Şimdi Ara

iddaanın şifresini çözenler parayı kırıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
17
Favori
178.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 3 tabe banko maç bulacaksın oran 3 4 olur misli 100 girceksin 100 300 yada 100 400 böle yapa kazanacaksın şuan ben yavaş yavaş biriktiriyorum bide çok iyi takipçi olcan mesala bu haftaki city maçı çoğuna göre banko fakat city maça yatıyo bunun arkasında kesin idaa vardır çünkü kaybedilen maçlar iyi oranlı takımlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: frkn0606

2 3 tabe banko maç bulacaksın oran 3 4 olur misli 100 girceksin 100 300 yada 100 400 böle yapa kazanacaksın şuan ben yavaş yavaş biriktiriyorum bide çok iyi takipçi olcan mesala bu haftaki city maçı çoğuna göre banko fakat city maça yatıyo bunun arkasında kesin idaa vardır çünkü kaybedilen maçlar iyi oranlı takımlar

kardei bende öyle yapıyorum ama bazen bankolar yatıyo bu hafta bütün param felç oldu
  • Bizim orda bi abi var önceden hep handycap lı maçlar oynuyo nadir tutuyo ama adam 750-1500 tl arası para kazanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çekik Gözlü Zenci -- 12 Mart 2012; 23:06:40 >
  • Yok öyle bir dünya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çekik Gözlü Zenci

Bizim orda bi abi var önceden hep handycap lı maçlar oynuyo nadir tutuyo ama adam 750-1500 tl arası para kazanıyor.

yokmu kendine has güzel taktiği olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasam2012

quote:

Orijinalden alıntı: frkn0606

2 3 tabe banko maç bulacaksın oran 3 4 olur misli 100 girceksin 100 300 yada 100 400 böle yapa kazanacaksın şuan ben yavaş yavaş biriktiriyorum bide çok iyi takipçi olcan mesala bu haftaki city maçı çoğuna göre banko fakat city maça yatıyo bunun arkasında kesin idaa vardır çünkü kaybedilen maçlar iyi oranlı takımlar

kardei bende öyle yapıyorum ama bazen bankolar yatıyo bu hafta bütün param felç oldu

araştırcan işte onunda city iddaa ya yatan takımları görcen bide en önemlisede şans tabi dün yatırdım mesala juventus maçı ama en iyi gördüğüm takti banko bulup misli girmek forumlarda çok görüyorum adam 2 maç yapıyo oran 3 oluyo 10 bin tl 100 bin tl basıyo bide böle yavaş yavaş alışırsan paranın kıymetini bilirsin milli piyangocuları görüyoruz çoğu paranın p sine çıkmayanlara denk onlarda kullanmayı bilmeyince 2 -3 yıl sonra çulsuz geziyo

• bi maçta alt oranı 2.05 üst oranı 1.40 olduğunda o maç mutlaka 2-3 gol bitiyor.geneldede 2 gol oluyor
  • Oran okuma olayı herhalde
  • Yabancı sitelere lafım yok ama İddaa ile kapışacak adam yoktur.
    Sistem tamamen oynayanın kaybetmesi üzerine kurulu. MBS4 nedir ya? Başka hiç bir yerde yoktur böyle birşey.
    Basket te de aynı oran 1.7 ama handikapı var. verme kardeşim handikap üç ihtimalli oran yaz sen oynayanın kafasını handikap ile niye karıştırıyorsun.
  • demin yine 90+ da yenen golle gitti para,lan hep boyle oluyo kesin ozellikle ben oynayınca oluyo
  • Bu konudaki kullanıcılar: redpaw66, emre_93_, hltguven, tzoba, jeyjey11, syhkan, DeTaXs, Lepelien, Oggie Boogie, pasam2012, shakir@, ultraslanharun, lonely_man, Lenon, Mefisto-TR, captor34, Chirico, ÀnıL, Göktürk., Lothier, Acgforth, BluRay_, Sportsx90, K-ompLo, dellino, MiğfeR, Blondie, SpecTraceF33, Gibson Les Paul, SilenceRaziel, hektorSTK, Kezzapcı Pasa, 53anzerli53, Carpe Diem;, Avagadro, ıIRYaNiMaYIı, mr.chucky, Mr.Rager, dizyy, cagrit, hsnsvbnymr, ultraghost, Renji Abarai, JasonNewsted, RepReSSive, Outerspace, AKINCI BURAK, Reynn
    58 kayıtlı üye, 17 misafir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeYrÜ_SeFeR -- 12 Mart 2012; 23:14:26 >

• Merhaba, ben kasa. Her zaman kazanırım. Her zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D1Z0

quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

Çok basitki , 2+2 oynuyosun sonra konsolu indirip player.additem 0000000f 1000 yazıyosun

her oyundan sonra 1000 lira cepte moruk

aslında player.additem a 100 yazsak. lockpick verir açıkları daha kolay kırarız.

en rahatı ce be kardeşim.garanti için float'tan aratacaksın.
  • ben saten siteden oynuyorum ama gene olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeTaXs

Merhaba, ben kasa. Her zaman kazanırım. Her zaman.

işte bu herkes için geçerli değil kabul ediyorum %95 gibi bir kısım için geçerli ama kazananlar öyle bir kazanıyorki
  • türkiyedeki iddadan bir şey olmaz
  • kasasında 77bintl olan adam ınternet cafeye mı gıdıyor?
  • ben yabancı internet sitesinden oynuyorum

gidemezmi internet kafeye?
  • Bana pm atin mobildeim.banada rammstein solemisti. 2Gun sonra anca atarim.300Tl butcesi olana kendi taktigimi anlatirim.sakal atarsa tabi;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrStimato

yada en garanti kupon bence budur

oranlara bak... neredeyse borçlu çıkaracaklar kazansan
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.