Şimdi Ara

I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
20
Favori
23.365
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selam,
    Kayıt yaparken ya 3g ya da wireless biri hata veriyordu. Birinde olmadıysa öbür yçntemle internete bağlanıp öyle denersen çözülecektir. Bildirimler ile ilgili olarak ben genlde aygıtı unut deyip tekrar eşleme yapıyordurm. "dum" diyorum çünkü ios9 la cihaz yalan oldu.
  • everbuy dan indirim + puan vb derken paypal üzerinden 40tl (13,9usd) ye şu anda satın almış bulunmaktayım. konuyu açarak bizi bilgilendiren arkadaş a teşekkürler
  • Hocam gelen mesaj okunabiliyor mu siz okunabiliyor yapmissiniz farklı bir konuda arkadaş okunmuyor yazmış kafam karıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tr-enigma -- 11 Ekim 2015; 22:38:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Confusion

everbuy dan indirim + puan vb derken paypal üzerinden 40tl (13,9usd) ye şu anda satın almış bulunmaktayım. konuyu açarak bizi bilgilendiren arkadaş a teşekkürler

hocam hangi kampanyalardan faydalandınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr-enigma

Hocam gelen mesaj okunabiliyor mu siz okunabiliyor yapmissiniz farklı bir konuda arkadaş okunmuyor yazmış kafam karıştı

Okunuyor ios

Androidde okuyodur sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StereoLove -- 12 Ekim 2015; 8:01:13 >
  • Arkadaşlar ios 9 için telefonun iphone ile bağlantı sorunu çözüldü mü?. Zeroner uygulamasına baktığımda 9 ekim'de güncellendiğini görüyorum da.
  • Güncelleme yapıyordum android üzerinden, yarıda kaldı ve titremeye başladı kesintisiz. Yardım lütfen

• Saati kullanmayı bir türlü başaramadım.
    Şimdi de hiç açılmıyor cihaz kaldı öyle kendi kendine kapandı şarjı da vardı daha bitmiş olamaz.
    Önce uygulamayı indirdim eşleştirdim yok eşleşmeyi kaldırdım denedim yine yok alarm çalıyor ama bildirim gelmiyor. Az önce kendi kendine kapandı ve şuan açılmıyor. Şarjı bitmiş olamaz.
  • Cihaz çalışıyor fakat bildirimleri alamıyorum. Erişebilirlik bölümünden izinleri de verdim ama sms whatsapp bildirimleri gelmiyor sadece aramada titriyor ve ekranda gösteriyor.
    Bu arada mi band ile titreşimi kıyaslandığında çok az titriyor i5 plus. mi band resmen yeri göğü inletiyordu.

Ayrıca firmware upgrade bölümünde fail yazıyor sürekli. Güncelleme yapamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnonimAdam -- 26 Ekim 2015; 23:06:45 >
  • Telefonunuz nedir acaba? Eğer iPhone ise ios 9'da bağlantı sorunları olduğu söyleniyor

• Arkadaşlar,

IPhone IOS 9 için problemin çözümü şu şekilde.

Herhangi bir android yüklü telefona Google Play den Zeroner yükleyip bu telefonla eşleştiriyorsunuz. Daha sonra ayarlardan Firmware Update yapıyorsunuz.
    Bu telefondan bağlantıyı koparıp IPhone üzerinde Zeroner in en son güncellemesi ile bağlantı kurabilirisiniz.

Bendeki Firmware versiyonu : V:1.0.0.24

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desvelado -- 27 Ekim 2015; 12:11:43 >
  • Desvelado arkadaşım çok teşekkürler. Konunun başından beri sürekli desteklerin sayesinde bir Çoğumuzun sorununa çözüm oldun. Benim i5 plus'ım da yaklaşık 1 saat kadar önce geldi. Başta bayağı bir Bağlantı kuramadım vs (ios 8) ama şimdi donanimhaber uyarıları da dahil tüm uyarılar geliyor. Az önce yazdığın gibi ios için sorun yaşayan arkadaşlar deneme yapabilirlerse bende ios 9'a yükseltmeyi düşünebilirim telefonu. Yeniden zaman ayırıp bizleri bilgilendirdiğin için teşekkür ederim

• Bu arada benim firmware version'um 1.1.0.4 olarak görünüyor ve Türkçe karakterlerin tamamını görebiliyorum sorunsuz şekilde

• Sorunları çözdüm 2 haftadır sorunsuz kullanıyorum cihazı. Yalnız baya burnumdan getirdi.
    Firmware update etmeyi başaramadığım için bir türlü kullanamamıştım. Android cihazımda firmware update bölümünde sürekli Fail hatası alıyordum bir gün şans eseri denerken bir anda update yaptı ve cihaz kendine geldi.
    Türkçe karakterlerde herhangi bir problem yok. Mesaj okuyup aramaları görebiliyorum zaten asıl işime yarayacak kısımları bunlardı.
    Alarm konusunda evet hala titreşim yetersiz geliyor fakat beni uyandırıyor uykum hafif olduğu için. Sadece derin/hafif uyku alarmı ne yazık ki yok. Ve de alarm bir süre çalıp susuyor. Mi band uyandırma konusunda çok hassas. Sen uyanana kadar çalıyor sen uyanıp saati susturup tekrar yattığında da tekrar titremeye başlıyor.

Fakat sanıyorum bu fiyatta ekranlı ve kısıtlı özelliklerde bu cihaz en mantıklı tercih olur. Update yapabildiğiniz sürece cihazda sorun yok. Zeroner'in biraz gelişmesi gerekiyor. Bir de uyku takibini başarılı bir şekilde yapamıyor ne yazık ki.

Şarjı yazmayı unutmuşum. Cihaz 4 gün önce %100'dü. Aktif kullanıyorum devamlı bluetooth açık ve şuan %83'te.

Telefon: LG D855 G3
    Android sürümü: 4.4.2
    Saat Firmware sürümü: 1.1.0.7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnonimAdam -- 4 Kasım 2015; 10:48:59 >

• arkadaşlar elimde 1 adet mavi renk sıfır kullanılmamış saat vardır. ihtiyacı olan varsa pm den bana ulaşabilir.
  • Yeniden hayırlı olsun. Bu fiyata bu özelliklerde alınabilecek en uygun ve mantıklı cihaz bence de budur. Benim uykum biraz ağır olduğu için sadece hafta için uyaracak şekilde (ctesi ve pazar hariç - bunu bile ayarlayabiliyorsun) 10'ar dakika ara ile 3 alarm kurdum ve cidden işe yarıyor. En azından bende ;) dün bilekliğin şarjı tamamen bitince (tam 7 gün dayandı) ilk şarjımı yaptım. Açıldıktan sonra cihazla uzun süre uğraşmak zorunda kaldım. Bi türlü kendine gelemedi (bağlantı kurmada sorun, bildirimlerin gelmemesi vs) neyse Yarım saat 1 saat sonra kurcalaya kurcalaya ayarları değiştirip kapatıp açıp kendine getirdim. Ama artık şarjın tamamen bitmesini beklemeyi düşünmüyorum 5 günde bir yarım saat şarj etsem yeter. iPhone'da tüm Özellikleri kusursuz çalışıyor (fotoğraf çekme, Bluetooth mesafesinde cihazı göremezseniz (koltuğun arasına veya altına kaçtığında telefondan ses gelmesi vs)) firmanın sitesini yakından takip ediyorum yeni cihazları var. Satılmaya başlandığında değerlendirebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnonimAdam

Sorunları çözdüm 2 haftadır sorunsuz kullanıyorum cihazı. Yalnız baya burnumdan getirdi.
    Firmware update etmeyi başaramadığım için bir türlü kullanamamıştım. Android cihazımda firmware update bölümünde sürekli Fail hatası alıyordum bir gün şans eseri denerken bir anda update yaptı ve cihaz kendine geldi.
    Türkçe karakterlerde herhangi bir problem yok. Mesaj okuyup aramaları görebiliyorum zaten asıl işime yarayacak kısımları bunlardı.
    Alarm konusunda evet hala titreşim yetersiz geliyor fakat beni uyandırıyor uykum hafif olduğu için. Sadece derin/hafif uyku alarmı ne yazık ki yok. Ve de alarm bir süre çalıp susuyor. Mi band uyandırma konusunda çok hassas. Sen uyanana kadar çalıyor sen uyanıp saati susturup tekrar yattığında da tekrar titremeye başlıyor.

Fakat sanıyorum bu fiyatta ekranlı ve kısıtlı özelliklerde bu cihaz en mantıklı tercih olur. Update yapabildiğiniz sürece cihazda sorun yok. Zeroner'in biraz gelişmesi gerekiyor. Bir de uyku takibini başarılı bir şekilde yapamıyor ne yazık ki.

Şarjı yazmayı unutmuşum. Cihaz 4 gün önce %100'dü. Aktif kullanıyorum devamlı bluetooth açık ve şuan %83'te.

Bu arada şunu sorabilir miyim. Türkçe karakterlerin hepsini göstermesine rağmen küçük ı harfini 1 olarak gösteriyor. Ve hangi bildirim olursa olsun (SMS, whatsapp vs) son harfi görünmüyor. Sizde de durum böylemi? Versiyonum 1.1.0.4. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: kirilmazkalkan

quote:

Orijinalden alıntı: AnonimAdam

Sorunları çözdüm 2 haftadır sorunsuz kullanıyorum cihazı. Yalnız baya burnumdan getirdi.

Bu arada şunu sorabilir miyim. Türkçe karakterlerin hepsini göstermesine rağmen küçük ı harfini 1 olarak gösteriyor. Ve hangi bildirim olursa olsun (SMS, whatsapp vs) son harfi görünmüyor. Sizde de durum böylemi? Versiyonum 1.1.0.4. Teşekkürler

Ben Türkçe karakterle ilgili göze batan bir sorun görmüyorum. Son harfle ilgili sıkıntı da bende mevcut değil.
    Küçük ı harfi 1'e benziyor biraz evet fakat fonttan kaynaklı sanırım.

Fotoğraflara bakarsanız daha net anlaşılır.
     I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi
    https://store.donanimhaber.com/68/b9/49/68b9494482c5fbcc7d0a01fb4ea8c1b9.jpg
     I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi
    https://store.donanimhaber.com/fd/6b/e5/fd6be5793d46fb380dbf0cd8e7692d65.jpg

Harf sıralaması:
    Iğdır
    İstanbul
    ığdır
    istanbul
    1 (rakam)
    Lüleburgaz
    lüleburgaz

Firmware güncellemesi yaparsanız bence düzelir. Sürümlerimiz farklı çünkü malum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnonimAdam -- 4 Kasım 2015; 12:44:57 >

• Sizi uğraştırdım kusura bakmayın. Yeniden çok teşekkür ederim.

• Elimde bir adet i5 plus var 1 ay kullandım almak istryen varsa konuşalım aynı fiyattan vereceğim tertemiz siyah renk

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.