Şimdi Ara

İdeos x5'te orjinal rom'a dönmek ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 5 aydır Huawei ideos x5 kullanıcısıyım.ICS aurora 3.1 yüklü.Orjinal rom'a dönmek istiyorum.

Nette araştırma yaptım,

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Odk0zsKtcboJ:huaweitr.com/forum/ideos-x5-android-2-2-1-froyo/9-orjinal-rom-dosyasi-ve-bu-roma-donus.html+huawei+x5+orjinal+roma+d%C3%B6nmek&cd=7&hl=tr&ct=clnk&gl=tr

bu linkte ki romu yüklersem olur mu? Orjinal roma geçen varsa cevaplayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihavend_Mucize -- 17 Mayıs 2012; 14:52:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nihavend_Mucize

Yaklaşık 5 aydır Huawei ideos x5 kullanıcısıyım.ICS aurora 3.1 yüklü.Orjinal rom'a dönmek istiyorum.

Nette araştırma yaptım,

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Odk0zsKtcboJ:huaweitr.com/forum/ideos-x5-android-2-2-1-froyo/9-orjinal-rom-dosyasi-ve-bu-roma-donus.html+huawei+x5+orjinal+roma+d%C3%B6nmek&cd=7&hl=tr&ct=clnk&gl=tr

bu linkte ki romu yüklersem olur mu? Orjinal roma geçen varsa cevaplayabilir.

Olur

• başka yerde bulmana gerek yok burda her türlü bilgiyi bulabilirsin.
  • Arkadaşlar Bende de miuı 2.3.7 yüklü. Ekranın üst tarafının dokunmatiği çalışmıyor. Bende servise vereceğim. Vermeden orjınal omu kurmam gerekiyor. Bununla ilgili bir link var mı? Nasıl yapacağım. İmei falan silerim sonra telef etmiyim telefonu.
  • offical rom kurmak için gerekli ekran çıkıyorsa fakat çubuk hiç ilerlemiyorsa dload klassörünü telefon hafızasına atın hafıza kartını çıkarıp tekrar deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -mehmet- -- 22 Mayıs 2012; 22:25:29 >
  • b136 ilk fabrika çıkış romu onu yükleyebilirsin forumda mevcut linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperrkilicc -- 22 Mayıs 2012; 22:26:14 >
  • Yükleme yaptı sorun çözüldü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.