Şimdi Ara

ibluever için tam olarak gerekenler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
9.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Programı nokia 6300 ile denedim. Kontörüm yoktu, 0.facebook a girmeye çalıştım. Sorunsuz girdi. Fakat ipod u kitlediğimde disconnected oluyor. Benim ekranı kitlediğimde disconnected olmamam için ne yapmam gerekiyor? Bir de şu var: Mesela ben telefona bağlandım internetini yeri geldiğinde kullanıyorum, program arka planda çalıştığında, (tabii arkada whatsapp, im+, msn vs. app'ler açık olacak) sonuç olarak veri akışı olduğu için kontör yiyecek. Peki ne kadar yiyor ona göre internet paketi almam söz konusu. Hayatımda ilk defa bir uygulama satın alacağım, hadi bakalım hayırlısı. Benim gibi crack deryalarında yüzen bir herife bile kendini satın alıyorsa bu program, varın siz düşünün programı yüklemekle-yüklememek arasında kalmış arkadaşlarım. :)
  • ekranı kilitlediğinde bağlantının kopmaması için sbsettings ve keepawake yüklü olması gerekiyor. cydiadan yükleyebilirsin bunları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafaunal

ekranı kilitlediğinde bağlantının kopmaması için sbsettings ve keepawake yüklü olması gerekiyor. cydiadan yükleyebilirsin bunları.

Çok teşekkür ederim. Hemen kuracağım.
  • Bende n95 8gb var, telefon modem gibi neti kablasuz yapıyor, telefonunda wifi özelliği bulunanlara kolay bı yontem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma
    Bende n95 8gb var, telefon modem gibi neti kablasuz yapıyor, telefonunda wifi özelliği bulunanlara kolay bı yontem

Bu yontemde sarj daha az gider sanirim. Bluetoohtla sarj daha uzun gider wifiye gore
  • quote:

Orijinalden alıntı: NyTLeS

quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma
    Bende n95 8gb var, telefon modem gibi neti kablasuz yapıyor, telefonunda wifi özelliği bulunanlara kolay bı yontem

Bu yontemde sarj daha az gider sanirim. Bluetoohtla sarj daha uzun gider wifiye gore

Şarj benim en büyük sorunum çantamda 3tane şarj aleti bı tane güneş pili ile şarj eden cihazla dolasiyorum
  • Merhaba arkadaslar. Bende motorola moto q bulunmakta ama bir turlu iblyever ile eslestiremedim. Windows mobile 6 isletim sistemi var. Sizce nasil yapabilirim.
  • Görüldüğü kadarıyla Windows işletim sistemli telefonlarla eşleştirme zor oluyor.
  • Kafaya koydum arkadas bunun crack lisini yuklicem video falan da var
    yapicam kararliyim
  • Jailbreak yapmadan AppStore'dan satın alamıyor muyuz bunu AppStore'da bulamadım.
  • Hayır ben de Jailbreak yapmadan önce çok aradım bulamadım. Şuan sadece Cydia ' da var. Yani jailbreak olması lazım.
  • crack lı uygulamayı yüklemeyi hallettim program aktif oldu ama telefona bağlanmıyo
    şifre girerek eşleştirirken takılıyo bağlantı
  • normalde iphone'dan giriyordum fakat versiyonu yükselttiğim için unlock yapmam gerekiyordu bende sattım, şimdi itouch4 var ama telefon yok elimde, 2-3 ay sonra bende yapmayı düşünüyorum. internet hızı nasıl hızlı giriyormu her yerde? birde internet paketleri nekadar fiyatları?
  • türkcell de kampanya var ilk 3 ay 5 lira 100 mb
    hızı bende 0.1 mgbit (3g full çekerken) sayfaları rahat açıyo ama indirme konusunda kötü.
  • Full versiyonunu kullanan arkadaşlara bir tavsiye. SBSettings'te bunun için bir toggle butonu var. İstediğiniz bağlantı bilgilerini girdikten sonra "set default" derseniz eğer sonra SBSettings toggle butonuna basınca otomatikman bağlanıyor. tek tuş ile kısa sürede bağlanabilirsiniz. Bir de satın alacak olanlara bilgi olarak vermek gerekirse cydia'dan satın alım yaparken ipod ve gmail adresiniz birbiriyle eşleştiriliyor (veya facebook hesabınız) böylelikle daha sonra programı sildiğiniz de ya da ios versiyon yükselttiğinizde ibluever'ı tekrar para vermeden kurabilirsiniz.

Benim bir sorum olacak acaba telefonumuzun bluetooth'unu sürekli olarak açık tutarsak pil ömrünü % kaç etkiler? Demek istediğim her an interneti kullanmayacağız fakat bluetooth sürekli açık olursa ipod'tan tek tuşla bağlanırız. diğer türlü önce telefonda bluetooth'u aktif hale getirmek gerekli.
  • Bluetooth aktif ama kullanımda olmadıgı zaman şarjı çok çok az etkiliyor bende.
  • demosunu yükledim bir sorum olacak bununla harita aplikasyonunda yerinizi tespit edebildi mi acaba bende ne yaptıysam bulamadı. Bana gereken bu.
  • Bende de bulmadı zaten o haritayı anlayabilmiş değilim kafasına göre takiliyo bazen wifi bağlantısı yokken bile yerimi buluyor :S
  • Benim şöyle bir yöntemim var cep telefonu ile dizüstüyü internete çıkartıyorum. Bu interneti wireless üzerinden ipod la paylaşıyorum. O zaman sorunsuz yerimi buluyor. Ama bu şekilde bulamadı. Bulsa çok büyük bir derdim hallolmuş olacak. Acaba fikri olan var mı?
  • arkadaşlar merhaba. birkaç gün önce itouch 4 aldım sürümü 4.2.1 bunun için jailbreak çıktımı ayrıca ibluever ı satın alabileceğim bir link verebilirmisiniz saygılarımla.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.