Şimdi Ara

Icy Dock FlexCage MB975SP-B 5 Yuvalı 3.5 inç HDD Sürücü Yuvası [SATILIK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Icy Dock FlexCage MB975SP-B 5 Yuvalı 3.5 inç Sürücü Yuvası

Ürün fiyatı 600.tl dir...

Merhaba arkadaşlar. Masa kasa projem bitmişti bilirsiniz. Sistemde yaklaşık 14 adet hdd kullanıyordum ve bu ıcy dock hdd kutularından almıştım. Gayet kullanışlı ürünler.

Fakat ben şu an yeni bir kasa projesi yapıyorum o yüzden bu hdd docklarını satıyorum..

Ürün özellikleri aşağıda yazılı. bu docklar bilgisayar kasalarına monte ediliyor. 5.25 yuva kısmına takılıyor. 3 adet 5.25 slotu kaplıyor ve içine 5 adet hdd alıyor...

Icy Dock FlexCage MB975SP-B 5 Yuvalı 3.5 inç HDD Sürücü Yuvası [SATILIK] Icy Dock FlexCage MB975SP-B 5 Yuvalı 3.5 inç HDD Sürücü Yuvası [SATILIK] Icy Dock FlexCage MB975SP-B 5 Yuvalı 3.5 inç HDD Sürücü Yuvası [SATILIK]

FlexCage MB975SP-B, 3 adet 5,25 yuva alanında 5 adet 3,5 inç sürücü kullanılmasını sağlayan; kızaksız, SATA 6Gbps arayüzüne sahip sürücü yuvasıdır. FlexCage, en düşük alanda en yüksek kapasiteyi kullanabilmeyi amaçlamıştır. En iyi kullanım deneyimi sunmak için; kızaksız tak-çalıştır tasarım, değiştirilebilir 80mm soğutucu fan, Akıllı Soğutma Teknolojisi ile 3 farklı fan hızı ve bağımsız sürücü güç düğmeleri gibi özelliklere sahiptir. Sunduğu yüksek sürücü kapasitesi ile özellikle hot-swap işlevine ihtiyaç duyan tüketici ve sistem üreticileri tarafından kullanılabilir. FlexCage pek çok oyun/medya/sunucu sistem kasaları ile uyumludur. Ayrıca RAID, Windows home server ve benzeri sunucu uygulamaları ile de uyumludur.

MB975SP-B, sadece 3 adet 5,25 yuvası alanını kullanarak 5 adet 3,5 inç sürücü kullanabilmeyi sağlar. 3 adet 15-pin güç girişi ile 5 adet sürücüye güç sağlar. Ayrıca FlexCage kızaksız yapısı ile sürücüleri takıp çıkarmak için herhangi bir alet kullanmayı gerektirmez.

ÖZELLİKLER

5 x 3.5 inç SATA III HDD sürücünün 3 adet 5.25 inç sürücü yuvasında kullanılmasını sağlar.
    Çok sayıda sürücünün takılmasını sağlayan özel tasarım.
    Hot -Swap desteği sunan kızaksız tasarım.
    Ön ve arka soğutma yuvaları.
    Yüksek hava akışı sağlayan 80mm soğutma fanı.
    Otomatik seçeneği de bulunan 3 farklı fan hızı.
    Tamamı alüminyum kasa ile yüksek dayanım ve ısı dağıtımı.
    Farklı modellerin kullanılmasını sağlayan 2 ya da 3 pin fan ünitesi.
    Her bir sürücü için ayrı LED ve güç düğmesi.
    Active Power Teknolojisi – soğutma fanı ve sürücüler sadece çocuk kilidine sahip güç düğmelerine basıldığında devreye girer.
    Çoklu kilitleme yapısına sahip alüminyum kapaklar, sürücülerin kazara çıkmasını önler.

Icy Dock FlexCage MB975SP-B 5 Yuvalı 3.5 inç Sürücü Yuvası

Sürücü Yuvaları

- 29/04/2012

MB975SP-B-Icy-Dock-FlexCage-Hot-Swap-SATA-Cage-yuva-drives MB975SP-B-Icy-Dock-FlexCage-Hot-Swap-SATA-Cage-yuva-back MB975SP-B-Icy-Dock-FlexCage-Hot-Swap-SATA-Cage-yuva

FlexCage MB975SP-B, 3 adet 5,25 yuva alanında 5 adet 3,5 inç sürücü kullanılmasını sağlayan; kızaksız, SATA 6Gbps arayüzüne sahip sürücü yuvasıdır. FlexCage, en düşük alanda en yüksek kapasiteyi kullanabilmeyi amaçlamıştır. En iyi kullanım deneyimi sunmak için; kızaksız tak-çalıştır tasarım, değiştirilebilir 80mm soğutucu fan, Akıllı Soğutma Teknolojisi ile 3 farklı fan hızı ve bağımsız sürücü güç düğmeleri gibi özelliklere sahiptir. Sunduğu yüksek sürücü kapasitesi ile özellikle hot-swap işlevine ihtiyaç duyan tüketici ve sistem üreticileri tarafından kullanılabilir. FlexCage pek çok oyun/medya/sunucu sistem kasaları ile uyumludur. Ayrıca RAID, Windows home server ve benzeri sunucu uygulamaları ile de uyumludur.

MB975SP-B, sadece 3 adet 5,25 yuvası alanını kullanarak 5 adet 3,5 inç sürücü kullanabilmeyi sağlar. 3 adet 15-pin güç girişi ile 5 adet sürücüye güç sağlar. Ayrıca FlexCage kızaksız yapısı ile sürücüleri takıp çıkarmak için herhangi bir alet kullanmayı gerektirmez.

ÖZELLİKLER

5 x 3.5 inç SATA III HDD sürücünün 3 adet 5.25 inç sürücü yuvasında kullanılmasını sağlar.
    Çok sayıda sürücünün takılmasını sağlayan özel tasarım.
    Hot -Swap desteği sunan kızaksız tasarım.
    Ön ve arka soğutma yuvaları.
    Yüksek hava akışı sağlayan 80mm soğutma fanı.
    Otomatik seçeneği de bulunan 3 farklı fan hızı.
    Tamamı alüminyum kasa ile yüksek dayanım ve ısı dağıtımı.
    Farklı modellerin kullanılmasını sağlayan 2 ya da 3 pin fan ünitesi.
    Her bir sürücü için ayrı LED ve güç düğmesi.
    Active Power Teknolojisi – soğutma fanı ve sürücüler sadece çocuk kilidine sahip güç düğmelerine basıldığında devreye girer.
    Çoklu kilitleme yapısına sahip alüminyum kapaklar, sürücülerin kazara çıkmasını önler.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Model Kodu :MB975SP-B
    Renk :Siyah
    Uyumlu Sürücü :3.5 inç SATA 1.5 / 3 / 6 Gbit/s sabit disk sürücü (5 adete kadar)
    Uyumlu Yuva : 3 tane 5.25inç half height yuva
    Dahili Arayüz :7 pin SATA port x 5
    Güç Girişi :15 pin power port x 3
    Aktarım Hızı :6Gb/s. (HDD sürücü hızına bağlıdır)
    Ön Panel Bileşenleri : LED ışıklı Güç Düğmesi, 5 adet
    Kasa Yapısı :Alüminyum gövde ve plastik kısımlar
    Sürücü soğutma :Çıkarılabilir standart fan ve alüminyum kasa ile pasif soğutma
    Ayarlanabilir fan hızı (Yüksek/Düşük/Otomatik)
    Fan Tipi :80mm bilyeli 2 ya da 3 pin bağlantılı fan
    Güç Göstergesi :Mavi LED
    Disk Erişim Göstergesi: Yanıp sönen mavi LED
    Boyutlar (U x G x Y) :120 x 210 x 130

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moslevon -- 6 Ağustos 2020; 15:45:10 >

• 5 disk var ama neden 7 sata port var anlamadım
  • ioz kullanıcısına yanıt
    5 tane sata port var dostum. alttaki bağlantılar sata power yani güç girişi bağlantısı..:)
  • moslevon kullanıcısına yanıt
    hocam mesajınızdaki resimlerde 7 adet ve işaretlenmiş şekilde o yüzden sordum
    Valla dostum ben bakıyorum resimlere şu an. 7 adet sata bağlantısı olan bi yer göremiyorum..:) İşaretli olan resimde bile 5 tane var yanyana duruyor.

disk kututsunun altındada 3 tane sta power güç kablo bağlantı yeri var...
    Üzerinde 7 pin sata diyor.. :):) Sen onu yanlış anlamışsın dostum. Sata 6gb's kablo konnektörleri 7 pindir..:) Yani yeni versiyon konnektör olduğunu belirtmek için 7 pin konnektör demiş orda..
  • moslevon kullanıcısına yanıt
    pin sayısımıymış?

portları saymadan 7 yi görünce garip geldi :))
    Bende şaşırdım valla..:):)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.