Şimdi Ara

İBB 'Atatürk' düşmanlığını affetmedi! Misvak çizerinin işine Son Verdi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
40.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
212 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kısmen, kovmak çözüm olsa da kendi taraftarlarına bu kuralcılığı sağlayacaklar mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kovanın ellerine sağlık, tabi ceza soruşturması da yapılması lazım. Yaşayan Cumhurbaşkanını eleştirken bile dikkatli olunan bir ortamda vefat etmiş ülkenin kurucu Cumhurbaşkanına hakaret yaptırımsız kalmamalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Yav sevgili kaptan yanına kalmayı geçtim, sadece bu nedenle ödüllendirilen adamlar bunlar.
    Gerçi az önce yazdım, ben karikatürlere karşı değilim herkes eteğindeki taşları döksün.
    Asıl problem sadece bu saçma sapan hakaretler eden bu adamların bizim vergilerimizden, belediyelerce desteklenmesiydi.

Alıntıları Göster
    Doğru diyorsun. Devir bunların devriydi ama artık kapanmaya başladı ve görüyoruz verdikleri tepkiyi.

Elbet rte ve akp de gidecek o zaman bu ayrıcalıkları elden gidince kim bilir neler yapacaklar?

• İki göstermelik harekete tav olanlara da hastayıp. Öf büyük hareket yapmış başkan. Karikatüristin birini işten kovmuş. Atatürk sevgisine bak be. Adamın baş danışmanı Canan. Onu ne yapacağız?
  • Adam micvaktan kovulmuş malesef, İBB'den değil....
    Başlık içerik hatalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdem88

Bu mesaj silindi.
    Rahatsızlık,dengesizlik falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13est

Adam micvaktan kovulmuş malesef, İBB'den değil....
    Başlık içerik hatalı
    kaynak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atatürke hakaret ediyor ve sadece işinden mi oluyor ?
    Bu şerefsizin içeri tıkılıp anahtarını da denize atmak gerekiyor. Yemek de vermiceksin.
    Ne günlere kaldık çok üzücü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırrı Sakık hakkında ne düşünüyorsunuz çok merak ediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=l16OJ8pfe-A&feature=youtu.be

• VirgilSollozzo kullanıcısına yanıt
    yargı imamoğlunun elinde mi bi acayip sorular soruyorsunuz. gündemden olaylardan bi habersiniz.

• Atatürk düşmanlığı da kansızlar arasında moda oldu son zamanda.
  • Muhtemelen çıkar çatışmasından dolayı dergiden kovulmuştur, ismi geçen dergi hükümete yakın bir cepheden fonlanıyordur muhtemelen,yoksa ne belediyeden kovulabilirdi ne de başka bir şey.
  • Tüh yazziklar olsun

• Abi bana kalirsa ulke kurucularina hakaret edenlerin hepsi ya vatan hainidir ya ajandir. Beter olsun. Bu gunumuz ulke liderine laf edenler icinde gecerli gecmis ulke liderlerimize laf edenler icin de.

• Sadece Atatürk'e değil her türlü dini inanca düşünceye hakaret eden herkes gerekli karşılığı bulmalı.Neticede Kur'an bile geçiyor en'am 108 de.
    Böyle zirzoplar kamuda çalışmamalı.
  • Darısı diğer Atatürk düşmanı teröristlerin başına

• WILDBOYS kullanıcısına yanıt
    kaynak haberin kendisi dostum.
    Başlığı atan arkadaş yanlış anlamış haberi de okuyan yok herkes ibb den kovulduğunu sanıyor ama adam misvaktan kovulmuş.
  • 13est kullanıcısına yanıt
    Bunu ihbar kabul edip ,görev yerini ,meydanlardaki bilimum sanat eserlerini temizlemek olarak değiştirsinler

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.