Şimdi Ara

İ7 3770k Asus Z77-v 16gb ram asus ses kartı sıvı soğutma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sistemi güncellediğim için satıyorum herşeyi tam soğutucuyu bilerek sökmedim alan macunla falan uğraşmasın direk taksın kullansın diye sıvı soğutucu tek fanlı fakat ben coller master'ın ekstra daha güçlü bi fanını daha aldım radyatörün önüne arkasına taktım çift fanlı ram 4x4 16 gb gskill in soğutuculu anakartın arka aynası mevcut anakartta cpu boost var onunla kullanıldı ses kartı asus dandik kullaklıklardan bile güzel ses vermektedir ankara içi elden teslim şehir dışına önce para sonra kargo şeklinde teslimat var
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 2600 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RicocheTR -- 22 Haziran 2022; 22:58:22 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• oo bedava sistem ben talibim İ7 3770k Asus Z77-v 16gb ram asus ses kartı sıvı soğutma 

• Fiyat benim göremiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fiyat nedir acaba

• 2600 tl fiyati

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• burada yine ana yemek ucuz, mezeler pahalı. 10.nesil i3 işlemcili stok fanlı giriş seviye sistem bu sisteme tasma takıp yanında gezdirir. yanlış anlamayın ama kimse 3.nesil i7'ye 2600 lira ödemez sıvı soğutucu 16gb ram falan kurtarmaz. upgrade şansı yok bir de artık yeni nesil i3'lerin hepsi 7.nesile kadar olan i7'leri geçiyor. anlamı kalmadı maalesef. ya bir de 2012'de piyasaya çıkmış 10 yıllık bir işlemci bu, biraz satıcıların malım kıymetli kafasından çıkması lazım. dün de 4790 gördüm 1700 liraya. Tamam aldım hadi, upgrade yapamıyorsun 1 sene sonra ben de komple satmak zorundayım,değiştirip yükseltebileceğim parçası yok.sırf külfet.

2600 lira bütçeyle açıkçası gider ryzen 1600 ya da i3 10100f falan toplarım varsın olsun 8gb ram olsun, stok fan olsun, en azından 3-5 ay sonra upgrade şansım var. mesajım kişisel değil lütfen yanlış anlamayın artık gördüğüm çoğu 3. 4. nesil ilanlar böyle uçuk fiyat istiyor. hepsini genellemeyle yazdım.

size tavsiyem parça parça satın, daha iyi fiyata bile satabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The VIII -- 12 Temmuz 2022; 10:57:38 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.