Şimdi Ara

i5 10400f + b460m s2h! Gelsin güzel sistemler :) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
6.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben de böyle düşünüyorum. Yıl sonunda alacağım büyük ihtimalle. O zamana kadar Ryzen 4000 de çıkar ona göre tercih yaparım.
  • felisleo2 kullanıcısına yanıt
    hadi sincap bişiler ögren bak ne oluyor ne ediyor sonra yazarsın bb
  • bu aralar herkes hassas forumda iki taraf için de söylüyorum en kücük bi laftan kıl kapıp hemen kafamızda kodlayip ona göre tavır ve tutum takıınıyoruz

hep beraber süratle bu mantıktan cıkmamız lazım arkadaşlar... yolumuz yol değil. birbirimize karşı daha toleranslı daha anlayışlı daha yapıcı olalım, hemen bir konu üzernde birinin üzerine gider gibi yapmak yerine daha alttan alıp daha anlayışli karşilaylaim

bakınız, TEKNOBİYOTİK denen firmanın başında kim var blmiyorum ama, onlar bilşe bu hatay düsüyor.

adam geliyor, freesyncle ilgili videonun altında "nvidia kartlarda fresync acilmiyo onlarda gsync var" diyor. belli ki bilgisi yok. teknobiyotik çalışanı gelip adama "cahillik bedava tabii git öğren" diye atarlı cvp veriyor.

arkadaslar... geldigimiz nokta bu mu? koskoca tbiyotik bile gelip yanlış bir bilgi üzerinden yorum yapan birine böyle giderli cvp verirse helak olcaz hep beraber

• 9400f dediğin işlemci bile hala 3600den +3 daha performanslı
  • Gabriel TR kullanıcısına yanıt
    No no..

10400F geçemiyorken tam manasıyla 2666 ramle 9400 gibi işlemcileri 2666 ramle falan kullanırken ryzen 3600 ile kıyaslamayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Intel niye böyle? Yıllarca tekel olduğu için rekabet etmeyi mi bilmiyor?

• https://www.techpowerup.com/review/intel-core-i5-10400f/

bclk overclock ile 9700k'yı geçiyor hahahha
  • Bu 2666 Mhz muhabbeti 1660 Super'le sadece oyun kullanımında çok fark eder mi?
    Testlerde hep tepe seviye kartlar kullanmışlar, RAM yüzünden %4'e kadar FPS farkı oluşmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi olsun diye yazayim istedim. Amazon ingiltere 10400f i 1600tl ye vergi ve kargo dahil gonderiyor.

i5 10400f + b460m s2h! Gelsin güzel sistemler :)

• gümrüğe takılmazsa :)

takılırsa yanlıs hatırlamıyorsam %18 kdv %20 gumruk vergisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oldboy86

Bilgi olsun diye yazayim istedim. Amazon ingiltere 10400f i 1600tl ye vergi ve kargo dahil gonderiyor.

Ülkemzde fiyatı daha düşük olacaktır ilk getiren Büyük teknoloji sitelerinden almamak lazım 1 ay sonra fiyatları oturacaktır

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.