Şimdi Ara

i5 4690 & MSi Z97 PC Mate | FX8320 GIGABYTE 970A-UD3P (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: testerenecmi

quote:

Orijinalden alıntı: jumong88

gigabyte falan bulaşma sakın. Bende z97 pc mate ve 4690 kullanıyorum. Ekran kartım gtx 780 ve 8 gb ram var. Watch dogs bütün ayarlar açık 1080p temeporal aa ile 60 fpsde oynuyorum. Tavsiyem 4690. Ancak söyle bir durum var 4690 biraz fazla ısınan bir işlemci. Bende red scorpion kullanıyorum oyunlarda 80'i görüyor.
    4690 8320'den daha iyi bir işlemci.

hocam senin macunla ilgili bir sıkıntın var bana göre.çünkü ben oyunlarda 68 gördüm en fazla.o da watchdogsta

Acaba altindaki o jelatinimi sokmeyi unuttu macun o kadar fark yaratmaz dis macunu sursen ise yariyo :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

gigabyte falan bulaşma sakın. Bende z97 pc mate ve 4690 kullanıyorum. Ekran kartım gtx 780 ve 8 gb ram var. Watch dogs bütün ayarlar açık 1080p temeporal aa ile 60 fpsde oynuyorum. Tavsiyem 4690. Ancak söyle bir durum var 4690 biraz fazla ısınan bir işlemci. Bende red scorpion kullanıyorum oyunlarda 80'i görüyor.

hocam senin macunla ilgili bir sıkıntın var bana göre.çünkü ben oyunlarda 68 gördüm en fazla.o da watchdogsta

Macundan olacağını sanmıyorum be hocam zira macun 20 günde kurumaz/kötü performasn vermez diye düşünüyorum. fan'ın oturmama olayı olabilir miki?
    Montajı ben yapmadım aldığım yere yaptırmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jumong88 -- 25 Ağustos 2014; 18:18:44 >

• peki anakart olarak pc mate mi kullanmalıyım? ben tak kullan olarak kullanıcam pek biosla anakartla vs vs uğraşmam. sadece ram mhzlerini değiştirmeyi biliyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: NychrizStyx

peki anakart olarak pc mate mi kullanmalıyım? ben tak kullan olarak kullanıcam pek biosla anakartla vs vs uğraşmam. sadece ram mhzlerini değiştirmeyi biliyorum :D

Bir tek pc'i ararken ayarladım bios'u o kadar.
  • quote:

quote:

quote:

Macundan olacağını sanmıyorum be hocam zira macun 20 günde kurumaz/kötü performasn vermez diye düşünüyorum. fan'ın oturmama olayı olabilir miki?
    Montajı ben yapmadım aldığım yere yaptırmıştım.

olabilir hocam.keşke kendin yapsaydın

• AMD FX X8 8320 + ASUS M5A97 EVO R2.0 = 707,3 TL

INTEL Core i5 4690 + ASUS H97-PRO = 945,43 TL

Ne dersiniz?
  • quote:

peki anakart olarak pc mate mi kullanmalıyım? ben tak kullan olarak kullanıcam pek biosla anakartla vs vs uğraşmam. sadece ram mhzlerini değiştirmeyi biliyorum :D

o zaman gayet yeterlidir

al inteli kalitesini yaşa sefasını sür amd' yi alıp şüphelerle takoz çekirdeklerle uğraşma boşver.

ama paramız yok diyenler olacaktır olabilir de benimde yoktu kendim biriktirdim yorumları okudum ve daha önce amd kullanmıştım oradan yaşadığım sorunlarlada dedim ki : biraz beklerim kullanmam ama yeterki stabil kaliteli olsun, ki öyle de oldu daha fazla para verdim ve asla pişman olmadım aksine gittim SSD aldım son limitlerinde kullandım, intel chipsetli anakarttaki fastboot özelliği sayesinde ssd 'siz 8 saniyede sistem açtım. intel usb 3.0 , intel rapid storage , intel management engine driverlarını sorunsuz kurdum ve sistem çok stabil oldu, hiçbir oyunda bana bir sıkıntı yaşatmadı. vs.vs. sabaha kadar anlatırım.

şuan bile bana 2500K ' yı ver sana fx8350 verelim deseler kesinlikle ve kesinlikle vermem.

not : şimdiden yazıyorum eksi vereceklere. -500 versenizde gerçekler bunlar ister alının ister bozarın ister kızarın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 27 Ağustos 2014; 0:07:47 >

• hocam 100 lira daha ver al inteli geç öteye kafan rahat performansın güzel olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: whiskey_jd

AMD FX X8 8320 + ASUS M5A97 EVO R2.0 = 707,3 TL

INTEL Core i5 4690 + ASUS H97-PRO = 945,43 TL

Ne dersiniz?

Anakartı Asus H97 Plus alabilirsin.
    Z97 PC Mate alma bosuna.MSI ucuz anakarta Z97 Çipsetden başka.adam akıllı bir şey koymamış,

• Pro plustan daha iyi ozellik olarak. Yanlis miyim yoksa :)

• Ben olsam FX8320/ Gigabyte 970A UD3P alırdım 8 çekirdek renderda falan çok farkediyor ve msı z97 PC mate hiç bir özelliği olmayan bir anakart gigabyte 970a ud3p 8+2 faz

• İ5 4690 ile FX8320 ile 190 TL fiyat farkı var nasıl karsılastiriyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

o zaman gayet yeterlidir

al inteli kalitesini yaşa sefasını sür amd' yi alıp şüphelerle takoz çekirdeklerle uğraşma boşver.

ama paramız yok diyenler olacaktır olabilir de benimde yoktu kendim biriktirdim yorumları okudum ve daha önce amd kullanmıştım oradan yaşadığım sorunlarlada dedim ki : biraz beklerim kullanmam ama yeterki stabil kaliteli olsun, ki öyle de oldu daha fazla para verdim ve asla pişman olmadım aksine gittim SSD aldım son limitlerinde kullandım, intel chipsetli anakarttaki fastboot özelliği sayesinde ssd 'siz 8 saniyede sistem açtım. intel usb 3.0 , intel rapid storage , intel management engine driverlarını sorunsuz kurdum ve sistem çok stabil oldu, hiçbir oyunda bana bir sıkıntı yaşatmadı. vs.vs. sabaha kadar anlatırım.

şuan bile bana 2500K ' yı ver sana fx8350 verelim deseler kesinlikle ve kesinlikle vermem.

not : şimdiden yazıyorum eksi vereceklere. -500 versenizde gerçekler bunlar ister alının ister bozarın ister kızarın.

Şimdi bende ilerde sistem topluycam siz sürekli FX 8320 işlemci ve ud3p anakart tavsiye ediyorsunuz diye ben bunları almaya karar vermiştim ama şimdi takoz falan diyince şüpheye düştüm hocam saygılar

• İ5+ h97 kart al kesinlikle bosver 8320yi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • i5 4690 & MSi Z97 PC Mate seç kesinlikle.
  • NychrizStyx kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle z97 + 4690, oyun performansı olarak fx8320 yi 4.6ghz e çıkarsan bile 4690 daha iyi.
  • quote:

hocam z97 pc mate biraz küçük bi kart gibi geldi bana ekran kartı sığmasında bi sorun yaşadınız mı yada cpu yu stok fanla mı kullanıyosunuz yardımcı olursanız sevinirim kısa zamanda bende kasa toplayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarlan.3

quote:

hocam z97 pc mate biraz küçük bi kart gibi geldi bana ekran kartı sığmasında bi sorun yaşadınız mı yada cpu yu stok fanla mı kullanıyosunuz yardımcı olursanız sevinirim kısa zamanda bende kasa toplayacağım

gtx 780 var boy olarak sorun çıkmadı. xigmatek red scorpion işlemci fanı var ama değiştircem.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sarlan.3

quote:

gtx 780 var boy olarak sorun çıkmadı. xigmatek red scorpion işlemci fanı var ama değiştircem.

Evo 212 falan sığarmı yani hocam oraya

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.