Şimdi Ara

iBooks hakkında sorularım varrrr

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, ben yaklaşık 1 aydır İPad kullanıyorum. İPad i almadan önce iBooks programını çok kullanıcağımı düşünüyordum fakat İPad geldikten sonra iBooks Store unda hiç Türkçe kitap olmadığnı farkettim. Kendi Store undaki kitapları türkçeye çeviren bir program veya içerisinde Türkçe kitaplar bulunan bir App varsa söyleyebilir mısınız??

• e-kitap diye forum da arattır,bir sürü epub formatlı site tavsiyesi var.Epub formatını ister itunes la istersende ipadine mail olarak atıp ibooksta okuyabilirsin.Eger sıkıntı yasarsan bana ozelden mesaj at yardımcı olurum.
  • iTunes'tan eşzamanlayarak ta ekleyebilirsiniz e-kitap ları cihazınıza..

iBook'a alternatif olarak Stanza diye bir App mevcut.. bir gözatın isterseniz buna da
  • ibooks üstüne tanımam solovoed le ortak kullanıldımı ingilizce bile cok rahat okunuyor.
  • Pdf leri calibre kullanmadan epub a cevirme hakkinda bilgisi olan var mi peki?malesef Turkce epub kitaplar indirebilecegimiz fazla site yok nette..ya da ben bilmiyorum
  • anybizsoft pdf convert diye bir program var pdf den epuba ceviriyor ve de çok başarılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Pdf leri calibre kullanmadan epub a cevirme hakkinda bilgisi olan var mi peki?malesef Turkce epub kitaplar indirebilecegimiz fazla site yok nette..ya da ben bilmiyorum

pdf leri çevirmek için :http://www.epub2go.com/Web/default.aspx

webde ceviriyor program falan değil. daha sonra ister kendinize mail atın ister bilgisayara indirin.
  • Arkadaşlar,
    Txt,pdf,exe...dosyalarını CHM ye çevirecek proğram biliyor musunuz?
    App store den CHM uygulamasını 6.99 $ a satın aldım.
    Google den bakıyorum ama chm uzantılı birkaç kitap bulabildim.
    Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.
    Şimdiden teşekkür ederim.
  • Bu arada bazı türkçe kitapların kapağı olmuyor, onu da itunes üzerinden kendiniz yapabiliyorsunuz.. Kitaplık sırf şık olsun diye 100'ün üzerinde kitabı kapaklamıştım üşenmeyip
  • quote:

Pdf leri calibre kullanmadan epub a cevirme hakkinda bilgisi olan var mi peki?malesef Turkce epub kitaplar indirebilecegimiz fazla site yok nette..ya da ben bilmiyorum

En guzel ceviren program calibre. Neden baska bir program ariyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertrixfun

Bu arada bazı türkçe kitapların kapağı olmuyor, onu da itunes üzerinden kendiniz yapabiliyorsunuz.. Kitaplık sırf şık olsun diye 100'ün üzerinde kitabı kapaklamıştım üşenmeyip

Hadi ya.. Ben bunu bilmiyordum ve bakmak aklımın ucundan bile geçmedi, kapaksız kitapları hep sildim
  • Çok sağolun
  • ipadden 10 dk dan fazla bi şey okuyamıyorum, tam ızdırap .. okuma için e-ink li e book okuyucularının yeri hala ayrı
  • epubın ya da pdfnin herhangi bir farkı var mı acaba ibooksta gösterilirken? Ben genellikle ibooksta pdf formatında okuyorumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

quote:

Calibre olayi biraz karisik geldi.Web uzerinden cevirme ya da pdf leri web uzerinden ibooks a atmayi tercih ederim o yuzden sormustum.
  • quote:

quote:

quote:

Calibre olayi biraz karisik geldi.Web uzerinden cevirme ya da pdf leri web uzerinden ibooks a atmayi tercih ederim o yuzden sormustum.

Aslinda cok kolay. 2 klik ile 1 dk icinde epub yapiliyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aslinda cok kolay. 2 klik ile 1 dk icinde epub yapiliyor.

Tesekkurler..Bir kez daha deniyeyim o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: korayme

epubın ya da pdfnin herhangi bir farkı var mı acaba ibooksta gösterilirken? Ben genellikle ibooksta pdf formatında okuyorumda.

Epub sayfa cevirme efekti sozluk vb artilar var.

Ayrica okumakta zorlananlar icin belki bilmeyenler vardir diyerek belirtiyorum: ibooks da gece modu var buna alirsaniz az isikta daha iyi oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

Orijinalden alıntı: korayme

epubın ya da pdfnin herhangi bir farkı var mı acaba ibooksta gösterilirken? Ben genellikle ibooksta pdf formatında okuyorumda.

Epub sayfa cevirme efekti sozluk vb artilar var.

Ayrica okumakta zorlananlar icin belki bilmeyenler vardir diyerek belirtiyorum: ibooks da gece modu var buna alirsaniz az isikta daha iyi oluyor.

Tamamdır, teşekkürler. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.