Şimdi Ara

İdm'ye alternatif bir program, google drive'dan dosya indirmek için.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google drive üzerinden 50 gb'lık bir dosya indirmem gerekiyor. İdm kullanarak indiriliyor ama lisans istiyor.

Eagleget ve internet download accelerator denedim ikisi de html olarak indiriyor.

Varmı program tavsiyeniz?

• Hocam Google drive'da indirme kotası var mı ki? Yani ben bi dünya dosya indirdim ordan. Kimi 100mb kimi 6-7gb. Direkt indirmeden bahsediyorum?

Eğer varsa öyle bişey, idm full kullan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfeYakupKarahanlı

Hocam Google drive'da indirme kotası var mı ki? Yani ben bi dünya dosya indirdim ordan. Kimi 100mb kimi 6-7gb. Direkt indirmeden bahsediyorum?

Kota yok, dosya çok büyük olduğu için tam indiremedi hiç. Takıldığı yerden devam etmesi için böyle bir şey yapmak istiyorum.

Eagle get kullandım onda da gariptir, belli bir şeyden sonra indirme tamamlandı diyor %10 bile indirmemiş oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umix353

quote:

Orijinalden alıntı: EfeYakupKarahanlı

Hocam Google drive'da indirme kotası var mı ki? Yani ben bi dünya dosya indirdim ordan. Kimi 100mb kimi 6-7gb. Direkt indirmeden bahsediyorum?

Kota yok, dosya çok büyük olduğu için tam indiremedi hiç. Takıldığı yerden devam etmesi için böyle bir şey yapmak istiyorum.

Eagle get kullandım onda da gariptir, belli bir şeyden sonra indirme tamamlandı diyor %10 bile indirmemiş oluyor.

İdm full?

• jDownloader ->http://www.indirmax.com/jdownloader/

Free Download Manager ->http://www.indirmax.com/free-download-manager/

Yalnız şunu söyleyeyim IDM kadar kullanışlı değil hiç biri.
  • Slimjet browser yada coccoc browser kullan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.