Şimdi Ara

iGO Primo 2.4 9.6.13 Üst Adres Kısmını Kaldırma - Küçültme veya Şeffaflaştırma (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
3
Favori
17.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de bahsettiğiniz şekilde dosyaları aktarmaya çalıştım, ama olmadı. Winrar'dan şüphelenmeye başladım. Winrar'ın içinde özellikle dikkat edilmesi gereken bir ayar, veya kullanılması gereken belli bir versiyon var mı?
    Bir çözüm olarak, farklı bir Winrar sürümü ile denemeyi düşünüyorum. Bilgisayarımda kullandığım sürüm 4.küsur (şu an bilgisayarım yanımda değil, tam versiyonu o yüzden veremiyorum). Bir yerde 4.küsur versiyon ile sorun yaşayan bir arkadaşın 3.96 sürüme geri dönünce bu tip sıkıntıların geçtiğini duymuştum. Bu versiyonu bulmayı veya winrar'ı kaldırıp windows'un kendi zip programı ile denemeyi düşünüyorum.
    @osman_goksel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7Zip kullanabilirsiniz rahatlıkla; yıllardır kullanıyorum sorunsuz.
  • Ben uğraşmam yıllardır winzip winrar ile. Ben de Total Commander kullanıyorum. zip ,rar herşeyi açıyor. Bu tür işler için pratik. Sadece zip rar aracı değil zaten. Dosya yöneticisi. Windows Explorer i da bıraktım o nedenle.
  • gece ve gündüz ayarlarını değiştirdiğim zaman
    Failed To Open File
    SOUND_STRİPE.BMP
    Exiting Application

uyarısı ile program kapanıyor save klasörünü silip yeniden başlatana kadar da düzelmiyor kurulum yaptırmıyor save silinince kurulum oluyor ama gece gündüz skin gibi eklemeler neden olmaz ? yön oku yerine araba kullanmak istiyorum dosyaları indirip ekledim ayarlarda seçenek yok ..

Yardımcı olurmusunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atmaca_selo -- 29 Aralık 2014; 16:16:00 >
  • merhaba arkadaslar forumu,uzda yeniyim .

yeni bir cihaz aldim GPS IGO PRIMo 9.6.13.267029 eski EEUROPa yuklu oldugu için dosyayi yenilerken programi bozdum .
    sizlerden istedigim EUROPE yeni yazilimi varsa ve nasil yapabilirim Tsk yardiminiza ihtiyacim var
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman_goksel

Ben uğraşmam yıllardır winzip winrar ile. Ben de Total Commander kullanıyorum. zip ,rar herşeyi açıyor. Bu tür işler için pratik. Sadece zip rar aracı değil zaten. Dosya yöneticisi. Windows Explorer i da bıraktım o nedenle.

Yeni çözünürlük (2.560x1.440) için de şeffaflaştırma konusunda sizden yardım bekliyoruz Üstad.

ÖM da attım. Bir ara bakarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fehmi02 -- 21 Ocak 2016; 20:44:50 >
  • Arkadaşlar öncelikle merhabalar benim sizlerden bir istiramım olacak yardımcı olursanız sevinirim bu konularda yabancıyım Roadstar RD8410N İndash cihazım var microSD hafıza kartındaki navigasyon yazılımı ile çalışmamıştı bende internetten karambole bir yazılım indirdim çok kullanışlı hızlı sade bir arayüzü vardı sürümüne felan hiç dikkat etmedim 2 yıldır kullanıyordum sıkıntısız bir şekilde navigasyon haritasını güncellemek isterken yazılımı yedek almadan karıştırdım sonrasında sildim fehmi kullanıcı adlı arkadaşın yeni almış olduğu iGO Primo 2.4 9.6.13 sürümünün arayüzüne çok benziyordu 4 gündür uğraşıyorum indirmediğim navigasyon yazılımı kalmadı bilgisayarıma virüs bulaştı lütfen bana yardımcı olun hafıza kartına atıp direk kurulumunu yapıp çalıştarabileceğim iGO Primo 2.4 9.6.13 ( kullandığım navigona çok benzediği için ) yada yaptığınız bu çalışmaların istediğim arayüzde olanı varsa link atabilirmisiniz rica etsem.

Mail adresim: frknkrkc52@hotmail.com

Görseldeki yazılımlar kesinlikle değildir.
    Bu mesaja eklenen görseller:

iGO Primo 2.4 9.6.13 Üst Adres Kısmını Kaldırma - Küçültme veya Şeffaflaştırma iGO Primo 2.4 9.6.13 Üst Adres Kısmını Kaldırma - Küçültme veya Şeffaflaştırma iGO Primo 2.4 9.6.13 Üst Adres Kısmını Kaldırma - Küçültme veya Şeffaflaştırma iGO Primo 2.4 9.6.13 Üst Adres Kısmını Kaldırma - Küçültme veya Şeffaflaştırma

• quote:

Orijinalden alıntı: ord052

Arkadaşlar öncelikle merhabalar benim sizlerden bir istiramım olacak yardımcı olursanız sevinirim bu konularda yabancıyım Roadstar RD8410N İndash cihazım var microSD hafıza kartındaki navigasyon yazılımı ile çalışmamıştı bende internetten karambole bir yazılım indirdim çok kullanışlı hızlı sade bir arayüzü vardı sürümüne felan hiç dikkat etmedim 2 yıldır kullanıyordum sıkıntısız bir şekilde navigasyon haritasını güncellemek isterken yazılımı yedek almadan karıştırdım sonrasında sildim fehmi kullanıcı adlı arkadaşın yeni almış olduğu iGO Primo 2.4 9.6.13 sürümünün arayüzüne çok benziyordu 4 gündür uğraşıyorum indirmediğim navigasyon yazılımı kalmadı bilgisayarıma virüs bulaştı lütfen bana yardımcı olun hafıza kartına atıp direk kurulumunu yapıp çalıştarabileceğim iGO Primo 2.4 9.6.13 ( kullandığım navigona çok benzediği için ) yada yaptığınız bu çalışmaların istediğim arayüzde olanı varsa link atabilirmisiniz rica etsem.

iGO Primo 2.4 9.6.13 Üst Adres Kısmını Kaldırma - Küçültme veya Şeffaflaştırma iGO Primo 2.4 9.6.13 Üst Adres Kısmını Kaldırma - Küçültme veya Şeffaflaştırma iGO Primo 2.4 9.6.13 Üst Adres Kısmını Kaldırma - Küçültme veya Şeffaflaştırma iGO Primo 2.4 9.6.13 Üst Adres Kısmını Kaldırma - Küçültme veya Şeffaflaştırma

Cihazınızdaki yazılımın tam sürümünü öğrenebilseydiniz yardımcı olma ihtimalimiz artardı.

PM ile bazı görseller attım. Onlara bi bakarmısınız. Sizin sürüm olabilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: ord052

Arkadaşlar öncelikle merhabalar benim sizlerden bir istiramım olacak yardımcı olursanız sevinirim bu konularda yabancıyım Roadstar RD8410N İndash cihazım var microSD hafıza kartındaki navigasyon yazılımı ile çalışmamıştı bende internetten karambole bir yazılım indirdim çok kullanışlı hızlı sade bir arayüzü vardı sürümüne felan hiç dikkat etmedim 2 yıldır kullanıyordum sıkıntısız bir şekilde navigasyon haritasını güncellemek isterken yazılımı yedek almadan karıştırdım sonrasında sildim fehmi kullanıcı adlı arkadaşın yeni almış olduğu iGO Primo 2.4 9.6.13 sürümünün arayüzüne çok benziyordu 4 gündür uğraşıyorum indirmediğim navigasyon yazılımı kalmadı bilgisayarıma virüs bulaştı lütfen bana yardımcı olun hafıza kartına atıp direk kurulumunu yapıp çalıştarabileceğim iGO Primo 2.4 9.6.13 ( kullandığım navigona çok benzediği için ) yada yaptığınız bu çalışmaların istediğim arayüzde olanı varsa link atabilirmisiniz rica etsem.

igo8 indir dene

• arkadaşlar eski navitech cihazımda yolu istediğim kadar büyüte biliyordum ancak şimdiki next 555 cihazımda bunu yaptığımda kavşak+hız sınırı vs. kayboluyor (geçici büyütme oluyor)
    bunu düzeltmenin bir imkanı var mı ,malum benim gözler zaten iyi görmüyor (yakını) birde 5 inçlik cihazda yolun küçücük görünmesi bana tuhaf geliyor
    birde linkte verdiğiniz branding dosyasını komple değiştirdim ,akıllı yakınlaştırma geldi ama şeffaflaşma olmadı ,aynı zamanda açılıştaki görüntü değişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman_goksel

Selamlar tekrar.
    Arada yazdıklarınıza bakıyorum ve isteklerinize göre birşeyler yapmaya çalıştım akşam akşam.

Bu dosyalar hem android de hem wince de çalışabilir. Wince de 480x272 ve 800x480 çözünürlüklerde, android de ise 800x480 ve 1280x800 çözünürlüklerde çalışabilir.

Size 2 dosya vereceğim, 2 adet branding.zip dosyası.

Bunlardan birincisi şeffaf görünüm ve yakın gösterim sağlıyor.
    Diğeri ise gene şeffaf görünüm ve yakın gösterim sağlıyor, artı olarak tabelaları da şeffaf yapıyor.

İşte dosyalar.

Dosya 1

Dosya 2

Ayrıca igo primo versiyonlarla ilgili bilgi de şu şekilde.
    8.5.9.x ile başlayan versiyonlar primo 1.0
    8.5.11.x ile başlayan versiyonlar primo 1.1
    9.2.1.x ile başlayan versiyonlar primo 1.2
    9.6.x ile başlayan versiyonlar primo 2.0
    9.6.13 ile başlayan versiyonlar primo 2.4
    yıl tabi 2019.

yinede 9.6.13.267029 igo primo yazılıma ve Navitech QXV-524 cihaza ve data.zip klasörünün içindeki 480x272 ve 800x480 dosyalarını değiştirerek denedim

failed to open file: street_name_lft_spr_exiting_aplicaion hatası alıyorum.

bu nasıl olacak lütfen.

• branding hala yandex ten iniyor. NNG içine attım oldu. ama konununda sebebi üsttedi adre bar hala çirki ve siyah halde duruyor. şeffaf olmuyor. osman hocanın verdiği link artık yok.

acaba üstteki siyah bar nasıl şeffaf yapılmıştı.
  • biraz ordan biraz buradan derken istediğim her şeyi halletim. buraya benim gibi tekrar çaba harcayacak arkadaşlar için uzun uzun yazacağım sonra. tek yapamadığım emülatör oldu.mecburen ce navide çalıştım. emülatöre uygun iyi kırpılmış igo 2.4 bulamadım. bir kaç forumda takım vardı ama üyelik onayı zaman alınca bende navide çalıştım.

dikkatimi çeken navigasyon konularının bu kadar eskimesi. halbuki double mediaların bir çoğu hala wince ve bunlara igo primo yolu tanımlıyorlar. üstelikte pek baya lüks araçlarda var içlerinde.

bece bu cihazlar ölmez. telefonda nagigasyon cihazının yerini tutamaz. belki android PDA lar buna bir şey diyemem ama sonuçta mantık değişmemiş işte aynı bilgiler burada bu forumda.

bu çalışmaları yaparken milletin yana döne igo primoyu büyük ekran CE tabanlı medialarına yüklemeye çalıştıklarını gördüm.

lakin bu media player cihazlar aşağıda kalıyor. yani nasıl bu kadar alçaktan navigasyon takip edilir. kaza yapar insan bence. camda en ideali. tıpkı eski usul. zaten mercedesin mediasıda mekanik olarak neredeyse cama kadar çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasesa -- 27 Ağustos 2019; 0:2:44 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.