Şimdi Ara

İBB 'Atatürk' düşmanlığını affetmedi! Misvak çizerinin işine Son Verdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
40.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
212 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Misvak, İBB'de 19 yıldır çalışan "Miralay" isimli çizerin işine son verildiğini açıkladı.

Misvak, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde 19 yıldır çalışan "Miralay" isimli çizerin kovulduğunu duyurdu.

Misvak'ın açıklamasıyla İBB'de çalıştırıldığı ortaya çıkan Miralay, daha önce Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü "eşek" olarak betimlemesiyle tepki çekmişti.

İBB 'Atatürk' düşmanlığını affetmedi! Misvak çizerinin işine Son Verdi

KAYNAK

• Keşke ülkedende kovulasydı.Darısı diğer ATATÜRK düşmanlarının başına..
  • Affetmemenin sonucu başıboş havlamaya müsait bırakmaktan ziyade yargılanma olması gerekiyor-du yalnız diğer hainlerle beraber. 2 yıla mahkemeler hiç olmadığı kadar dolup taşacaktır umuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roby -- 4 Ekim 2019; 21:50:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darısı diğerlerinin başına.
  • Mağdur oldum der bir de.
  • Bunlar İstanbul'dan temizlenince ortaya ne pislikler çıktı birde ülkeden temizlenseler düşünün neler çıkar.
  • İyi olmuş. Darısı diğer vatan hainlerinin başına gelir umarım.
  • kaç yerden maaş alıyor olabilir? Birde demişki ilmimden değil fikrimden dolayı fikiri de dğşğnğyor olabildiğinden falan değil gelir kapısı

Devletin yöneticileri makam sahipleri bulundukları makamın kurucusuna söven insanalrı neden istihtam eder
  • Tayyip’in kedili karikaturunu cizen Musa Kart yillarca hapis yatti, hakkinda bir suru dava acildi, yargilandi ve hala da yargilaniyor galiba. Cumhuriyet’i kuran kisiye hakaret etmenin bedeli sadece isten kovulmak mi?

• Yetersiz hamle böyle TÜRK CUMHURİYET düşmanı vatan hainleri sınır dışı edilmeli.

• Şu karikatür denen kusmuğu kim yaptıysa değil işinden kovmak direkt tutuklanıp hapse atılması lazım. Aynı karikatürü Tayyip için yap bakalım anında içeri alırlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tam sevineyim diyordum, kurucusuna küfrettiği ülkeden 19 yıl kan emdiğini okudum.

Üstelik dışarıda 19 yaşında binlerce genç işsizken.

• Resimler gözükmüyor,balgamım ağzımda bekliyorum

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.