Şimdi Ara

Kapanmistir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
43
Favori
18.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Mersin İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Sıfır
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön sipariş verildi, kargo bekleniyor.
  • İşlemci sorunsuz elime ulaştı güvenilir ve yardımsever arkadaş.
  • ürün elime ulaştı. bütün testlerden (5.1 e kadar denedim )sorunsuz olarak çalışıyor. alıcaklara tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdaskaya -- 7 Ekim 2020; 18:49:23 >
  • merhaba ürün varmı elinizde
  • Ön sipariş verilmiştir.
  • Aslında ryzene geçicektim ama bu fiyatla kafam karıştı. Beni sorgulatan tek şey anakart masrafım ne olacak.mininumum anakart masrafım acaba ne olur bilginiz varmıdır acaba ?
  • bir adette ben sipariş verdim.
  • Bir sipariş de benden
  • 1 adet aldım. 5.0 ghz taş gibi çalışıyor. Güvenerek alabilirsiniz hemşehrimden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ryzen getirme durumunuz varmıdır ?
  • coolhearts kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır adamlar alıp sahibinden de satıyor 3200-3300den.

• Geneli benden alinma

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Meyeze M kullanıcısına yanıt
    Bir tanesine sordum. Hocam çinden getirtiyorum, özel bir kanal ondan çok uygun falan dedi sıkıştırdım. Pilot kuzeni varmış. O getirtiyormuş. Bunlar varya İzmir depreminde yardım mallarını alıp satanlarla aynı karakter.

• Pilotta guzel hikaye

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: kill3rvib3

Bir tanesine sordum. Hocam çinden getirtiyorum, özel bir kanal ondan çok uygun falan dedi sıkıştırdım. Pilot kuzeni varmış. O getirtiyormuş. Bunlar varya İzmir depreminde yardım mallarını alıp satanlarla aynı karakter.
    Kankam amaç ne ? Adamın ilanını niye gereksiz ve sonuca varmayacak yazılar yazıyorsun. Ne bu çekememezlik. ? Sende bir bağlantı kur sende getir sat. Bunu hepimiz yaparız bi nevi insanlara maddi olarak katkı sağlıyor bunun neresi kötü ?
  • Birader sanane nerden getirtiyorsa getirtiyor , adamın o kadar satışı olmuş bir sürü referansı var.Sen sonuca baksana.Piyasa değerinden çok düşük fiyatlar hizmet sunmaya çalışıyor adam.Neden baltalamaya çalışıyorsun.
    Almıyorsanda bakarsın dalgana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EmreDFace kullanıcısına yanıt
    Sen yazılanı nerenle okuyorsun ? Bu forumda Kemal'den bu konuda işlemci alan ilk adamlardanım, neyin kafası bu ? Fırsatçılar Kemal'den aldıkları işlemcileri sahibinden'de satıyorlar diyorum sen bana sallıyorsun. He o satanlardan biri de sensen o lafı da üstüne alabilirsin.
  • coolhearts kullanıcısına yanıt
    Hocam sen de yanlış anlamışsın. Ben Kemal'den alıp satanlar için dedim. Sahibinden'de gir çin kutulu ilanlara yaz hepsi 10 gün sonra gelecek diyor. Kemal'den 2650, 2750'den alıp 3200'e okutuyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.