Şimdi Ara

İç Mekan Uydu Bağlantısı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 140daireli blokta merkezi sistemden gelen sinyal ile Digiturk Plus kullanmak üzere sıvaüstü uydu prizinden çıkış alıp, süpürgelik arkasından yaklaşık 10mt uzunlukta kablolama yapacağım.

Özellikle tüm HD kanalları sorunsuz alabilmek için sinyal kaybı yaşamak istemiyorum. Konnektör ve kablo tavsiyeleri konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZMY3435

140daireli blokta merkezi sistemden gelen sinyal ile Digiturk Plus kullanmak üzere sıvaüstü uydu prizinden çıkış alıp, süpürgelik arkasından yaklaşık 10mt uzunlukta kablolama yapacağım.

Özellikle tüm HD kanalları sorunsuz alabilmek için sinyal kaybı yaşamak istemiyorum. Konnektör ve kablo tavsiyeleri konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Sorun teşkil etmez sağlık yayın alabilmeniz sadece anten ayarları ile olur kurulu düzene kablo bağlamanızda mahzur yoktur...Gayet çalışır.
  • Cevabınız için çok teşekkürler, Next marka U4 kablo ile ve Philips marka konnektörler ile bağlantıyı yaptım, sorunsuz çalışıyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.