Şimdi Ara

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize) (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.954
Cevap
188
Favori
771.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir gelişme varmı bugun sizde?
  • dün geldi benimki. 3 ay vermiş.
  • Ortalama 12-13 iş günü sonunda belli oluyor sanırım artık. Son pasaportlarını alan kişilerde böyle.
    Yarın ya da Pazartesi en geç Salı bir sonuç çıkmasını bekliyorum benim başvurumdan.
    Ama işlemlerin yavaşladığı çok açık.
  • ozgegunes11 O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun bizde hala bir degisiklik yok... Verip vermemeleride önemli degil artık ama böyle beklemek cok sıkıcı... 14 iş günü oldu konslolosluğa ulaşalı..
  • 29 ocakta Kadıköy'den başvurduk.
    30 ocakta konsolosluğa gitti.
    13 şubatta vize hazırlanmış.
    14 şubatta kargolandı.
    15 şubatta pasaportu teslim aldım. / 3 ay mult (2. schengen başvurumuz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.D.K -- 15 Şubat 2018; 14:36:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vize takibi yapınca bu pasaport sistemimizde kayıtlı diyor arkadaşlar yanlış mı yazıyorum? Bir de barkod numarası ne oluyor tam olarak?
  • 26 Ocak Cuma günü Kadıköy İdata dan başvurdum halen cevap alamadım.Yarın 15 iş günü doluyor buna rağmen durumda bir değişiklik yok.Uçuşum da 20'sinde iyice stres sahibi oldum 1 haftalık seyahat için onca masraf yaptım üstelik 3 haftadır da vize bekliyorum :(

• Takip numarası yazan kısım. Benim pasaportta gelmedi 17 şubat seyahat tarihimdi Bursadan basvurdum artık gelmezde zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: suganday

Takip numarası yazan kısım. Benim pasaportta gelmedi 17 şubat seyahat tarihimdi Bursadan basvurdum artık gelmezde zaten.

Hocam bana ufak bir kağıt verdiler çıkarken, yapışkanlı, onun dışında bir şey vermediler takip no da yazmıyor. Size başka kağıt verdiler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: likapa_53

quote:

aynen sırayla veriyorlar demekki benimde son vize 1 yıldı. Epey bir ülkede kullandım. Ama bu kadar gecikmesi kıllandırdı beni :) Devlet memuruyuz bizede vermeyecekse artık. Hiç bukadar beklemedim şimdiye kadar.

Bende 27 ocakta başvuru yaptım. Daha önce 2 kez alman vizem var. Birisinde c.tesi başvurdum salı çıktı. Diğerinde C.tesi başvurmuştum perşembe çıkmıştı.
    İlk kez bu kadar uzun sürdü.Evraklarda da eksiklik yok. Allahtan seyahate 15 gün daha var.Normal şartlarda 1 yıl vize almam gerekli.

Sonunda 13.02.2018(Salı) direk idata dan elden teslim aldım. 1 yıl vermişler. Zaten beklentim öyleydi. 3.alman vizem.
    Süreler biraz uzamış bekleyen arkadaşlar fazla stres yapmasın bizim gibi.

• likapa_53 kullanıcısına yanıt
    Bende 6 tane var hepsi alman sonuncuda 1 yıllıktı ama hala yok 15 iş gününü devirdik bugün :)

• Resmini at bakalım verdikleri kagıdın.

• quote:

Resmini at bakalım verdikleri kagıdın.

atmiyim belge nosu falan var, ups kargo belgesi verdiler başka bişiy vermediler
  • Sen idatadan basvurmadın mı ?

• zantepex Z kullanıcısına yanıt
    Saat 14:00 henüz bir gelişme yok muhtemelen benim seyahat planları da suya düştü :) Pazartesi de bir beklentim yok

• quote:

Sen idatadan basvurmadın mı ?

oradan başvurdum randevudan sonra verilen belgeden bahsediyorum
  • zantepex Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende05.02.2018 ankara idata almanya başvurusu yaptım henüz hiçbir haber yok bende yavaş yavaş umudumu kaybediyorum sizin başvurduğunuz tarihleri görünce biraz ferahladım ama hayırlısı
  • GURBET-GURBET G kullanıcısına yanıt
    26 ocak Bursadan verdim birde seyahat tarihim yarın :) Bugünde gelmedi bir değisiklşk yok :)

• Verilen kgıt bu.

• Arkadaşlar bugünle birlikte 15 iş günü sona erdi benim için.Pazartesi 16. iş günü ve de uçuşum salı günü.Ustelik kargo ile gonderimi secmistim diyelim ki pazartesi pasaport geldi kargoya da verirlerse hayatta bana ulaşmaz.Tecrubeli birisi prosedür ve de ne yapmam gerektiği hakkında beni bilgilendirebilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zantepex -- 16 Şubat 2018; 20:41:12 >
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.