Şimdi Ara

İBB'nin suya yüzde 23'lük zam talebine Cumhur İttifakı dur dedi. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
3.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yenilenen seçimde almıştı ama ilçede üstün diye ampül yeniletmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lazer'in vs mesajlari gordum dun aksam ama cevap atamadim mobilden.

Nefesinizi bosuna tuketiyorsunuz, DH'nin tepe kadrosu koyu AKP'lidir ve bu genelde forum eskileri tarafindan da bilinen bir durumdur.

Ama forumda 'eski' birakmadiklari icin, bunlari hatirlayan bilen adam da kalmadi.

Ulke Gundemi'nin moderasyon ekibi, aralarinda cok da tanidigimiz AKP'li uyelerin da oldugu gruplarda "bugun kimi sutlasak" geyigi yapan bir guruhtu zamaninda.

Yanlislikla bir muhalif uyeyi gruba ekleyince, grup da desifre oldu, akplilerin siparisle uye cizdikleri sizinca, grup da, desifre eden uye de uctu.

Simdi siz boyle bir siteye gelip "neden bu adamin habire banini acip kapatiyorsunuz" diyorsunuz. Adamlar AKP'den reklam almis ya secimlerden once, daha ne sorguluyorsunuz ?

Komik olmayin gencler.

Gulun gecin boyle tiplere, birakin konu spamlasinlar. Trollugunuzu yapin devam edin soldan. Gereksiz yere kendinizi banlatmayin.

• İspirli Bey bu aralar sizler de yoğun mesaidesiniz gördüğüm kadarıyla. Umarım bu fazla mesaileriniz için iyi miktar para ödüyorlardır. Kolay gelsin efenim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Doğalgaz elektrik zamanlarına neden dur demediniz diye sormazlar mı adama

• balon patladı

• Lan ak yalakalar bugün gelen zamlara neden dur diyen yok haaa ak.yalakalar

• quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

balon patladı

Peki bugün ne oldu?

• quote:

balon patladı

Bu gece patlıyo katıl partiye

İBB'nin suya yüzde 23'lük zam talebine Cumhur İttifakı dur dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 1 Temmuz 2021; 1:11:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: REV0

lazer'in vs mesajlari gordum dun aksam ama cevap atamadim mobilden.

Nefesinizi bosuna tuketiyorsunuz, DH'nin tepe kadrosu koyu AKP'lidir ve bu genelde forum eskileri tarafindan da bilinen bir durumdur.

Ama forumda 'eski' birakmadiklari icin, bunlari hatirlayan bilen adam da kalmadi.

Ulke Gundemi'nin moderasyon ekibi, aralarinda cok da tanidigimiz AKP'li uyelerin da oldugu gruplarda "bugun kimi sutlasak" geyigi yapan bir guruhtu zamaninda.

Yanlislikla bir muhalif uyeyi gruba ekleyince, grup da desifre oldu, akplilerin siparisle uye cizdikleri sizinca, grup da, desifre eden uye de uctu.

Simdi siz boyle bir siteye gelip "neden bu adamin habire banini acip kapatiyorsunuz" diyorsunuz. Adamlar AKP'den reklam almis ya secimlerden once, daha ne sorguluyorsunuz ?

Komik olmayin gencler.

Gulun gecin boyle tiplere, birakin konu spamlasinlar. Trollugunuzu yapin devam edin soldan. Gereksiz yere kendinizi banlatmayin.

Doğru.

Seçim öncesi yıllardır kullanılmayan üyelikler birden bire foruma gelir seçim bitene kadar burada kalırlar. Bir sürü yeni hesap türer bütün gün siyaset yapar nedense! hiç banlanmazlar.

Seçim zamanı eski üyelerden trol olduğu bilinenler foruma geliverir bunlarda seçimden sonra yokolurlar.

Benim 10 senelik hesabımı sebepsiz banladılar forumda. Burayı ciddiye almamak lazım. Forumun sahibi koronavirüs konusunda takılıyor hükümeti eleştirebilmiş mi? Reklam bile alıyor siyasi partilerden.

• Cumhur ittifakı elektrik ve doğalgaza "DUR" diyemedi İBB'nin suya yüzde 23'lük zam talebine Cumhur İttifakı dur dedi. 

• Ne oldu yaw Cehape yine mi zam yapmış ?

Vallahi ayıp artık ! Kınıyorum , çok şiddetli olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 1 Temmuz 2021; 9:12:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt

balon patlayalı çok oldu

• quote:

Bu mesaj silindi.

Elektriğe imamoğlunun zam ya da indirim yapabileceğini düşünüyor

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • EleSuDökenSuat kullanıcısına yanıt

okuduğunu anlayamayanlardan biri daha

ben söz verip tutmayan balon ekremden bahsettim, hükümet zam yapmayacağım diye bir söz vermiyor

• sevgili modlar,

30 gün ceza olan bu tescilli trollün cezası neden kaldırılmıştır bir bakar mısınız?

@exerion @serkanertekin

• ldr1907 kullanıcısına yanıt
    İyide o su bile elektrik motorları ile basılıyor sisteme, son üç yılda elektriğe gelen zam %122 yapılmış, suya %22 az bile valla.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Adama bak ya kendilerinden olmayanlara illa laf etmek ıcın neler buluyor neler

Neymiş söz vermiş vermemişmiş

Len akıllı bıdık su indirimi yapıldı zaten ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.