Şimdi Ara

İCloud Drive ve Sistem Belleği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle telefonum iPhone 8 64gb. En çok sorun yaşadığım konuların başında hafıza sorunu var. Telefonumdan memnunum ancak telefon değiştirmeden hafıza sorununu aşabilmek için iCloud Drive aylık 50gb aldım. Şimdi merak ettiğim şey şu, telefonun hafızasındaki benim yedeklemek istediğim öğeler, icloud drive a koplayanmış mı oluyor yoksa oraya mı taşınıyor. Yani istediğim şey şu, fotoğraf video vb yer kaplayan öğeleri seçerek veya kendisi otomatik te olabilir oraya taşınması.. yani telefonun hafızasında yer açabilmek. Böyle bir seçenek mümkün mü? Yoksa bir tek sadece yedekleme işlemi mi yapıyor? Bir diğer sorum da şu, ben iCloud Drive aboneliği yenilemediğim zaman yedeklenen veya taşınan bu fotoğraf videolar abonelik bitince kendisi otomatik siliniyor mu? Kalıyorsa bir süresi var mı?

Bir diğer konu da sistem hafızasında 33gb veri görünüyor. Hafızanın büyük kısmını burası kullanıyor. Bunu azaltabilmenin bir yolu var mı? İlk bahsettiğim konuda tüm önemli bilgileri icloud drive a yedekleyip sistemi sıfırlamak gibi bir seçenek varsa o da olabilir.

Teşekkürler.
    İCloud Drive ve Sistem Belleği

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok mu yardımcı olabilecek kimse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.