Şimdi Ara

ICS Motorola Atrix'e geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
3
Favori
17.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alsınlar ics lerinide bilmem ne yapsınlar......
  • buradaki bilgilere göre atix mb860 a ics güncellemesi gelecek benim anladığım bu sizde bakabilirsiniz

https://forums.motorola.com/pages/00add97d6c
  • Orada abd versiyonu için gelecek, avrupa versiyonu planlamada yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catastrop

Orada abd versiyonu için gelecek, avrupa versiyonu planlamada yazıyor.

slaş işareti var o yüzden söyledim

ICS Motorola Atrix'e geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.matrax -- 18 Nisan 2012; 22:09:28 >
  • Gelirse de bu gidişle temmuz ayını bulur , o zamana kadar bende galaxys3 alırım pek de umrumda olmaz
  • Sadece Atrix 4G için ICS yayınlayıp, diğerlerini sallamazsa Motorola eski günlerine zor döner.

Daha önce yaptığı yanlışlar neticesinde az kalsın bu kadar büyük bir firma iflas edecekti. Şimdi yeniden piyasada tutunmak istiyor, Samsung gibi dev firmaların arasında kendine yer bulmaya çalışıyor. Bunu sadece Amerika'ya önem vererek yapamaz ama. Aynı telefonun farklı versiyonuna özel önem gösterip, diğerleri aman ne yaparsa yapsın havasında olacaksa hiç ümitlenmesin Motorola.

Diğer firmalarda her yere aynı anda sürüm vermiyor mesela Samsung Galaxy S2 yanılmıyorsam geçen hafta ICS sürümüne kavuştu (Türkiye'dekilerden bahsediyorum).

Ancak Motorola'nın durumu farklı. Motorola, Avrupa ile Amerika'yı tamamen ayırmış durumda. Bakalım bekleyeceğiz sürümün çıkmasını. Ha biz yine bir yolunu bulup kullanırız ICS'yi ama sanıyorum bu son Motorola cihazım olur eğer ayrımcılık yaparlarsa.

• sürümün adı cok komık Sandwich
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.matrax

quote:

Orijinalden alıntı: catastrop

Orada abd versiyonu için gelecek, avrupa versiyonu planlamada yazıyor.

slaş işareti var o yüzden söyledim

ICS Motorola Atrix'e geliyor

Eğer sayfanın aşağılarına doğru inersen her bölge için ayrı ayrı açıklamalar var.

@xrasimx, aslında sürümün adı ice cream sandwich.
    Google sürüm adları olarak alfabetic olarak tatlı adları kullanıyor.
    Buna 1.5 "C" sürümü Cupcake ile başladılar.
    1.6 Donut
    2.0/2.1 Eclair
    2.2 Froyo
    2.3 Gingerbread
    3.x Honeycomb
    4.x Ice Cream Sandwich

Sonraki sürümün adının "Jelly Bean" olacağı söyleniyor.

• UP
  • vay arkadaş iyiki nexus almışım, arkadaşlar inşallah bu yaz içinde gelir güncellemeniz. Ya da geldimi bilmiyorum ama böyle bir haber görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.matrax -- 15 Temmuz 2012; 1:36:58 >
  • 2 ay içinde gelecek hayırlısıyla. Sonra ver elini Jelly Bean.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukcoskun

2 ay içinde gelecek hayırlısıyla. Sonra ver elini Jelly Bean.

Hocam bilgi kesin mi kaynak gösterme şansınız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

quote:

Bizlere gelmeyecek ICS. Atrix 4g için 2012 Q3'de gelecek. Temmuz Ağustos Eylül'ü kapsıyor yani.

Custom Rom yükleyenler için iyi haber tabi bu, root, rom işine girmeyenler için farketmeyecek durum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

quote:

Bizlere gelmeyecek ICS. Atrix 4g için 2012 Q3'de gelecek. Temmuz Ağustos Eylül'ü kapsıyor yani.

Custom Rom yükleyenler için iyi haber tabi bu, root, rom işine girmeyenler için farketmeyecek durum.

4G ye gelirse bizim için elbette iyi ben şimdilik custom rom yüklemedim çünkü parmak sensörü çalışmıyor piyasadaki custom romlarda parmak izi yazılımını port edemiyorlar nedense, ama resmi ICS ile çok rahat port ederler diye düşünüyorum.

• selamlar arkadaşlar hepsiburda dan motorola atrix siparişi verdim pazartesi salı nasipse geçer elime sizce nasıl bir karar verdim kullanan arkadaşlara sormak istedim araştırdım yorumlara baktım iyi diyende kötü diyende var ama içimde bi uhte kaldı pekte anlamıyorum ideos x5 kullanıyordum beni aydınlatırsanız çok sevinirim
  • daha önce samsung un 3 modelini kullandım androidli en son galaxy w kullandım şimdi atrix i satın aldım en fazla prolem yaşadığım telefon diyebilirim değişim yapıldı başka tel gönderildi halla bazı sorunlar var anlamadığım bu kadar güçlü donanim varda neden bu kadar hata moto blr arayüzünden kaynakladığını tahmin ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KUM23

daha önce samsung un 3 modelini kullandım androidli en son galaxy w kullandım şimdi atrix i satın aldım en fazla prolem yaşadığım telefon diyebilirim değişim yapıldı başka tel gönderildi halla bazı sorunlar var anlamadığım bu kadar güçlü donanim varda neden bu kadar hata moto blr arayüzünden kaynakladığını tahmin ediyorum

Ne gibi hatalar?
  • donma gibi en fazla tepkisiz kalma mesela müzik dinlerdekn donuyor durduramıyorsun yada mesaj yazarken donup kalıyor
  • selamlar arkaadaşlar atrix im bugün elime geçti hdmi denemesi yapayım dedim dell leptobumun hdmı girişine taktım telefonu hiçbirşey olmadı bağlanamadım yani nerde hata yapıyorum şimdiden teşekkürleer
  • bilgisayarında hdmi girisi değil cıkısı var telefondada hdmi cıkısı var bu durumda telefonunu ve bilgisayarını hdmi uzerinden birbirine baglaman beklenemezdi zaten
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.