Şimdi Ara

I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
20
Favori
23.365
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: StereoLove

Elimde bir adet i5 plus var 1 ay kullandım almak istryen varsa konuşalım aynı fiyattan vereceğim tertemiz siyah renk

PM attım hocam bakarsanız sevinirim ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • attım pm dostum..
  • Zeroner Türkçe uygulaması çıkmış google play store'da mevcut.
    Eski uygulama mağazadan kalkmış sanırım güncelleme yapmıyor. Markete girip zeroner diye arattığınızda uygulama gelecek karşınıza. Bir fark yok gibi görünüyor fakat eski uygulama ile veri yolu farklı. Uygulama dili telefon dilinizle aynı olarak yükleniyor.
    Zaten anlaması zor bir uygulama değil fakat Türkçe olması ve güncel olması daha iyi tabi. Dil dışına bir yenilik yok şuan için gördüğüm kadarıyla.
  • Uygulama dili IOS ta da Türkçe oldu ve ios 9 ile tüm fonksiyonları sorunsuz çalışıyor. Yurtdışı forumlarda custom yazılımda yapmışlar içeriği ve görüntüleri değiştiriyor saat oldukça tutuldu yurtdışında. f/p olarak oldukça iyi 3 ay oldu ben alalı ve sorunsuz kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

Uygulama dili IOS ta da Türkçe oldu ve ios 9 ile tüm fonksiyonları sorunsuz çalışıyor. Yurtdışı forumlarda custom yazılımda yapmışlar içeriği ve görüntüleri değiştiriyor saat oldukça tutuldu yurtdışında. f/p olarak oldukça iyi 3 ay oldu ben alalı ve sorunsuz kullanıyorum.

Hocam custom yazılıma nereden ulaşırız?

Android ile kullanımda harita modu bulunmuyor keşke oda olsa çok işime yarayacaktı.
    Bir de hala uyku takibinden şikayetçiyim. Saati uyku moduna alıyorum sabah uyanıyorum 1 saat uyku falan yazıyor bıraktım takip etmeyi

Fakat gerçekten bildirim konusunda müthiş bir saat. Android'de sadece whatsapp skype sms ve facebook bildirimleri geliyor diğer bildirimleri almanın bir yolu yok sanırım. Ben bir kaç sık kullandığım uygulamayıda takip etmek istiyordum ama öyle bir şey göremedim henüz.
    Siz söyleyince Xda foruma baktım şimdi biraz araştırayım.

• hocam aşağıdaki linkte var

saatin konumunu yatay ve dikey olarakta değiştirebiliyorsunuz.

http://forum.xda-developers.com/general/accessories/i5-plus-smart-watch-wristband-unboxing-t3137338/page41

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dronebey -- 13 Kasım 2015; 15:47:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

hocam aşağıdaki linkte var

saatin konumunu yatay ve dikey olarakta değiştirebiliyorsunuz.

http://forum.xda-developers.com/general/accessories/i5-plus-smart-watch-wristband-unboxing-t3137338/page41

Bizdeki son sürüm 1.0.7 fakat ios için 2 sürümleri çıkmış.
    Sanırım ios ve android için apayrı çalışıyorlar. Muhtemelen ben saati 2'ye güncellersem bu sefer bizim telefon uygulaması saati görmemeye başlayacak.

Orada okuduğuma göre 2 farklı model var bu i5 plus için. Birisi son sürüm 2 alırken birisi çok geriden geliyormuş. İç aksamlarda da farklılıklar olduğu üründe kullanılan elektronik sistemlerin farklı olduğu yazılmıştı sanırım. Birine kötü model birine iyi model diyorlardı hatta

• iOS9 telefonumda dün custom yazılım yükledim dikey modda saati gösteriyor kullanım hoş olmuş. Ama zeroner uygulamasında aygıt alarmı başlığı altındaki yerlere giriş yapamıyorum. Basılıyor ama içine girmiyor bastığım yerin, örneğin uzun oturma uyarısı. Veya uygulama üzerinden alarm ayarlanmıyor. Sizler hangi yazılımı kullanıyorsunuz uygulamayla sorunsuz? Yardımcı olursanız sevinirim :)

• Elimde fazladan bir tane i5+ var izmirdeyim. Almak istryen olursa yazabilir.. Aldığım fiyata vericem beklememiş olursunuz 1 aylık .

• Merhabalar, ben şu an ios 8 ile tamamen sorunsuz kullanıyorum. Uygulamanın türkçeleşmesi ile birlikte ios 9 bağlantı sorunları da giderilmiş anladığım kadarıyla. Yakın zamanda ios 9'a güncelleyebilirim bende. Uygulama içinden baktığımda bilekliğin versiyonunu 1.1.0.4 olarak görüyorum ve en güncel yazılım diyor.

• AnonimAdam A kullanıcısına yanıt
    indirdim yeni uygulamayı ama buda ingilizce çıktı
  • AppStore üzerindeki son uygulama (Zeroner) Türkçe'yi destekliyor ve ben uygulamayı artık türkçe olarak kullanıyorum. Belki sizin telefon diliniz İngilizce'dir. Kontrol etmenizde fayda var

• 3. Denemede nihayet benimki de geldi

• Saati güncellemek istiyorum hata veriyor yardım eder misiniz
     I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi

• Alttaki uyarıda yazan dosyayı oluşturup yeniden deneyebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: kirilmazkalkan

Alttaki uyarıda yazan dosyayı oluşturup yeniden deneyebilir misiniz?

Hocam klasör var ama içi boş

• Klasörü silip, Zeroner Uygulaması içinden yeniden güncellemeyi deneyin lütfen. Bakalım yeniden oluşturacak mı klasörü. Oluşturduktan sonra yine aynı hatayı veriyorsa klasöre izin verilmesini istiyor olabilir. Yetkiyle ilgili bir sıkıntı gibi duruyor.

• Böyle bir sıkıntı var. İlk aldığımızda sorunsuz kullandık, bir hafta sonra eşleşmedi ve bildirim alamadık.
    https://m.youtube.com/watch?v=GEbLnXKWY0Y
    Android ve iosta denedim güncelleme eşleme vs yemedi acaba pc ye takıp varmı bi yolu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GokhanTR kullanıcısına yanıt
    bu hata eski chipsetli olanlarda oluyor. android bir telefon ile güncellemeniz gerekiyor. aşağıdaki konuda gerekli dosyaları bulabilirsiniz.

http://forum.xda-developers.com/general/accessories/i5-plus-smart-watch-wristband-unboxing-t3137338/page56
  • Teşekkürler. Android bulup deneyeyim bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.