Şimdi Ara

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize) (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.918
Cevap
186
Favori
768.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: suganday

Verilen kgıt bu.

Bende yok bu hocam, ya teslim edilmedi ya da çıkarken almayı unuttum. Napıcam bu olmazsa vermezler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: zantepex

Arkadaşlar bugünle birlikte 15 iş günü sona erdi benim için.Pazartesi 16. iş günü ve de uçuşum salı günü.Ustelik kargo ile gonderimi secmistim diyelim ki pazartesi pasaport geldi kargoya da verirlerse hayatta bana ulaşmaz.Tecrubeli birisi prosedür ve de ne yapmam gerektiği hakkında beni bilgilendirebilir mi ?

Yapacağınız tek şey var. Pazartesi günü sabahtan hangi iData şubesine teslim etmişseniz oraya gidip bütün gün pasaportunuzu bekleyeceksiniz. Dağıtımı yapan kişiye sıkı sıkı tenbih edeceksiniz: "pasaportum gelince kargoya verme ben burda bekliyorum elden alacağım, yarın sabah erken uçağım var diye de" eklemelisiniz. Başka yolunuz yok. Zaten öğleden sonra 16:00 ya kadar durumunuz netleşir.

Eğer kargoya verirlerse gidip kargo şubesinden elden teslim alacaksınız.

• cleanton kullanıcısına yanıt
    öyle yapacağım artık gelirse kısmet gelmezse de yapacak bir şey yok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suganday kullanıcısına yanıt
    bende iş yerimden 15-28 ocak arası izin almıştım bu gidişle vize çıksada gidemicem galiba :( yinede bi umut pazartesiyi beklicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: zantepex

Arkadaşlar bugünle birlikte 15 iş günü sona erdi benim için.Pazartesi 16. iş günü ve de uçuşum salı günü.Ustelik kargo ile gonderimi secmistim diyelim ki pazartesi pasaport geldi kargoya da verirlerse hayatta bana ulaşmaz.Tecrubeli birisi prosedür ve de ne yapmam gerektiği hakkında beni bilgilendirebilir mi ?

Yerinde olsam p.tesi sabahı ilk iş idata şubesinde bu işte yetkili en tepe kimse onu bulurum.
    O kişi topu konsolosluğa atarsa işte orda bekliyor vs. ben oraya da gideceğim derim ve giderim de.
  • Bencede bir anormallik var bu durumda pteside ses cıkmassa ben bugun gidecektim 3 hafta önceden verdim bisey cikmadı. Yakınımda olsa direk gider konsolosluktan sorardım.

• zantepex Z kullanıcısına yanıt
    merhaba pasaportunuzu alabildinizmi?
  • hayır alamadım maalesef yandı uçuşum ablam benden 1 saat önce başvurdu.İkimiz de aynı evrakları verdik ona 3 aylık multi schengen vermişler benimki hala gelmedi :)

geçmiş olsun
    keşke uçak bileti almamış olsaydınız
    sizde bi değişiklik varmı?
  • Az önce durum değişti sanırım yarın elimde olacak pasaport. Sonunda son bulacak merakımızda :) 16. İş gününde idata istanbula göndermisler yarında buraya gelir.

• Ben de 1 şubatta Kadiköy İDATA'ya başvurdum.Hala bekliyorum.Belli ki süreler uzadı
    gözünüz aydın inşaAllah bizide fazla bekletmezler
  • tüm planları alt üst ediyorlar. aynı gün 3 arkadaş başvurduk. benimki geldi. onlarınki gelmedi.
    tek başıma avrupa turu yapıcam :(
    yılda 15 gün iznimiz var. zehir ediyorlar ya lanet olsun.
  • ozgegunes11 O kullanıcısına yanıt
    Siz yarın gidiyordunuz sanırım değilmi ? Diğer arkadaslarda bugun bir degisiklik yokmu ?

• Bende bugün yine bir gelişme yok, bugün Konsolosluğa mail attım Cuma'ya kadar pasaporta ihtiyacım var diye, hayırlısı bakalım.
  • bLuEmavi kullanıcısına yanıt
    Maili almanca atmadıysanız bir sonuc alamassınız söyliyeyim.

• GURBET-GURBET G kullanıcısına yanıt
    Saol insallah yarın öglene kadar belli olur yazarım.

İngilizce gönderdim.
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.