Şimdi Ara

i9505 aşırı ısınma problemi (YARDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar batarya takiliyken acilmiyor, sarja takinca ancak aciliyor ama 5-10 saniye icinde asiri isiniyor, derece ile olctugumde 75 dereceyi gordu .Cozumu var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pil bozulmuş olabilir, başka bir pille deneyin. Sorun pilde değilse servise göstermekte fayda var.
  • baska pil ile denedim, ayni sekilde sorun devam ediyordu.Tamirciye goturdum anakart degisecek dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einlied -- 4 Ocak 2015; 19:26:17 >
  • İstanbul'daysanız tamirdunyası.net'e bir sorun derim. Ucuza bir şekilde tamir edebiliyorsa yaptırırsınız. Onlar da illa anakart değişecek diyorlarsa yeni telefon alma vakti gelmiş demektir.
  • kemalboran kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam, K.marastayim, bataryanin giris tarafindan basliyor isinmasi.

• Kargoyla yukarıda ismini yazdığım servise gönderebilirsiniz. Bir çözümü varsa hallederler. Ücret fazla gelirse zaten iade edilmesini isteyebilirsiniz. Arıza tespit ücreti almıyorlar.
  • kemalboran kullanıcısına yanıt
    cok sagolun hocam .

• Anakartta sorun olabilir çünki çok fazla ısı yayması kısa devre gibi bişey yapıp oraya ısı verir. 9505 S600 olan modeldi yanlış hatırlamıyosam.Aliexpressten anakart alsanız nasıl olur ki ?
  • Ahmtcnars A kullanıcısına yanıt
    Son çare olarak aliexpres gorunuyor :)oncelikle arkadasin dedigi servise yollayayim bi :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.