Şimdi Ara

Ig thanos vs Justice League ve Avengers (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
0
Favori
3.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çok fena tokatlamışlar Hulk vs Solomon grundy konusunda :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cracx C kullanıcısına yanıt
    adam gayet iyi yorum yapmış asıl senin yorumların üzücü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 10 Ağustos 2018; 5:27:17 >
  • cracx C kullanıcısına yanıt
    sen kötü yorum yaptığına göre yorum at sonra ben atarım
  • ülkenin durumu buyken gerçekten bununla mı uğraşıyorsunuz
  • Biz ülkenin durumlarını konuşunca malesef ki ülke düzelmiyor.. Doları felan yakmaklada ülke düzelmiyor. Kolayı yere dökünce İsrail'i protesto etmiş olmuyoruz veya portakalı sıkarak Hollanda'yı protesto etmiş olmuyoruz.

Avrupa felan bizi kıskanmıyor. Zaten konuşacağımız bunlar vardır bunlarıda söyledim

• quote:

Orijinalden alıntı: cracx

Bu mesaj silindi.
    Sen ortaokul 3'e geçmiş bir çocuksun. Seçtiğin laflara dikkat et.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

sen kötü yorum yaptığına göre yorum at sonra ben atarım
    Cidden hakaret edenleri şikayet etmeyi denemelisiniz
  • Savaş 616 Evreni dışında bir yerde ise IG'nin anlamı yok. JL + Avengers ağır ezer.

Yok 616 Evrenindeymiş gibi düşünürsek de o zaman ne demeye bir avuç süper kahramanı çoklu evrensel güçlere sahip bir süper gücün karşısına çıkardınız ?

Yani konu her türlü taraflardan birinin diğerini ağır ezmesinden ibaret. Tek soru IG aktif mu ? Pasif mi ?

Birde böyle saçma bir konu için o kadar birbirinizi kırmışsınız.

Ha MCU - DCEU konusu olarak açıldıysa yorum yazmadığımı varsayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hadeyan

Savaş 616 Evreni dışında bir yerde ise IG'nin anlamı yok. JL + Avengers ağır ezer.

Yok 616 Evrenindeymiş gibi düşünürsek de o zaman ne demeye bir avuç süper kahramanı çoklu evrensel güçlere sahip bir süper gücün karşısına çıkardınız ?

Yani konu her türlü taraflardan birinin diğerini ağır ezmesinden ibaret. Tek soru IG aktif mu ? Pasif mi ?

Birde böyle saçma bir konu için o kadar birbirinizi kırmışsınız.

Ha MCU - DCEU konusu olarak açıldıysa yorum yazmadığımı varsayın.
    Ortak alanda geçecekmiş kapışma.. Hem Ig çalışacak hem speedforce.

'Yok 616 Evrenindeymiş gibi düşünürsek de o zaman ne demeye bir avuç süper kahramanı çoklu evrensel güçlere sahip bir süper gücün karşısına çıkardınız ? ' demişsiniz. Sebebi Superman Thanos'dan taşları söker diyen çıkabilirmiş.. Herhalde Superman'ın bu kadar yukarda olması koyuyor biraz arkadaşa

MCU-DCEU konusu değil hocam.

• Hadeyan kullanıcısına yanıt
    hocam çok önceki konularda bir kaç arkadaşımız flash,süperman gibiler hızıyla thanosun eldivenini çıkarabilir diye yorum yapmışlardı. bende konuyu o mantıkla açtım
  • ŞenapCenabettin Ş kullanıcısına yanıt
    kardeşim biz burda boş sohbet ediyor isek senin de buraya mesaj yazınca boş sohbete katıldığın anlamına gelmez mi ? madem o kadar boş konuşuyoruz buraya girip mesaj yazmana gerek bile yoktu. ülkeyi kurtardıysan sana şehrin anahtarını vermek lazım
  • Ettiğiniz sohbete bak çok cringeseniz abi sivilceli asosyallarden bir farkınız yok dönüp bi bak bakalım şu konuştuklarınıza sizin yerinize ben utandım
  • ŞenapCenabettin Ş kullanıcısına yanıt
    bende senden utandım neyse konuyu beğenmediysen çıkabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.