Şimdi Ara

i5-5200 sürücüde cpu yetersiz hatası veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

gta v aldım. bilgisayarımı yeni aldım. sürücü i5 fakat "Your computer does not meet the minimum recommended CPU Frequency specification" hatası veriyor. ne yapmam lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Re-1

merhabalar,

gta v aldım. bilgisayarımı yeni aldım. sürücü i5 fakat "Your computer does not meet the minimum recommended CPU Frequency specification" hatası veriyor. ne yapmam lazım?

frekans hatası veriyor. işlemciniz 2.2 ghz. Bu hız düşük oldugundan dolayı hata veriyor.Sanırım notebook kullanıyorsunuz.Masaüstü olsa o.c ile sorunu çözebilirdiniz.Fakat yapçak bişeyiniz yok.
  • Bende de oyunun başında hata gelmişti sistem kaldırmıyor diye uyarıya tamam dedim açıldı ayarlar otomatik very high - high karışıktı ben high'a aldım hepsini, sorun yok 35-40 fps alıyorum genelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night_Noise

quote:

Orijinalden alıntı: Re-1

merhabalar,

frekans hatası veriyor. işlemciniz 2.2 ghz. Bu hız düşük oldugundan dolayı hata veriyor.Sanırım notebook kullanıyorsunuz.Masaüstü olsa o.c ile sorunu çözebilirdiniz.Fakat yapçak bişeyiniz yok.

Actim kardes catir catir oynuyorum. Sorun crackteymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.