Şimdi Ara

I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
20
Favori
23.365
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erdempal

arkadaşım hemen bir üstteki mesajımı okumanı ve oradaki xda'daki linki incelemeni tavsiye ederim. resimli yetmiyor youtube videolu tarif var. ben oradan yaptım.

Hocam merhaba,
    Xda deki linki zaten açıp okumuştum ancak yükseltme yapmak için orada belirtilen diğer programı kullanıp kullanmamam gerektiğini bilmiyorum. Sadece telefonda zeroner klasörünü oluşturup .hex uzantılı dosyayı içine attım ancak yapamadım, o nedenle buraya yazmayı uygun gördüm. Dediğin gibi youtube dan bakmak lazım doğru şekilde yapmak için. Vaktini ayırdığın için teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.

Bir heves aldığım 2-3 gun kullandığım bilekligi satıyorum 30 tlye. Almak isteyen pm atsin lutfen

• Bilekligi ilk aldiğimda whatsapp, swarm, arama vs her bildirim geliyordu ve iphone uygulamasinda istediğimi açıp kapatabileceğim bi ayar göremedim. Bilekligi guncelledim, telefonu da ios 10 beta yaptim ancak hiçbir whatsapp bildirimi gelmiyor, sms ve arama bildirimleri guzel calisiyor. Şu an iwownfit kullaniyorum ancak zeronerde de durum ayni. Onereceginiz bi ios uygulamasi var mi?

• Kilumi K kullanıcısına yanıt
    ios ta hiç memnun kalmadım. sürekli eşleşme kopuyor. bağlı gözüküyor fakat bildirimler gelmiyor.
  • GokhanTR kullanıcısına yanıt
    Açıkcası ilk başta benim de öyleydi, ama yukarda dediğim güncellemeleri yapınca, programa giriş yapmasam da arama, mesaj vs bildirimleri geliyor. Yani programin arka planda acik olmasina gerek yok. Ama bu sefer de whatsapp bildirimlerini alamiyorum :)

• Kilumi K kullanıcısına yanıt
    bileklik versiyonunuz nedir? ben ios 9 da 2.0.0.1 saati versiyonuyla kullanıyorum. zeroner health uygulamasında eşledikten birka saate bağlantı aktif fakat bildirimler gelmiyor. sizin saat versiyonunuz nedir? ve nasıl güncellediniz.

ios10 beta da muhtemelen çalışmaz çünkü ios9 da da bende aynı sorunları yaşamıştım ilk çıkınca. telefonda ki uygulamayla alakalı güncellerler düzelir
  • GokhanTR kullanıcısına yanıt
    Youtube videolarindan bakarak android uzerinden guncellemistim, sürüm 2.0.1.8. Güncelleme bekleyelim o zaman :)

• 40 TL den satıyorum bilekliği ilgilenen bakabilir;

http://forum.donanimhaber.com/m_118881707//tm.htm#118881707
  • Ekranda bluetooth işaretinin yanındaki sayısı değişen çizgilerin anlamı ne çözen var mı?

• tafita95 T kullanıcısına yanıt
    Haftanın günleri. Pazar günü de gülen yüz oluyor.
  • Merhabalar arkadaşlar smart bracelet i5 plus markasi var elimde bir türlü tele baglayamadim kitapçıkdakileri harfiyen uygulamama rağmen bluetooth işareti çıkmıyor ve bağlantı kurulamuyor lütfen yardım edin

• Arkadaşlar şu whatsapp mesajlarının ilkinde bildirim gelmiyor ikinci mesajda bildirim geliyor çözüm bulabilen var mı saat için
  • placebo007 P kullanıcısına yanıt
    telefonunda bluetooth 4.0 olduğuna emin misin?
  • Arkadaslar bileklik bugun elime gexti hemen guncelleme yaptim ancak bileklik kendi kendine isik yanip titreme yapiyor ve duruyor. Acilmiyor. İlk geldiginde calisiyordu. Simdi hic aciomiyor ve 20 saniyeye bir isigi yakip titriyor. Ne yapmam lazim. Scan yapinca bilekligi tanimiyor bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa938

Neyse sorun çözüldü saat açıldı ( yarım yamalak boot Etti) direk dfu moda alıp firmware attım şuanlık hiç bir sorun yok saat sağlıklı bir şekilde çalışıyor 👍

Ayni sorun bendede var nasil duzellttin anlatabilirmisin? Saati kullanamiyorum.

• Arkadaslar yokmu yardimci olacak biri ? Saat elimizde patladi resmen. Cok merak ederek aldim ama saat dakika da bir titriyor ve ayni anda 1 saniyelik bildirim isigi yaniyor ve kapaniyor. Ekranda goruntu falan yok. Herseyi harfiyen iyguladim. Yukleme yi de 100 e kadar yapti. Ama saat suan hic aciomiyor. Bunun bir caresi yok mu? Yukarda yazan arkadas duzeldi demis nasil duzeldi acaba?

• ARKADAÇLAR BRİCK DURUMUNUN ÇÖZÜMÜNÜ BULDUM ve 2 DEFA DENEDİM ÇÖZÜMÜ BU LİNKDEN YENİ KONU AÇTIM BAKABİLİRSİNİZ. SAÇMA GELECEK AMA ÇALIŞIYOR :D

https://forum.donanimhaber.com/m_119302397//tm.htm#119302397
  • cihaz güzel özellikleri iyi ancak yazılım konusu sıkıntılı, cihazı zor bela güncelledim ios da hala problem yapıyordu bende asus zenfone kullanan bir tanıdığa verdim ilginçtir o sorunsuz kullanıyor. fiyatına göre şık bir alet aksesuar olarak bile kullanılabilir
  • dayanamadım denize girdim iki kulaç sonra kapandı çıkarttığımda ekrana bastırınca kenarlarından tuzlu su çıkıyordu. Geçmiş olsun. bari 2 dk dayansaydı.
  • bende aynısından kullanıyorum, iphone ile eşleşme oluyor sıkıntı yok. Uygulamayı sürekli arka planda açık bırakınca hiç kopma olmuyor 1 haftadır bu şekilde kullanıyorum bildirim geldiğinde de anında düşüyor. benim cihaz sürümü v:1.1.1.0 yazıyor. ios da güncelleme çıkmıyor cihaz için sanırım android üzerinden yapılıyor bu güncelleme. Peki bilgisayar üzerinden yada ios üzerinden güncelleme yapmanın bir yolu var mı acaba.

Şarjından çok memnun kaldım ben ortalama rahat 6 - 7 gün gidiyor. uyku ölçümü güzelmiş :) adım sayma özelliği de kararlı geldi bana kendi programı ile apple health uygulaması ile karşılaştırdığımda kararlı çok yakın değerler gösteriyor. Titreşim özelliği gayet iyi çalışıyor, telefonun sesini duymadığım zamanlarda çok işe yarıyor.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.