değil, ben sizin şunları kastetdiğinizi sandım. Kırmızı okun gösterdiği mavi 3 baloncuk.

Ama aşağıdaki satırı eklerseniz ekranda aynı anda kaç adet poi ve kamera ikonu gözükmesini istiyorsanız onu yazıyorsunuz. mesela 0 olursa hiç göstermiyor. Öndeğer 17 dir. Bu benzin istasyonlarıyla ilgili değil, benzin istasyonu gösteren content\building\ içindeki Turkey_petrol.3dl dosyasıdır. O varsa gösterir.

[3d]
    max_pois_on_horizont=0

mavi baloncuklar neyi ifade ediyor peki Sn arkadaşım ? Ayrıca navigasyon çalışırken geri planda çalışan müziği nasıl değiştirebilirim ? navigasyonu kapatmakmı gerek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jans21 -- 14 Temmuz 2011; 23:31:39 >

• Benim cihazda IGO Primo 1.2 yüklü.
    Tema değiştirmek mümkün mü cihazda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

Benim cihazda IGO Primo 1.2 yüklü.

Tema derken; görünüm mü? Şekil mi?

Scheme, Skin mi? hangisi???
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

Benim cihazda IGO Primo 1.2 yüklü.

Tema derken; görünüm mü? Şekil mi?

Scheme, Skin mi? hangisi???

evet skin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jans21

quote:

Orijinalden alıntı: osman_goksel

Tüm poi ikonları değil, ben sizin şunları kastetdiğinizi sandım. Kırmızı okun gösterdiği mavi 3 baloncuk.

Ama aşağıdaki satırı eklerseniz ekranda aynı anda kaç adet poi ve kamera ikonu gözükmesini istiyorsanız onu yazıyorsunuz. mesela 0 olursa hiç göstermiyor. Öndeğer 17 dir. Bu benzin istasyonlarıyla ilgili değil, benzin istasyonu gösteren content\building\ içindeki Turkey_petrol.3dl dosyasıdır. O varsa gösterir.

[3d]
    max_pois_on_horizont=0

mavi baloncuklar neyi ifade ediyor peki Sn arkadaşım ? Ayrıca navigasyon çalışırken geri planda çalışan müziği nasıl değiştirebilirim ? navigasyonu kapatmakmı gerek ?

mavi baloncuklar orada 1 den fazla çeşit poi bulunduğu anlamına geliyor.
    navigasyon çalışırken geri planda çalışan müziği nasıl değiştirebilirim ? sorusunun cevabıda programın içindeki sys.txt dosyasını notepad ile açıp içine şunları eklemen ve bu şekilde programı kapatmaya gerek kalmadan minimize ederek istediğin müziği değiştirebilirsin.

[interface]
    show_minimize=1

• teşekkürler bilgi için sn göksel....
  • cihazımızın primo versiyonunu nasıl öğreneceğiz?

kullanım kılavuzunda 1.0 yazıyor : ( cihaz içerisinden yazdıgı bir yer bulamadım..
  • Güncel; hatırlatma gereği duydum
  • sayın osman_goksel ekranı küçültme çok işime yaradı teşekkür ederim.
  • reca ederim
  • Rota planlamada belli bir yolu iptal etme var mı?
    Mesela ben Avcılar'dan B.çekmece'ye gideceğim ama E-5'ten değil, yan yollardan gitmek istiyorum(malum metrobüs çalışması yüzünden) :(
    Bu şekilde bir ayar bulamadım. Bilen varsa çok makbule geçer.
  • İşte ben Aşığım bu görüntüye...

Ne zaman otoyola girsem, kamera açısı yükselip de bu bakışa geçince; direksiyonu faalan bırakasım geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Navigasyon Ekranında Görünen Veri Bilgilerini Düzenlemek.

Navigasyon ekranında görünen 3 basamaklı veri alanını özelleştirip değiştirebiliyoruz. Navigasyon esnasında bir Rota Üzerindeyken veya Normal Sürüş esnasında görünümünü ayarlayabiliyoruz.

Bunu nasıl yapacağız?

Ayarlar Penceresine giriş yapıyoruz.

Görsel Yönlendirme

Veri Alanları

Burada sağ/sol olmak üzere 2 veri kategorisi vardır.

*Alanlar Rota Olmadan (Serbest sürüş)

*Alanlar Rota İle (Rota sürüş)

Sol üst köşe ve Sol taraftaki Alan Sekmeleri üzerine tıklayarak seçim yapabilirsiniz.

Sağ Alanda bilgilerin yukarıdan aşağıya sıralanmış şeklini göreceksiniz. Bunları önce sol sekmede seçip, sağ sekmede görünmesini istediğiniz bilgiyi atayabiliyorsunuz.

Ben burada örnek olarak Varış Süresi yerine Zamanı görmek istiyorum, ayarımı o şekilde yapacağım.

Varış Süresini tıklıyorum,
    Sağ tarafta Zaman tıklıyorum, onu atıyorum.
    Sonuç

İstersek bu üç bilgiyi aynı zamanda görebiliyoruz; istemezsek üzerinde tıkladığımız sadece görünür.

Keyifli Navigasyonlar.

Merhaba DD252Admin

1. resimdeki Müzik Çalar ikonu bende neden çıkmıyor.
    Cihazım Navitech QX B512 Primo Sanırım 1.1 Versiyonu

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinsetipli

Merhaba DD252Admin

1. resimdeki Müzik Çalar ikonu bende neden çıkmıyor.
    Cihazım Navitech QX B512 Primo Sanırım 1.1 Versiyonu

Saygılar

1- Türkiyede çıkan Primo Yazılımlarda bu özellik yok.,
    2- Navitech QX B512 cihaz; Primo v1.1 yazılımlıdır.

Konu ile ilgili şöyle bir açıklama da yapmıştım, dikkattinizden kaçmış olabilir; tekrarlayayım.

quote:

UYARI!! Burada her cihaz ve imalatçı Firma tarafından değişik menü düzenlemeleri yapılınabildiğinden her cihaz için Menü Farklı olmaktadır. Lütfen Benim menümde şu/bu seçenekler yok veya var diye sormayın. Bu inceleme Primo v1.1 Standart üzerinden hazırlanmıştır ve kişisel POI ıkonları içeren Branding dosyası uygulanmıştır (merak edenler araştırma yaparsa burada bulabilirler).

Sevgiler, saygılar

•  iGO Primo Yazılımlı Cihazlarda (v1.1, v1.2 Ve v2.x) Ayarlar [Resimli Anlatım]

Piranha Infiniti HD 5.0 İnç Navigasyon cihazında harita görünümünü resimde göründüğü gibi büyükçe hale yani yakınlaştırma yapamıyorum resmi ilk mesajdan aldım.

bu cihaz beni illet etti zum olayı çok az yolları ip gibi ince gösteriyor bunun bir çaresi varmı, tüm güncellemeleri yapılmıştır ne önerirsiniz yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.