Şimdi Ara

i20 1.2 d-cvvt lpg dönüşümü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
20.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aracınız hemen hemen bütün lpg sistemleri uyumludur burda önemli olan lpg montaj işçiliği ve lpg sisteminin parça ve yazılım kalitesidir uygun fiyatlı bir sistem olarak landirenzo alt markası fiyat olarak uygun kalite olarak ta landirenzo tarafından üretiln bir sistemdir tavsiye ederim size
  • Hyundai Ailesinin en çok tercih edilen araçlarından Hyundai İ20 LPG'ye son derece uyumlu bir motora sahiptir. Bu yüzden Avrupa Standartlarında ki kalitenin adı olan Prins Lpg Kitlerinin dönüşümü sayesinde, Hyunda i20 kullanıcıları sorunsuz sürüş keyfinin tadını çıkartabilmektedir. Sıfır araçlara özel motor garantisi imkanı da sunulmaktadır.Prins Silverline modeli ile motor garantisi verilmektedir.
    şartlar :
    1) Aracın trafiğe çıkış tarihi 6 ayı geçmemiş olmalıdır.
    2) Aracın kilometresi 10.000km'yi geçmemiş olmalıdır.
    3) Aracın kendisine ait tüm bakımları eksiksiz olarak yapılmış olmalıdır.
    4) LPG sisteminin tüm bakımları eksiksiz olarak yapılmış olmalıdır.
    5) Aracın LPG sistemi devreye alındıktan sonra yol ayarının yapıldığına dair dosya teslim edilmelidir.

detaylı bilgi için : 0 312 394 22 15

İvedik Organize Sanayi Bölgesi - Merkez Sanayi Sitesi - 1341. Cadde (Eski 35 Cad.) No:29 Yenimahalle / ANKARA

Telefon : 0. 312 394 22 15
    simsekotogaz@hotmail.com

• zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    hocam merhabalar,

ben de 2012 i20 d-cvvt sense manuel modeli var. yorumlarınızı dikkatlice okudum. anladığım kadarıyla uzun zaman boyunca kullanmış ve bir sorunla karşılaşmamışsınız. ben aracı 48 000 km de aldım. niyetim bir 50 60 bin kilometre daha binmek. tabi sizin mesajları yazdığınız zamanlardaki yakıt ve enflasyon fiyatları ile şimdikiler arasında dağlar kadar fark var. güncel olarak son tahlilde aracınızın durumu nedir, kaç km oldu, her hangi bir problem yaşadınız mı ve eğer mümkünse brc veya atiker arasında kalsak hangisini tavsiye edersiniz diye sormak istemiştim.

teşekkür ederim. hayırlı yolculuklar
  • etkarin kullanıcısına yanıt
    merhaba..
    araç hala bende duruyor aktif olarak kullanmaktayım. Şuan 73.500 km, ve henüz herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Brc ile atiker arası yada X bi firma arası kıyaslama yapamam çünki ben sadece atiker kullandım.
    Memnunmusunuz dersen kesinlikle memnunum bir sıkıntı görmedim şuana kadar..
    72.000 de bakıma girmiştim A dan Z ye bakıldı aracım maşallah gayet iyi, düzenli olarak aksatmadan her 10 binde kesinlikle bakımını yaptırırım aracımın. Tavsiye ederim üzmez sizi.
  • Riquelme1907 R kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayın mesajlara bakmıyordum yeni farkettim. araç benzinde de şu anki fiyatları baz alırsak öyle aiırı yakmıyor, tasarruflu bir araç. Tasarruflu oldugu kadar da performanslıdır. Bakmayın 1.2 olduguna 85 beygir güc üreten bir motor..
    Yakıt konusunda arada benzinde kullanıyorum, şuanki istanbul şehiriçinde 5,6 yakıt ortalamam var. yani takribi 35 kuruş yakıyor. Lpg de bu rakam 25 kuruşa falan düşüyor
  • zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim paylaştığınız bilgiler için. Son olarak şayet İstanbul’da ikamet ediyorsanız tavsiye edebileceğiniz bir usta var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • etkarin kullanıcısına yanıt
    Avrupa yakası, ikitelli de bağcılar/güngören oto sanayi sitesinde kasım usta var (başaran oto), aynı zamanda bölge temsilcisi. aynı sitenin icinde marmara bölge bayisi var. Bir de topkapıda ki sitede var atiker servisi ama onun adını unuttum. Hepsine de gidiyorum yolum düştükce işlerinin ehlidir hepsi. Ben montajı kasım ustaya yaptırmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaramnahya

kusura bakmayın mesajlara bakmıyordum yeni farkettim. araç benzinde de şu anki fiyatları baz alırsak öyle aiırı yakmıyor, tasarruflu bir araç. Tasarruflu oldugu kadar da performanslıdır. Bakmayın 1.2 olduguna 85 beygir güc üreten bir motor..
    Yakıt konusunda arada benzinde kullanıyorum, şuanki istanbul şehiriçinde 5,6 yakıt ortalamam var. yani takribi 35 kuruş yakıyor. Lpg de bu rakam 25 kuruşa falan düşüyor
    Benim ilgilimi çeken bir şey oldu yazdığınız yazıda "şuanki istanbul şehiriçinde 5,6 yakıt ortalamam var." pek mümkün göremedim de şaşırdım. ne şekil kullanıyorsunuz. bunu elde edebilmek için
    makina mühendisi
    mehmet altıntaş
  • çetinsayotogaz Ç kullanıcısına yanıt
    Ekstra bişey yapmıyorum, İstanbul içi olsa bile daha ziyade uzun yol trafigi şeklinde yol güzergahım. Trafige kalmayı sevmedigim için sabah erken çıkıyorum. Bu yüzden %70 uzun yol diyebiliriz..
    Bu arada 5,6 nın da altına indigim oluyor ama ben ortalamamı söyledim..
    ismimin önünde ünvan yok sıradan bildiğin işletme mezunu muhasebeci :)
  • quote:

Ekstra bişey yapmıyorum, İstanbul içi olsa bile daha ziyade uzun yol trafigi şeklinde yol güzergahım. Trafige kalmayı sevmedigim için sabah erken çıkıyorum. Bu yüzden %70 uzun yol diyebiliriz..
    Bu arada 5,6 nın da altına indigim oluyor ama ben ortalamamı söyledim..
    ismimin önünde ünvan yok sıradan bildiğin işletme mezunu muhasebeci :)
    selamlar

aracın çekişinden memnun musunuz ? 1.2 lere soğuk bakıyorum çekiş bakımından . bilgi verebilir misiniz ?
  • Uchiha-İtachi kullanıcısına yanıt
    1,2 olduğuna bakmayın hyundai araca 85bg koymuş, gayet yeterli. Otobanda makasa kalkmayacaksanız, ışıklarda depar atmayacaksanız üzmez
  • An itibari ile aracım 78000 km oldu, yani lpg ile ortalama 70.000 yaptım diyebilirim.
    Şu ana kadar yaşadığım sıkıntılar
    - Geçen haftaki yağmurlarda nasıl olduysa aracın beynine(Eku) su sızmış, sadece bir damla kısa devre yaptı, servis saolsu 70 liraya halletti.
    - 10000 km önce gösterge ibresini ve dolum ağzını değiştirdim, dolum ağzına kapak takmadıgım için hata yapmışım yıprandı bozuldu.

Bu iki sıkıntı dışında bugüne kadar üzmedi beni, her 10000km düzenli olarak bakıma giderim aksatmam kesinlikle.

Aracımda motor da gayet iyi durumda..
  • iyi günler hocam . Daha önce hiç hyundai kullanmadım . Bu yüzden pek bilgim olmadığı için size soru sormak istedim . Aracınızı hala kullanıyor musunuz ? i20

linkteki aracı almayı düşünüyorum . Fiyat olarak 41bine kadar indiririm diye tahmin ediyorum . Tavsiye eder misiniz ? Hasar kaydı olduğu için soruyorum 41 eder mi ?
  • 06wigi06 0 kullanıcısına yanıt
    merhaba ustam, yanlız link paylaşmayı unutmuşsunuz sanırım.
    Araç hala bende sıkıntısız problemsiz kullanıyorum çok şükür..
    En iyisi mi derseniz kesinlikle değil, pejo 207 den geçtim bu araca. ondaki tokluk yere sağlam basma, yol tutuşu ve konfor yok kesinlikle. Yanlız bunları dediğime bakmayın i20 de üzecek bir araç değil. 2013 den beri kullanıyorum pişman etmedi..
  • quote:

merhaba ustam, yanlız link paylaşmayı unutmuşsunuz sanırım.
    Araç hala bende sıkıntısız problemsiz kullanıyorum çok şükür..
    En iyisi mi derseniz kesinlikle değil, pejo 207 den geçtim bu araca. ondaki tokluk yere sağlam basma, yol tutuşu ve konfor yok kesinlikle. Yanlız bunları dediğime bakmayın i20 de üzecek bir araç değil. 2013 den beri kullanıyorum pişman etmedi..
    Konuyu uzun zamandır takip ediyorum. Maşallah diyelim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • websosyal kullanıcısına yanıt
    araç elimde olduğu sürece mümkün olduğu kadar soruları yanıtlamaya çalışıyorum..
    bu arada, bende satışa koydum aracı. bakalım müşteri çıkacak mı :) merak..
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2013-temiz-lpg-li-i20-87-binde-sadece-arac-takasli-708867266/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 11 Temmuz 2019; 11:35:10 >
  • arkadaşlar merhaba
    bu arabayı inceliyorum, almayı düşünüyorum.
    bakımlarına ne kadar ödüyorsunuz ve 5.vites 120 km hızı araba kaç devirde yapıyor?
    yardımcı olursanız çok sevinirim
  • clubnes kullanıcısına yanıt
    uzun zamandır foruma girmiyordum kusura bakma.. aracı 1 sene önce sattım clio ya geçtim dizel.. i20 güzeldir, sorun çıkartmaz. ama ufak motor tork düşük uzun yolda yoruyordu. onun dışında eksi yönü yok..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.