Şimdi Ara

İbrahim Kalın, DW’nin Conflict Zone programında soruları yanıtladı (Yanıtlamaya çalıştı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Tüm Bölüm:

• Ibrahim Kalin cikip da "yargilanmamızı gerektirecek bir suçumuz yok" diyemediği için böyle saçma sapan bir cevap verdi.

Ayrıca adam feto için çalışmamış abartılıyor çok. Sadece yazı yazmış. Ev kirasını bank asyaya yatırdığı için khk ile hayatı kayanlar var ama sorun değil, adam sadece gazetesinde yazı yazmış.
  • Alman tankı Tiger ile İbrahim'i imha etmiş gazeteci abimiz..
  • Sayın sözcümüz mavi ekran vermiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece Twitter daki kısa bir videoyu izledim. Adam bildiğin bizim ychpliler gibi konuşuyordu. Iyi çalışmış belli. Nerden dalacagini biliyor. Zor sorular. Ben 1 dk da suratına geçirebilirim orda adamın süper sınır ediyor çünkü. Ibrahim Kalın kaliteli bir insan. Sakin kalmış. Ama sonunda hitlere iyi bağlamış. Tabi hepsini izlemek lazım. Kesin izlerim.

Yalnız konuyu açıp başlığı koyan varlık parantez içinde (vermeye çalıştı) derken heralde o.alman gavirinin konuşmalarına hayran kalmış olacak ki öyle yazmış.

Çok.mu hoşuna gitti hdp yi teröristi savunması?

Neyse hele bir izleyeyim

• İl teber İ kullanıcısına yanıt
    Anca boş konuşursun. Yok bölücü, provaktör vs vs geçin bu işleri.

Adam feto(Gülenci) gazetede onlar için çalıştın dedi. Hayır çalışmadım yazdım dedi. Bal gibi para aldı ve yazdı işte. O zamanlar övgü dolu sözler yazmıyor muydu?

Hdp'li belediye başkanları sorusu sev ya da sevme, sorusu ve cevabı uluslarası hukuktaki karşılığı ülkedeki gibi değil malesef. Orada da iyi cevap veremedi.

İngilizceyi ana dili gibi konuşmak ayrı, karşındaki sakin gibi görünen ama saldırgan muhatabının sorularına etkili cevap vermek ayrıdır.

Böyle tartışma programlarına Gülnur Aybet gibiler katılmalıdır.

Adam çok iyi hazırlanmış ve etkili soru soruyor. Kalın bazı konularda hazırlıksız yakalanmış. Troll gözlüğünüzü çıkarın öyle izleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 28 Kasım 2019; 22:51:46 >
  • Sunucu ibrahim kalına diyor ki; fetönün gazetesinde çalıştığınız için bir sonra ki hükümet sizi yargılayabilir mi?
    ibrahim kalın: belki naziler iktidara gelir sizi yargılar...

alakaya maydonoz?

bir de fetö için çalışmadım yazdım diyor

akşam akşam iyi güldürdü.
  • Haber kanalları yayınlamamış bile hiçbir yerde görmedim. Ne güzel dünya çalışmadık yazdım ohh

• quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

Bu mesaj silindi.
    sizden ala terörist mi var memlekette.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornado of Souls

Sunucu ibrahim kalına diyor ki; fetönün gazetesinde çalıştığınız için bir sonra ki hükümet sizi yargılayabilir mi?
    ibrahim kalın: belki naziler iktidara gelir sizi yargılar...

alakaya maydonoz?

bir de fetö için çalışmadım yazdım diyor

akşam akşam iyi güldürdü.
    Ibrahim Kalin cikip da "yargilanmamızı gerektirecek bir suçumuz yok" diyemediği için böyle saçma sapan bir cevap verdi.

Ayrıca adam feto için çalışmamış abartılıyor çok. Sadece yazı yazmış. Ev kirasını bank asyaya yatırdığı için khk ile hayatı kayanlar var ama sorun değil, adam sadece gazetesinde yazı yazmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestanealtcizgi -- 28 Kasım 2019; 23:9:57 >

• Valla güzel iş.Sıkıştın mı at suçu fetöye,ona buna gitsin.Adamların medya imparatorluğu var diyor,kendisininde yazarı olduğunu unutmuş gibi davranıyor,herkes unutmuyor demek ki.O tarihten öncekiler fetöcü,sonrakiler değil diye anca kendilerini kandırdıklarını söyleyenler olunca,şaşırmış gibi davranmaları doğal elbet.Söylemesi gereken bizdik oysa ki.Gazetecileri fetöcüler içeri attırdı diyor,karşındaki sen devlet değil misin,engelleseydin dese cevabım ne olacak diye düşünmüyor bile.Bir cemaat koca devleti ele geçirmiş,bizim suçumuz yok hepsini onlar yapmış diyip durursan sürekli,adam sana her şeyi söyler,kusura bakmayın ama müstehakta olur.Diğer taraftan sunucu elindeki raporlara göre konuşuyor ama,o raporların muhtemelen taraflı olduğunu,suriye meselesinin başında hatalı olsakta,şu andaki durumda doğru olanı yaptığımızı düşünüyorum.
  • turkiyede medya ellerinde oldugu icin istedikleri kadar yalan atiyor.

oysa gercek gazeticilere roportaj verdiklerinde bu sekilde batiyorlar. canli yayinda siradan vatandas bile soru sorsa mavi ekran vereceklerini bildikleri icin ancak cevaplarini sorulandiran yalakalarla tvye cikabiliyorlar.
  • Bizde böyle medya olsa bu durumda olur muyduk

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.