Şimdi Ara

iGARANTİ'DEN NORMAL HESABA GEÇİŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, diyelim iGaranti'den hesap açtık ama sonra normal banka hesabına çevirmek istiyoruz. Bu mümkün mü? Yoksa yeni bir hesap açmak mı gerekiyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• igaranti vadesiz hesabın, normal garanti hesabından tek farkı var, hesap işletim ücreti alınmıyor.

garanti.com.tr internet şubesine girip, igaranti hesabınızı kullanabilirsiniz.
  • igaranti hesabı varken normal hesaba geçip te hesap işletim ücreti vb. ile uğraşmaya gerek yok.
  • Ben cep telefonu haricinde normal internet şubesinden kullanılamıyor sanıyordum çünkü kendi sitesinde giriş seçeneği yoktu. Iyi o zaman ya. Çok teşekkür ederim arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de iPhone ve Android dışındaki cihazlarda bildiğimiz Cep Şubesi uygulaması kullanılabiliyor mu iGaranti hesabıyla?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartographer

Bir de iPhone ve Android dışındaki cihazlarda bildiğimiz Cep Şubesi uygulaması kullanılabiliyor mu iGaranti hesabıyla?

internete bağlanabilen her cihazda her türlü kullanabilirsiniz hocam. normal hesaptan farkı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: cartographer

Bir de iPhone ve Android dışındaki cihazlarda bildiğimiz Cep Şubesi uygulaması kullanılabiliyor mu iGaranti hesabıyla?

internete bağlanabilen her cihazda her türlü kullanabilirsiniz hocam. normal hesaptan farkı yok.

Tamamdır, tekrardan sağolasın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.