Şimdi Ara

Ig thanos vs Justice League ve Avengers (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
0
Favori
3.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anlamsız şekilde güldürdü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hope_Of_World

Bunu jack kırby onayladı.. Stan Lee tam bir aveldir.. Thor'un Hulku döveceğini söylemeside en büyük kanıtı.

Alıntıları Göster
    En güçlü karaktere de sanırım galaktus diyodu.Hulk varken galaktus kim köpek

• forumda hicmi dragon ball z fani yok?
  • Hocam dalga olarak küçük görme olarak algıladıysanız kusura bakmayın o anlamda söylemedim.. Bildiğim kadarıyla ıg her türlü koruyor adamı bu yüzden biraz zor onların böyle bişey yapması..

Hulk tek eliyle tanklamadı Son Çoklu evren bükücü Hulk hazretleri tabikide tırnağının ucuyla tanklıyor

• Boşuna demiyorum ya tam bir avel.. Adam boşuna yaşıyor. O Hulk ki Galactus ile vs atarken üzerine işiyerek öldürmüştür...

• İg Thanos tabii ki, asıl soru şu İg Thanos a karşı tek başına durabilecek en güçsüz kişi kimdir?

• Hope_Of_World kullanıcısına yanıt
    Hayır öyle algılamadım.Fakat beni çok daha fazla sinirlendiren bişey yaptın.

SEN HULK HAZRETLERİNE NASIL SADECE HULK DERSİN O SENIN BABANIN OĞLU MU LAN BLOK

• Kusura bakma sinirlendirdiysem..

Hulk han hazretlerinden özür dilemeliyim

• Hope_Of_World kullanıcısına yanıt
    Profil fotonu hulk fotosu yaparsan hulk hazretleri ve ben seni affedebiliriz

• Hemen değiştiriyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: cracx

Bu mesaj silindi.
    Bu kadar nefret ve şiddet içeren bir cevap kesinlikle şikayet edilmeli basit bir tartışma da bile bu tür cümleler kuran bir insan kim bilir reelde neler yapar size tavsiyem bir psikolog bulun karşılaşma umrumda değil sinirlenebilirsiniz bazı hakaret içeren cümlelerde kullanabilirsin aptal gibi ama bu kadar basit bir şey icin katletmektir öldürmektir insanların yaşamasına ya da ölmesine siz mi karar veriyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 9 Ağustos 2018; 21:55:1 >
  • Mobildeyim error veriyor o yüzden Hulk han hazretleri beni affetmeyecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Shrimp6

İroni mi haddini bil.

Sayın süper kahramanların piri iyilerin dostu kötülerin düşmanı limitsiz güç durdurulamaz öfke oaa ve presence yi köpeği yapan multiverse i tek elinde tanklayan hulk hazretlerine saygısızlık mı yapıyosun?!
    Bu arada neden alıntı yapamıyorum ya neyse anlamışsındır hangi mesajına yazdığımi.
    Ne diyorsun anlamadım pek.

Hulk'u severim ben.

• Hope of world ün hulkla ilgili sozlerine ironi demişsin de ilk sayfasında konunun.çok sinirlendim

• quote:

Hope of world ün hulkla ilgili sozlerine ironi demişsin de ilk sayfasında konunun.çok sinirlendim
    Ya işbirliği mi yaptınız anlamadım yav

Hope of World e sor ironi yapıyor Hulk hakkında gerçek bilgi ye gönderme

• İroni mi dedin ? Büyük günah.

Hazreti,başbuğ,başkumandan,ninja,kungfu ustası,general,maraşel,Çoklu evrenlerin sahibi Hulk hazretlerinin featlerini Nasıl görmezden gelebilirsinde ironi sanabilirsin ?

Hulk han hazretlerinin gazabına uğrayacaksın hemen tevbe et

• Son duanı et.Hulk hazretleri sana gereken cezayı en yakın zamanda verecektir.PADİŞAH HULK HAZRETI HANIN GAZABINI HİSSEDECEKSİN

• quote:

Orijinalden alıntı: Hope_Of_World

İroni mi dedin ? Büyük günah.

Hazreti,başbuğ,başkumandan,ninja,kungfu ustası,general,maraşel,Çoklu evrenlerin sahibi Hulk hazretlerinin featlerini Nasıl görmezden gelebilirsinde ironi sanabilirsin ?

Hulk han hazretlerinin gazabına uğrayacaksın hemen tevbe et
    Güzel ironiler yapıyorsun senle çok tartışıyoruz da forumu forum yapan sensin ula bazen acaba bu Hope of world ne yaptı diye giriyorum foruma

HULK SMASH

• quote:

Son duanı et.Hulk hazretleri sana gereken cezayı en yakın zamanda verecektir.PADİŞAH HULK HAZRETI HANIN GAZABINI HİSSEDECEKSİN
    Merhamet gösterin lan ben günahsızım HULK SMASH

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.