Şimdi Ara

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize) (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: blacklegend Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.918
Cevap
186
Favori
768.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun geldi sükür. 1 yıllıktan sonra 6 aylık vermisler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün de bir haber gelmedi, hala bekliyoruz. 13. iş günü.
  • suganday kullanıcısına yanıt
    benim vizemde çıktı 20 şubat 21 mart pasaport yarın elimde olacak çok mutlu oldum inşaAllah bekleyenlerinde bian önce çıkar :)
  • Merhabalar,

Eşimle birlikte 1-5 Mayıs münih tatili için Almanya vizesine başvurduk. Henüz yurtdışı tecrübemiz yok.

*Ben 6, eşim 4 yıllık bankacı.

*Evimiz kendimize ait, aracımız mevcut.

*Kirada bir ev görünüyor tapusu bize ait olan

*Hesapta 3000 EUR gosterebildik.

*Gidiş dönüş biletini aldık, otel rezervasyonu tamam.

*2007 yılında öğrenciyken Fransa'dan red almıştım.

Bugün itibari ile evraklar konsolosluğa ulaşmış. Sizce vize durumu ne olur, olumsuz bir durum olursa ne yapabiliriz ?

• Absinth_ A kullanıcısına yanıt
    Sizin vizeniz red gelmez iciniz rahat olsun. Sadece bu yıl konsolosluk bir yavaşlatma uyguluyor sebepleri malum.. sizin vizenizle ilgili bir sorun cıkacagını zannetmem. Yalnız 3 haftayı buluyor gelmesi.

• Bilgilendirme için teşekkür ediyorum.

Açıkçası bekleme konusunda sorun yok. Ancak buradan da takip ettiğim üzere red alıp itirazla sonucu degistiren vakalar mevcut. Ne diyelim inşallah bizimki de sorunsuzca çözülür.

• Absinth_ A kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Koşullarınız vize için uygun başka bir aksilik olmassa gelir en kötü ihtimalle seyahat tarih aralığınız gelir ilk vize olduğundan.
  • Bende az once teslim aldim pasaportumu, yarin ucus vardi iyi oldu.

• bLuEmavi kullanıcısına yanıt
    Ne kadar vermisler?
  • arkadaşlar bugünle birlikte 20.iş günü oluyor benim için ve de hala olumlu/olumsuz netice alamadım sanırım bu konuda rekor benim :)

• merthum M kullanıcısına yanıt
    İdatanın internet sayfasında 10 iş günü içinde olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacağı yazıyor, başvuru yaparken onların tatillerini de hesaba katarak seyahatinizden minimum 15 gün önce başvurmakta fayda var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.5 hafta oldu başvuralı. Haftaya gitmem lazım bu hafta içi gelir mi sizce? Uzun süreli gideceğim.
  • Almanya Vizesi

Konusunda Çok Yardımcı oldular haklarını yememek lazım gerçekten harikalar yaratırlar imkansız sandığım bir çok şeyi hukuki boyutlarına kadar haletiler vize konusunda 1 günde çözebilentek firma eyer onlar olmasalardır çok mağdur olabilirdim.Almanya Aile Birleşimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Junioro -- 26 Şubat 2018; 3:30:53 >
  • 20şubatta bursadan başvurdum bu sabah msj geldi kargoya verilmiştir diye bukadar hızlı olması beni korkuttu🤔 ilk vizem doğma büyüme almanya geçen seneye kadar süresiz oturum iznim vardı bu etkenmiki

• bugünle birlikte 21. iş günü ve de hala olumlu/olumsuz cevap alamadım.biri beni bilgilendirebilir mi artık ne yapmalıyım ? Konsolosluğa e-mail atıyorum dönüş yok,arıyorum sürekli meşgul çalıyor.İdata'dan bir cevap alamıyorum zaten.Konsolosluğa gitsem içeri falan alıyorlar mı acaba

• Vizem geldi bugün 20şubatta başvuru veriliş tarihi 23şubat ben 3yıllık istemiştim onlar 3aylık vermiş büyük ihtimal ilk vizem olduğu için

Vize bekleyenlere Allah yardımcıları olsun

• merhabalar bende 19 şubatda eşimle birlikde almanya turist vize başvurusunda bulundum idata üzerinden 1 haftalık bütün evraklar tamamdı şubat 22 de beni konsoloslukdan aradılar almanyada akraban varmı diye bende ablam var neden davetiye istemedin dedi görevli bende süpriz yapmak için kendi imkanlarımla tatil yapmak istiyorum dedim yük olmak istemiyorum dedim tamam tşkrler dedi kapattı teli konuşması gayet normaldi okadar erken beklemiyordum işleme alınır diye ama hala ses yok sonuç ne olur bilmiyorum merakdan öldüm
  • 19 Şubat'ta Kadıköy ofisinden yaptığım başvuru için bugün harbiyeden pasaportları aldim. 3 aylık Multi onaylanmış

• hayırlı olsun aynı gün başvuruda bulunmuşuz aynı yerden bize bişey yok
  • Amin teşekkürler , konsolosluktan aradıkları için değerlendirme surecindedirler. İnşallah istediğiniz gibi olur

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.